Προς το περιεχόμενο

Σύνθεση Η/Υ μέχρι 300 ευρώ


xanthigior

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ λέω να πας σε αυτό..11€ παραπάνω που είναι και ετοιμοπαράδοτο.

 

Στα 50 ευρώ δλδ δεν μπορούμε να βρούμε κάτι; Δεν υπάρχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις όπως έχω πει. Γιατί 10 ευρώ παραπάνω από δω 10 από κει φτάσαμε στα 330 σχεδόν. Δεν έχει και τον 500αρι δίσκο WD black σειρά και είπα να πάω στον 640 που είναι ακριβότερος, εκτός και αν πάω σε προηγούμενη σειρά της WD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίδιοι είναι φίλε μου... απλά είναι πιο πολύ υποκειμενική άποψη. Κάποιοι πάνε προς Western Digital και κάποιοι προς Seagate. Oι σκληροί της Seagate ήταν προβληματικοί σε μια σειρά, την 7200.11, στην .12 έφτιαξαν και είναι μια χαρά ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση! Θέλω καινουργιό υπολογιστή από το e-shop γύρω στα 300 ευρώ και θέλω για πρώτη φορά να μην αγοράσω έτοιμο υπολογιστή, αλλά το θέμα είναι πως είμαι τελείίίίίίίίίίίως άσχετος!

Γράψτε μου βρε παιδιά συγκεντρωτικά ένα configuration από το e-shop αν σας είναι εύκολο γύρω στα 300 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση! Θέλω καινουργιό υπολογιστή από το e-shop γύρω στα 300 ευρώ και θέλω για πρώτη φορά να μην αγοράσω έτοιμο υπολογιστή, αλλά το θέμα είναι πως είμαι τελείίίίίίίίίίίως άσχετος!

Γράψτε μου βρε παιδιά συγκεντρωτικά ένα configuration από το e-shop αν σας είναι εύκολο γύρω στα 300 ευρώ!

 

2m80fux.jpg

 

2ngx4dw.jpg

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...