Προς το περιεχόμενο

kratate ta apokomata isitirion apo village?


Dreamcatcher

Προτεινόμενες αναρτήσεις

alitheia iparxoun alloi pou na kratane ta apokomata ton isitirion tenion pou vlepoun sto village?(leo village giati ekei pigeno ta teleutea xronia).exw esios giro sta 95 me proti tenia pou ida ekei na ine to anaconda ton augousto tou 97

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νόμιζα ότι είμουν ο μόνος που έχει αυτή την (παράξενη???) συνήθεια. Με τον κίνδυνο να κακοχαρακτηριστούμε από αυτούς που θεωρούν τα multiplex ως δημιούργημα του σατανά δηλώνω ότι το πρώτο εισιτήριο είναι από την ταινία End of Days (σημαδιακό έτσι?) από την ημέρα που άνοιξε το Village Park, το Δεκέμβριο του 1999. Πρέπει να έχω συνολικά πάνω από 100 αποκόματα (όλα από το Park το οποίο απέχει από το σπίτι μου 5 λεπτά με τα πόδια) ενώ πρέπει να μου λείπουν και καμιά δεκαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, kai ego kratousa merika sthn arxh, alla meta varethika:P

 

ntaksi satanades den hsaste alla gegonos oti odhghte tous klasikous panvromikous athlious kai parakmiakous sinikiakous kinimatografous (me hxosistima xeirotero apo thn karta hxou mou kai othonh 14 intson) se xreokopia:P

 

ti na peis kapitalismos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo 193 tickets apo Village ..Skefteitai na mazeua apo to '97 posa tha xa.Pigaino apo tin imera pou anoikse..Na fantasteite oti to megalo pop-corn tote itan 2 fores to simerino..Xoris Plaka.

To proto mou ergo itan to fled

http://movies.yahoo.com/shop?d=hv&cf=info&id=1800261972&intl=us

 

:grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως είμαι από τους τυχερούς καθώς στους Αμπελοκήπους που μένω έχει πολλούς κινηματογράφους :

 

- ʼστρον

- Αθήναιον (2 αίθουσες)

- ʼνεσις

- Ελληνίς (θερινός)

- Δαναός (2 αίθουσες)

- Γαλαξίας

- Νιρβάνα

- Ζίνα

- Παναθήναια

- Ααβόρα

 

Οπότε πάω πολύ σπάνια στο Village . Δεν αξίζει τον κόπο καθώς όλοι οι κινηματογράφοι που ανέφερα είναι 5-10 λεπτά από το σπίτι μου και έχουν αρκετά καλά συστήματα ήχου .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote HaPagan:</font><hr> Eγώ πάντως είμαι από τους τυχερούς καθώς στους Αμπελοκήπους που μένω έχει πολλούς κινηματογράφους :

 

- ʼστρον

- Αθήναιον (2 αίθουσες)

- ʼνεσις

- Ελληνίς (θερινός)

- Δαναός (2 αίθουσες)

- Γαλαξίας

- Νιρβάνα

- Ζίνα

- Παναθήναια

- Ααβόρα

 

Οπότε πάω πολύ σπάνια στο Village . Δεν αξίζει τον κόπο καθώς όλοι οι κινηματογράφοι που ανέφερα είναι 5-10 λεπτά από το σπίτι μου και έχουν αρκετά καλά συστήματα ήχου .

<hr /></blockquote>

 

To Astron ine to agapimeno mou cinema. Ke ego ampelokipous meno. Sto nirvana exis pai teleftea? Den sto sistino...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hehe :P

einai analoga pos tin kratas.an thelontas na doseis to eisitirio tin pareis kapos agkalia 9 stis 10 fores tha sou aniksei.ante na feroune gliko pop corn kai stin ellada ..super einai an kai meta i gefsi tou anapsiktikou einai entelos xameni

ta leme se 2 vdomades events :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...