Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στειλε Link απο Lolking να δουμε build Κλπ..

http://www.lolking.net/summoner/euw/35591411#history

 

Ακομα πειραματιζομαι, σιγουρα αντικειμενα τα boots of mobilitiy, gauntlets, madred razors και γρηγορο frozen heart, για να μη πεφτει με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.lolking.net/summoner/euw/35591411#history

 

Ακομα πειραματιζομαι, σιγουρα αντικειμενα τα boots of mobilitiy, gauntlets, madred razors και γρηγορο frozen heart, για να μη πεφτει με τιποτα.

 

Που σε jungler το γρηγορα μεταφραζεται σε 35 λεπτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, γρηγορα που λεει ο λογος. Παντως μου τη σπαει που οποτε παιρνω Jungler taric, ολοι κανουν flame. Τον προτιμω απο support taric. Ριχνει καλο damage με το gauntlet. Μεσα σε 15-20 λεπτα να εχεις 200 armor δεν ειναι και λιγο πραγμα. Με support taric δε φτιαχνεις τοσο γρηγορα armor, και γιατι δεν εχεις πολλα λεφτα και γιατι δινεις αρκετα σε wards και sightstone + support items.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep true , δεν ξερω κατα ποσο διαφερει σε EU αλλα ειναι ωραια πραγματακια να τα βλεπεις 

Νιωθεις καλυτερα :D

Καμια σχεση na με europe east,αλλο επιπεδο.ενας παικτης diamond 5 ston εαστ ,αντε να ηταν plat 5 στον na.ΤΟσο μεγαλη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο EUNE δεν συγκρινεται

Βασικα επρεπε να εχει  και δικα του divisions πχ

 

Polak Elo Sinkers

Greek Flame Armada

IMA Smurf ( NOT )

I Dropped from Challenger to Bronze AMA 

 

κτλ

xaxaax,καλο.Οντως οι διαφορες ειναι απιστευτες.Βγαζουν κατι plays στα na ,που εδω  δεν τα βλεπεις σχεδον ποτε.

Το gold και το πλατ ειναι πολυ δυνατα ελο,αλλα για Na.Εγω αν ημουν  na ,δεν θα εβλεπα την πλατινα με τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.lolking.net/summoner/euw/35591411#history

 

Ακομα πειραματιζομαι, σιγουρα αντικειμενα τα boots of mobilitiy, gauntlets, madred razors και γρηγορο frozen heart, για να μη πεφτει με τιποτα.

 

Νταξει, δεν εχω κανα θεμα με Jungler Taric.. απλα τι παραπανω εχει πχ σαν Jungler απο τον Maokai, με πανω κατω τα ιδια item?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, ήμουν στον πάτο του sliver V με 0 lp, παράτησα το ranked μέχρι να στήσω τον σταθερό να παίζω σαν άνθρωπος(γαμώ το digital-master) και με πέταξε στο bronze 1 

Ε άι γαμήσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, ήμουν στον πάτο του sliver V με 0 lp, παράτησα το ranked μέχρι να στήσω τον σταθερό να παίζω σαν άνθρωπος(γαμώ το digital-master) και με πέταξε στο bronze 1 

Ε άι γαμήσου

Αν δεν παίζεις ranked για κάμποσο καιρό (νομίζω 1 μήνα), τότε αρχίζει και σου μειώνει τα LP κάθε βδομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει επεσα παλι απο Div II (90 ποντους) σε Div IV.. Ημουν Div ΙΙΙ 0 ποντους και απο τη ξενερα μου παιρνω first time Leona supp. Σωζω τον ez απο first blood και καπακια του το δινω στο χερι , στη πορεια του εδωσα 7-8 free kills και στη πορεια κανει penta kill.. Οταν ομως εισαι κακος παικτης και δεν εχεις map awareness αυτα παθαινεις.. Ξεκινησε να τη βλεπει hero και κυνηγαγε kill απο το baron μεχρι το dragon μεχρι που επεφτε απο 5 ατομα παρα τα ανελπιστα ping μας για back. Mετα απο 3 ace δεν καταφεραμε να pushαρουμε και στο τελος χανω το παιχνιδι μιας και ο ez ειχε πεσει 1v5.. 
Καταφερα να πεσω 2 division σε 3 μερες και να εχω ενα Match Ηistory ολο defeat τα οποια χαθηκαν στο τελος απο κακο teamplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν παίζεις ranked για κάμποσο καιρό (νομίζω 1 μήνα), τότε αρχίζει και σου μειώνει τα LP κάθε βδομάδα. 

 

Ναι αλλά υποτίθεται πέφτεις μόνο division, όχι tier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...