Προς το περιεχόμενο

Matrix Reloaded...


skevo_kos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, μηπως εχετε ακουσει ποτε ερχεται στην Ελλαδα?

Ειχα ακουσει οτι θα εβγαινε μαζι με το Lord of the Rings: The Two Towers, αλλα μετα μου ειπαν οτι αναβληθηκε για Μαρτιο. Ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ʼκουσα ότι έρχεται το καλοκαίρι σε καλοκαιρινή προβολή.Μάλλον απότι άκουσα το έκαναν αυτό για να μην πέσει η προσέλευσει του κοινού και για κάποια προβλήματα με το σενάριο που άλλαξε την τελευταία στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ είχα ακούσει ότι θα βγεί το καλοκαίρι του 2003 . Θα βγεί και το Matrix 3 (δεν θυμάμαι πως ακριβώς θα λέγεται) κατά πάσα πιθανότητα το 2004 καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Matrix Reloaded : 15 Μαϊου

The Matrix Revolutions : 7 Νοεμβρίου

 

Οι ημερομηνίες είναι γιά Αμερική και δεν αποκλείεται να αλλάξουν γιά μιά ακόμα φορά. Αν κρίνω από την πολιτική της Warner Roadshow στη διανομή των blockbusters, οι ημερομηνίες θα είναι περίπου ίδιες και στην Ελλάδα.

Υπομονή 6 μήνες έμειναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kapou exo akousei, alla den thimamai tipota...

Kati paizei me tin poli tin Zion (kapos etsi legotane). Mallon auti tha einai to epikentro tou Reloaded. Gia to 3 den ksero apolitos tipota.

 

Pantos an exete dei to trailer tou Reloaded... POLI xoreutiko re paidia... o Woo tha tin skinothetisei? :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω δει το trailer ! Πολύ καλό.Αλλά και η αφίσα της ταινίας είναι ακόμα καλύτερη . Μου ήρθε να την ξεκολλήσω από τον κινηματογράφο και να την πάρω!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...