Προς το περιεχόμενο

Proteinw...


Icecut

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Prosexe pos milas gia to south park giati tha balo ton Cartman na se klasei :P :p :P :p :P

Kala kamia sxesi opos eipe kai o Dreamcatcher.

Apo tin mia milame gia biblia pou ginontai tainia, kai apo tin alli gia cartoon!

To xioumor pou exei to south park, den to exei kanena allo cartoon (gnomi mou etsi ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα το hary potter σήμερα, δεν έχω διαβάσει τα βιβλία και υποθέτω ότι αν ήμουν 8 χρόνων ενδεχόμενος να μου άρεσε, αλλά παιδία η ταινία είναι επιεικώς απαράδεκτη, οι σεναριακες λύσεις ανύπαρκτες έως ηλιθιωδεις, τα κενά σαν γραβιέρα και η ανικανότητα του harry potter να κάνει οτιδήποτε πέρα από το να παρατηρεί γεγονότα να εξελίσσονται γύρω του παροιμιώδης, πραγματικά αν ΔΕΝ ήταν αυτός εκεί, δεν θα άλλαζε ΤΙΠΟΤΑ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, μόνο που βλέπω στις ειδήσεις τα πιτσιρίκια ντυμένα σαν μαθητευόμενοι μάγοι να παραλληρούν στη θέα των πρωταγωνιστών σαν να βρίσκονταν σε συναυλία του Ρουβά μου κόβεται η όρεξη γιά να δω την ταινία. Επιπλέον το θέμα της ταινίας δεν μου προκαλεί κανένα ενδιαφέρον. Υπομονή, σε 5 εβδομάδες έρχεται ο James Bond...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Nemesis κάνει πρεμιέρα UK στις 3/1 αλλα δυστυχώς δεν έχω ακούσει κάτι για Ελλάδα :-(

Φαίνεται αρκετά dark ταινία και είναι η τελευταία με το τωρινό cast (Piccard, Riker, Data κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Nemesis πρέπει να είναι τόσο καλό που το Solaris αναγκάστηκε να μετατοπιστεί κατα 3 μήνες! wraethlu τι εννοείς οτι είναι η τελευταία ταινία; Δηλαδή να υποθέσω οτι στη σκηνή του trailer που εκρύγνυται το Enterprise E(sovereign class(γαμεί και δέρνει)) βρίσκεται το πλήρωμα μέσα; Σαν να λέμε πεθαίνουν; Σαν να λέμε να βάλω τα κλάματα απο τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Το Nemesis πρέπει να είναι τόσο καλό που το Solaris αναγκάστηκε να μετατοπιστεί κατα 3 μήνες! [....] <hr /></blockquote>

 

Το Solaris βγήκε την περασμένη Τετάρτη και έκανε μόλις $9.5 εκατομμύρια στις πρώτες 5 μέρες. Το Nemesis βγαίνει στις ΗΠΑ στις 13/12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...