Προς το περιεχόμενο

ΩΡΑ για αναβαθμιση


becks777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος, δυσκολάκι..

 

φιλε μου ευχαριστω για τις συμβουλες σου...και τα 2 μηνυματα ειναι κατατοπιστικα...ειδικα καρτα γραφικων που προτεινεις φαινεται καλη(τι να σου πω ρε φιλε;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ευχαριστω για τις συμβουλες σου...και τα 2 μηνυματα ειναι κατατοπιστικα...ειδικα καρτα γραφικων που προτεινεις φαινεται καλη(τι να σου πω ρε φιλε;)

 

:λολ: φίλτατε becks777 ανοίγεις thread και θες με 250€ να παίζεις GTAIV, και σου λέω απλά ότι κάποια πράγματα δεν είναι εφικτά.

Εγώ να σου προτείνω κάρτα γραφικών για να παίζεις τα παιχνιδάκια σου, αλλά τι να την κάνεις άμα δεν έχεις πού να την βάλεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:λολ: φίλτατε becks777 ανοίγεις thread και θες με 250€ να παίζεις GTAIV, και σου λέω απλά ότι κάποια πράγματα δεν είναι εφικτά.

ρε αδερφε αμα δεις τι γραφω πανω περι τιμης..δε λεω ντε και καλα μονο 250...εν τελει εσυ παντως δε βοηθας καθολου...δικαιωμα σου απλα βρες κατι αλλο απο το να απαντας στο thread μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγο mild oc μια χαρά θα τα πηγαίνει και σε αυτό.

Και αν πάει σε μετάχειρο παίρνει αυτήν την vga http://www.plaisio.gr/ProductPreview.aspx?Catalog=20&Category=69977735&Product=1030736

Και του μένουν για αυτο το psu http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/AXP-Simple-Power-500W-500P12P.htm που θα σηκώνει ανετότατα τα πάντα.

Βασικά αν θέλει να πιέσει στο όριο το budjet κάτω.

Πάει σε ιντέλ g31~p965-p35 μετάχειρο ότι βρεί με υποστήριξη penryn 20E max

Στην 8800 GT που δειξα 50E

Σε Celeron E3200 40E

Και Ram 1Dimm 2 Giga 25E

135 συνολο.

Αν θέλει μένει με το PSU του κιόλας. Πάνω απο 250-260 πραγματικά Watt δε χρειάζεται. Low end είναι ότι θα εχει πάνω εκτός απο την 8800 που θα τσιμπάει λιγάκι το ψιλοnoname psu.

Βασικά παίζει να τον παίρνει και για ενα μικρό κλοκαρισματάκι.

Όσο φτάσει με τα default ρεύματα.

Αμα το στίσει σωστά και περιποιημένα πάντα μιλάμε. 3200-3400 θα τα πετύχει με Intel.

Tην 8800 καλύτερα να μη την πειράξει αφου σε στόκ βρίσκονται συνήθως ήδη ταλαπαιρημένα κομμάτια. άσε που στην τελική και να του κάτσει το κομμάτι κάτι ψιλά κερδίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...