Προς το περιεχόμενο

Οι "πειρατές" εγκαταλείπουν σταδιακά τα torrents


Daimon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως όσο περνάει ο καιρός τόσο ποιο πολύ κατεβάζω από p2p δικτύα, και όχι από rapidshare!! Γιατί πολύ απλά αυτά που βρίσκεις στους private trackers δεν τα βρίσκεις στα file hosting!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κανε και μια εξηγηση. Τι ειναι αυτα? Μπηκα στην ιστοσελιδα αλλα δεν καταλαβα και πολλα. Πως εξασφαλιζουν την ανωνυμια αυτα?
Direct Connect's anonymity is in it's ability to make private hubs. Private hubs are basically as safe as the members in them.

Χαίρω πολύ, δεν μας λέει-προσφέρει κάτι καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως όσο περνάει ο καιρός τόσο ποιο πολύ κατεβάζω από p2p δικτύα, και όχι από rapidshare!! Γιατί πολύ απλά αυτά που βρίσκεις στους private trackers δεν τα βρίσκεις στα file hosting!!

 

ποιά η διαφορά private και public trackers;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ποιά η διαφορά private και public trackers;

 

στα private πρέπει να είσαι registered (πρέπει να σε κάνει κάποιος invite συνήθως) και να κρατάς αναλογία ανάμεσα σε αυτά που κατεβάζεις και αυτά που αναβάζεις...

 

κοινώς πρέπει να κάνεις upload για να μην φας ban...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

NOT.

 

Ρε τι προπαγανδα πέφτει στα τεχνολογικά άρθρα στο διαδίκτυο

 

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και γώ πριν καν τελειώσω το διάβασμα του "άρθρου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ωραία και καλα αυτά που λέμε. Αλλα αν θέλουν μπορούν να κάνουν μια συντονισμένη επιχείρηση και να τραβάμε τα βυζιά μας! Kαι μην μου πείτε οτι δεν μπορούν... Άλλο το οτι αυτό δεν συμφέρει τις εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ωραία και καλα αυτά που λέμε. Αλλα αν θέλουν μπορούν να κάνουν μια συντονισμένη επιχείρηση και να τραβάμε τα βυζιά μας! Kαι μην μου πείτε οτι δεν μπορούν... Άλλο το οτι αυτό δεν συμφέρει τις εταιρίες.

 

Επισης μπορει το κρατος να δωρισει απο μια BMW 1.16 .... αλλο οτι δεν το συμφερει και δεν θα το κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βγει καμιά σωστή μηχανή αναζήτης για rapid και ίσως, το κορυφαίο των torrent είναι ότι δεν χρειάζεται να ψάχνεις από εδώ και απο εκεί στα μαμοblog...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι η V.I. Labs να καθετε και να μετραει για το ποσοι ειναι και το που πανε οι πειρατες καθε φορα,δεν θα ηταν καλυτερο να ρωτησει το γιατι γινετε κανεις σημερα πειρατης?

Μηπως θα ηταν καλυτερο να ρωτησει τις εταιριες που πουλανε τα διαφορα ψιψινια κοκοψονια,για το πως αντιμετωπιζουν τους πελατες τους,σε τι τιμες πουλανε τα προιοντα τους και καθε ποτε βγαζουν νεο προιον κτλ κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...