Προς το περιεχόμενο

Gibbos review of the EPOX 8RDA+ Nforce2 Mobos


BrwmogazoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω (ίσως) να ήθελα το 8RDA2+ αλλά οι μαλάκες οι υπέυθυνοι έχω ρωτήσει σε όλα τα sales departments και σε όλα τα fora και κανείς δε μου λέει πότε θα βγει στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa δες στο www.anandtech.com έχει μια αναλυτική παρουσίαση για την ενσωματωμένη κάρτα γραφικών αλλά υπάρχουν δυο εκδόσεις του chipset ένα με ενσωματωμένο και ένα χωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχτες βγήκε beta bios που εκτοξεύει το fsb στους 250 ολόκληρους μεγάκυκλους(το λέω και γεμίζει το στόμα μου) και μάλιστα με βήματα του ενός MHz. ʼντε ρε ταχυδρομεία φέρτε το. ΤΟ ΘΕΛΩ Γ@ΜΩΤΟΟΟΟΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Έχτες βγήκε beta bios που εκτοξεύει το fsb στους 250 ολόκληρους μεγάκυκλους(το λέω και γεμίζει το στόμα μου) και μάλιστα με βήματα του ενός MHz. ʼντε ρε ταχυδρομεία φέρτε το. ΤΟ ΘΕΛΩ Γ@ΜΩΤΟΟΟΟΟ <hr /></blockquote>

 

Gia to EPOX milas???? :shocked:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote ASSOS:</font><hr> <blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Έχτες βγήκε beta bios που εκτοξεύει το fsb στους 250 ολόκληρους μεγάκυκλους(το λέω και γεμίζει το στόμα μου) και μάλιστα με βήματα του ενός MHz. ʼντε ρε ταχυδρομεία φέρτε το. ΤΟ ΘΕΛΩ Γ@ΜΩΤΟΟΟΟΟ <hr /></blockquote>

 

Gia to EPOX milas???? :shocked: <hr /></blockquote>

 

 

Μάγος είσαι; ;) B) :P

 

Μ'αρέσει που πολύ μόλις είχε βγει το συγκεκριμένο board είχε fsb μέχρι τα 200 και πολλοί είχαν βγει(δε μιλάω για εδώ) και έλεγαν οτι δε μπορεί να πάει παραπάνω. Μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...