Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχετε να προτείνετε μερικα πραγματάκια για τον Nasus? (jungle) μιας και ξεκίνησα να ασχολούμαι πρόσφατα και θα ήθελα μερικές γνώμες για τα runes του κυρίως!

Το iceborn αξίζει να του το βγάζω? ποια είναι τα must items του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε μερικα πραγματάκια για τον Nasus? (jungle) μιας και ξεκίνησα να ασχολούμαι πρόσφατα και θα ήθελα μερικές γνώμες για τα runes του κυρίως!

Το iceborn αξίζει να του το βγάζω? ποια είναι τα must items του?

 

Atk Speed Reds

Armor Yellows

Mr/lvl Glyphs

AD/MS Quints

 

9/21 Masteries

 

Maxαρεις E πρωτα και μετα W

Last hit κλασσικα τα big creeps με Q για το +6

 

Ως Jungler δεν χρειαζεσαι Gauntlet

Solari , Aegis , Ancient Golem ειναι αυτα που χρειαζεσαι

Spirit Visage αν θες MR αλλιως Omen για απειρο armor η Sunfire αν θες splitpushing καλουτσικο κ dmg μαζι με το ulti σου

 

@Dackon Ετσι παει αμα εισαι φιρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<=== Bronze 1

 

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχει αρχίσει να μου δίνει λίγα LP σε κάθε win που κάνω. Είμαι στους 59 Points τώρα και μου δίνει 5-6 για κάθε νίκη που κάνω. Συνήθως αυτό δεν το κάνει όταν είσαι κοντά στους 90? Άμα αρχίσει να το κάνει από τώρα, να δω πώς θα ανέβω φέτος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην τρελενεστε. Παιρνετε lp αναλογα με το mmr σας. Αν ειναι χαμηλοτερο απο το dividion που ειστε το συστημα σας δινει λιγοτερα, αν εχετε υψηλοτερο τοτε σας δινει πεισσοτερα. Αφηστε τα ranked και πιαστε τα LCS, γινονται ωραια παιχνιδακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εγώ μέχρι τώρα έπαιρνα 20αρια τουλάχιστον. Τώρα στα τελευταία 6 wins μου το έχει κάνει :P

 

 


Mην τρελενεστε. Παιρνετε lp αναλογα με το mmr σας. Αν ειναι χαμηλοτερο απο το dividion που ειστε το συστημα σας δινει λιγοτερα, αν εχετε υψηλοτερο τοτε σας δινει πεισσοτερα. Αφηστε τα ranked και πιαστε τα LCS, γινονται ωραια παιχνιδακια

 

Και δεν νομίζω να είναι χαμηλό το MMR μου. Με βάζει όλη την ώρα με άτομα υψηλότερου division. Μέχρι και gold :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην τρελενεστε. Παιρνετε lp αναλογα με το mmr σας. Αν ειναι χαμηλοτερο απο το dividion που ειστε το συστημα σας δινει λιγοτερα, αν εχετε υψηλοτερο τοτε σας δινει πεισσοτερα. Αφηστε τα ranked και πιαστε τα LCS, γινονται ωραια παιχνιδακια

tsm regi - πίνω όλα τα spells. παίζω diana - μπαίνω σε 5 άτομα με R (χωρίς Q πρώτα) και κάνω άμεσο Hourglass... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά στα πόσα παιχνίδια είστε? Επειδή εγώ είμαι στα 150 και ακόμα μου δίνει 17 - 19 πόντους,μέχρι πρόσφατα μου έδινε 20+.

Παει συμφωνα με το mmr,Δεν εχει σχεση ποσα games εχεις.

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...