Προς το περιεχόμενο

iphone 3gs fw 3.0 original language package


typhon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Μήπως μπορεί κάποιος σοφός να μου πει που ή με ποιο τρόπο μπορώ να βρω το original πακέτο ελληνικών(international,languages) του firmware 3; Γιατί κατά λάθος καταστράφηκαν τα ελληνικά και δεν υπάρχει δυνατότητα restore(jailbroken).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Καλησπέρα.

 

Μήπως μπορεί κάποιος σοφός να μου πει που ή με ποιο τρόπο μπορώ να βρω το original πακέτο του firmware 3 με την υποστήριξη για τα ελληνικά(ή όλες τις γλώσσες μαζί); Γιατί κατά λάθος καταστράφηκε και δεν υπάρχει δυνατότητα restore(jailbroken).

 

Enjoy:

http://www.poorlad.com/iCommunity/

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ paredwse!Βέβαια έχω 1 θέμα:Ξέχασα να πω ότι είναι το 3gs. Μπορώ να κάνω restore(με itunes,redsn0w)? Γίνεται να βρω ξεχωριστά από το firmware τις native γλώσσες(πχ σε package ή αρχεία); Γιατί τα ελληνικά είναι το πρόβλημα(δεν υπάρχουν!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι γλώσσες περιλαμβάνονται στο Firmware - δεν ξέρω εάν μπορείς να βρεις ξεχωριστό αρχείο γλωσσών και αμφιβάλλω εάν υπάρχει κάτι τέτοιο.

 

Το Firmware είναι ενιαίο είτε αυτό αφορά το iPhone 3G είτε το iPhone 3GS. Μπορείς φυσικά να κάνεις restore με το iTunes, πατώντας το option (ή το ctrl σε Windows ?) και το κουμπί [Restore] στο iTunes, για να μπορέσεις να επιλέξεις το συγκεκριμένο αρχείο.

 

Για jailbreak, απ' ότι ξέρω, δεν έχει κυκλοφορήσει redsnow για το FW 3.1 στο iPhone 3GS. Πρέπει να αρκεστείς στο FW 3.0 προς το παρόν... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...