Προς το περιεχόμενο

South Park!


Edgar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γέλασα πολύ με το δεύτερο επεισόδιο.Να σημειώσω πως αυτά που έλεγε ο Σταν και στο τέλος ο παππούς του στον πωλητή της τηλεοπτικής δημοπρασίας,τα έχω πει κι εγώ στο τηλέφωνο όντας μικρότερος.Αχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...

Το προηγουμενο που ηταν Cartman centric δεν ηταν ασχημο διοτι ειναι κανονας οτι τα επεισοδια που επικεντρωνονται στον Καρτμαν ποτε δεν απογοητευουν.Επισης το τραγουδι με τον James Cameron ηταν εξαιρετικο.To τελευταιο ηταν αρκετα καλο.

 

"Yeah,i just fucked your head and the UPS guy just fucked my mom" :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

To πιο δυνατο του χειμωνα το τελευταιο (της βδομαδας που μας περασε)

 

 

Χαχα, απιστευτα καλοφτιαγμενο το homage στο Shining - ειχαν και Halloween στην Αμερικη - οχι τυχαιο οτι ειναι παλια ταινια, εποχες βιντεοκλαμπ, που ηταν και το θεμα του επεισοδιου αλλα μεγαλη καφριλα το κοινωνικο σχολιο με τα ipad και ολα αυτα, που και καλα φερονταν στον Σταν σαν να ηταν αληθινος. Γελιο οταν ο Καρτμαν εκανε ηχους Χουλκ

 

Μου εκανε εντυπωση που εχει και στην Αμερικη επιτυχια το Gangnam Style, το εχω ringtone εδω και μηνες οταν το βρισκαμε ακομα σε κατηγοριες "αστεια βιντεο". Εγινε mainstream, ωρα να αλλαξω ringtone

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει οι απαιτήσεις μου ή αν το South Park έχει καταντήσει μονότονο και προβλέψιμο αλλά βρίσκω τα περισσότερα επεισόδεια αρκετά μέτρια.

 

Από τα 5 επεισόδεια μέχρι στιγμής μόνο το 1 ήταν πράγματι πάρα πολύ καλό, το Insecurity, με τα άλλα μέτρια έως και αδιάφορα μερικά.

 

Φαίνεται και στο τόπικ άλλωστε πόσο έχει πέσει η κίνηση και το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε περασαν ρε συ τα χρονια, στερευουν οι ιδεες, συνηθισαμε πια.

Εγω ειμαι ικανοποιημενος πλεον να μην βγαζουν χαλια επεισοδια. Οσο βγαζουν καλουλικα, ειμαι μια χαρα, ενα χαλαρο 20' τη βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sarcastaball και Going Native: Χάλια

 

Raising the Bar: Ας πούμε μέτριο

 

Insecurity: Πάρα πολύ καλό

 

A Nightmare on Face Time: Μέτριο

 

 

Έτσι τα αξιολογώ εγώ μέχρι τώρα, με το Insecurity να είναι το μόνο που ευχαριστήθηκα πραγματικά. Τα 2 πρώτα που έγραψα είχα κάνει ελαχιστοποίηση το παράθυρο και σέρφαρα στο νετ αδιάφορα, ενώ στα άλλα 2 ούτε κρύο ούτε ζέστη, αδιάφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...