Προς το περιεχόμενο

South Park!


Edgar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ελληνικούς υπότιτλους βρίσκετε;Εγώ έχω βρει μόνο μέχρι το 7ο επεισόδιο και αυτοί με μεγάλη καθυστέρηση από την προβολή των επεισοδίων.Σε όλους τους προηγούμενους κύκλους πάντα έβρισκα υπότιτλους 1-2 μέρες μετά την προβολή.

Αν υπάρχει καμιά πρόταση δεχόμαστε και π.μ.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα αγγλικά τα έβλεπα πάντα, αλλά πλέον έχω απογοητευτεί πολύ. Ξαναέβαλα εχτές να δω το πρώτο επεισόδιο της τελευταίας σεζόν και έχουν αλλάξει τόσο πολύ την φωνή του Cartman που ξενερωσα τελείως και το έκλεισα.

 

 

Τα τελευταία χρόνια πάει από το κακό στο χειρότερο, και επειδή πρόσφατα ξαναείδα όλα τα επεισόδια μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν έχουν αλλάξει οι απαιτήσεις μου αλλά η ίδια η σειρά. Με κυριότερο μείον οτι είναι τελείως άνευρη πλεόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα η τελευταία σεζόν μου άρεσε, ειδικα η τριλογία του game of thrones

Υποτιτλους ποτε, καλυτερα να χάσω μια ατάκα παρα να μου χαλάσουν άλλες 5 στη μετάφραση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα η τελευταία σεζόν μου άρεσε, ειδικα η τριλογία του game of thrones

Υποτιτλους ποτε, καλυτερα να χάσω μια ατάκα παρα να μου χαλάσουν άλλες 5 στη μετάφραση

Φαντάζομαι εννοείς τους ελληνικούς έτσι? Γιατί οι αγγλικοί μια χαρά βοηθάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα η τελευταία σεζόν μου άρεσε, ειδικα η τριλογία του game of thrones

Υποτιτλους ποτε, καλυτερα να χάσω μια ατάκα παρα να μου χαλάσουν άλλες 5 στη μετάφραση

 

οι αγγλικοι υποτιτλοι απο σοβαρα site (addicted) ειναι 99,9% απολυτα ακριβεις και βοηθανε καθως τα μισα τα λενε μεσα στα δοντια τους

 

oταν επαιξε το παρακατω, ειχα σταματησει τη σειρα και γελουσα κανα λεπτο μονος μου, γενικα τα 3 αυτα επεισοδια ήταν κορυφαια

 

http://youtu.be/zof2kdGrFjQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να πω οτι το τελευταιο επεισοδιο μου θυμισε τις πιο παλαιες καλες σεζον. Ηταν το καλυτερο που εχω δει εδω και αρκετο καιρο.

Η τελευταια σκηνη με αφησε με ενα περιεργο χαμογελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει και δεν μου δουλεύουν σε κανένα επισόδειο τα Closed Captions;

Κάποιες φορές όταν βάζω το ποντίκι πάνω από την επιιλογή λέει "Closed captions are not available" αλλά και όταν το βάζω στο On δεν δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

https://www.youtube.com/watch?v=rnK-jYzaWtw#t=44

 

:-D

 

Πιασανε το τρεχον θεμα με την ομαδα του NFL που της ζητανε ν'αποσυρει το nickname γιατι ειναι ρατσιστικο (για οσους δεν γνωριζουν).

 

 

Εξου και ο Cartman saying "When I named my company Washington Redskins, it was out of deep appreciation for your team and your people" . Xαχαχα τι τρολας.

 

 

PS: RGknee=bust

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...