Προς το περιεχόμενο

Gibbos review of the EPOX 8RDA+ Nforce2 Mobos


BrwmogazoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<blockquote><font class="small">Quote BrwmogazoS:</font><hr> AMD lovers :P...

 

wra gia upgrade???

 

http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?s=&threadid=20513 <hr /></blockquote>

 

 

NAI NAI NAI NAI

 

ευχαριστώ βρωγκαζε. Προς όλους τους ενδιαφερόμενους πάρτε και αυτό εδω απο την anandtech

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=1759

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να βάλω @ αλλά δε θα εκφράστει σωστά αυτό που θέλω να πω: Γαμάτο

 

Παρεπιπτόντως KWSN-Men αν σου αρέσει τόσο πάρτο, κράτα το κουτάκι και όσον αφορά εκείνο το άχρηστο pcb με τα χρωματιστά τσουτσέκια που χει κολλημένο πάνω του, για να μη σου πιάνει χώρο πέτα το σε μένα(στα χέρια μου, όχι στο κεφάλι μου). ʼντε γαμώ τα ελληνικά κανάλια διανομής hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Έλεγα να βάλω @ αλλά δε θα εκφράστει σωστά αυτό που θέλω να πω: Γαμάτο

 

Παρεπιπτόντως KWSN-Men αν σου αρέσει τόσο πάρτο, κράτα το κουτάκι και όσον αφορά εκείνο το άχρηστο pcb με τα χρωματιστά τσουτσέκια που χει κολλημένο πάνω του, για να μη σου πιάνει χώρο πέτα το σε μένα(στα χέρια μου, όχι στο κεφάλι μου). ʼντε γαμώ τα ελληνικά κανάλια διανομής hardware. <hr /></blockquote>

nice one...:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο απ'όλα βρωμόγκαζε; Είπα πολλά σε λίγες γραμμούλες Btw είδα οτι πλέον το overclockers.co.uk στέλνει "αγαθά" ΚΑΙ στην Ελλάδα και νοιώθω κάτι δονήσεις στο συρτάρι μου. Μάλλον η πιστωτική έχει καταλάβει τι την περιμένει και τρέμει η ταλαίπωρη απο το φόβο της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ʼσε, με τρώει ο πισινός μου... Έλεγα να πάω για έναν 2400+, τώρα λέω να πάω για 2700+ και το 8RDA+... Αν και μάλλον θα πηγαινα για το 8RDA2+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote KWSN-Men:</font><hr> ʼσε, με τρώει ο πισινός μου... Έλεγα να πάω για έναν 2400+, τώρα λέω να πάω για 2700+ και το 8RDA+... Αν και μάλλον θα πηγαινα για το 8RDA2+ <hr /></blockquote>

 

Mhn to polyskeftesai...xtypa to paketo...allwste arga h grhgora 8a ta skaseis gia Dual ;)...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...