Προς το περιεχόμενο

Ήρθε η ώρα να το αναβαθμίσω!


Sebastienomnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα αυτήν κοίταγα (την 4870). Είναι πολύ καλύτερη από την 4850? Δηλαδή αξίζει να πάω σε αυτήν? Δεν είναι και τόσο μεγάλη η διαφορά τιμής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λέω πως μέχρι μια 4870 είσαι κάτι παραπάνω από μια χαρά. Ό,τι σε παίρνει από άποψη προϋπολογισμού.

Ας καταλήξουμε σιγά-σιγά στα υπόλοιπα και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, κατέληξα στην VGA μου. Είναι αυτή:

http://msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=1644&v_Item=8991

 

Τι άλλο πρέπει να έχει για να δουλέψει η συγκεκριμένη? Συγκεκριμένο τροφοδοτικό ας πούμε? Ψύχτρα? Και πρέπει να βρούμε μια μητρική και έναν επεξεργαστή, για να τα συνδυάσω όλα μαζί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια. Παιδιά ευχαριστώ, αν έχω κάποια ακόμη απορία θα επανέλθω.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:55 ----------

 

Tην βρήκα 127€...

 

http://www.pixmania.gr/gr/gr/3703101/art/sapphire-technology/radeon-hd-4870-1-ga-gddr5.html?srcid=7255&Partenaire=skroutz&Cod=&aftrack=TWpJMk1EczFNakE1OzEyNTQ4NDQ0NTU7UGFydGVuYWlyZT1za3JvdXR6JkNvZD0=

 

παίζει να είναι μούφα? παραείναι φθηνή νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάλαβα. το πρόβλημα είναι ότι θα πάρω τα κομμάτια αλλά δε ξέρω να τα βάλω στην κεντρική μου μονάδα. Αν πχ τα πάρω από το ε-σοπ, τους αφήνω να τα εγκαταστήσουν εκείνοι? Και πως θα ξέρω αν όντως έβαλαν τα αυθεντικά κομμάτια και όχι κάποια χρησιμοποιημένα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ψυριζεις. Πάρε την σύνθεση που σου πρότεινα απο το Plaisio, έτοιμη στο κουτί, στημένη απο αυτούς, ρίχνεις τα Windows 7 επάνω, ξεχνάς το παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ.. δε μπορείς να ξέρεις δυστυχώς. Απλά τους εμπιστεύεσαι. Στην τελική το κάθε part έχει τη δική του εγγύηση, οπότε δε γίνεται να βγεις χαμένος. Εκτός κι αν αναφερόμαστε αποκλειστικά στην ιδέα του να παίζει περίπτωση να έχω κάτι μεταχειρισμένο στο κουτί μου..

Πάντως είναι σίγουρο ότι έχεις την επιλογή να στο στήσουν εκείνοι δωρεάν.

 

Εγώ προσωπικά πάντως, είμαι της άποψης να δοκιμάζει ο κόσμος και να μη φοβάται. Οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά είναι ελάχιστες και μηδενίζονται σχεδόν αν έχεις σωστή καθοδήγηση.

Άσε που θα σου κάνει καλό μελλοντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο. τώρα κοίταγα το τροφοδοτικό που έβαλε πιο πάνω ο φίλος. Μήπως ξέρουμε παιδιά αν είναι αθόρυβο?? Θα ήθελα να μην ακούγεται αν γίνεται, νομίζω είναι σοβαρό θέμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...