Προς το περιεχόμενο

πειτε μια γνωμη και σε μενα


sniper man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον θα παρω την gigabyte,για καρτα γραφικων ποια λετε δεν ειμαι φανατικος gamer αλλα θα ηθελα ο νεος υπολογιστης να παιζει τα συγχρονα παιγνιδια σε χαμηλες αναλυσεις.

 

Η 5750 που έχει ήδη προταθεί είναι μια χαρά λύση για την περίπτωσή σου.

Αν θες να την βγάλεις με λιγότερα λεφτά, και η 4870 επίσης θα σε καλύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου εναν λογο για να μη συμπαθησει καποιος τη συγκεκριμενη μητρικη,

και εξηγησε μου λιγο για ποια μητρικη πηγαινε το "overpriced". :-)

 

O παραπανίσιος χαλκός.

Για τις asus.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αυτο δε σημαινει οτι ειναι και λογος να μη τις προτιμησεις... Ισα-ισα, το αντιθετο.

Συμφωνω.

 

Ε για μια κατηγορία ανθρώπων που τους απασχολεί η κατανάλωση δεν είναι το αντίθετο.Κατανοήτο.Για τις asus είναι ακατανόητο να τις συμπαθεί κανείς!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια σχετικα με τις καρτες γραφικων βλεπεις τις ιδιες περιπου καρτες με τρελλη διαφορα τιμης τι κρυβεται απο πισω?π.χ. κοιταξτε εδω αυτες τις καρτες

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/Connect3D-Pci-E-4850-512Mb-CN-HD4850-512D3E.htm

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/Palit-Pci-Ex-4850-512-Mb-Ddr3-XAE-48500-T352.htm

τα 50 ευρω της διαφορας που ειναι στο συστημα ψυξης μονο?της φθηνης ειναι θορυβωδης και μη ρυθμιζομενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να πάρεις την ακριβή δώσε άλλα 10 και πάρε την 5750.Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να κάθεσαι να συγκρίνεις.Καθώς ή την φθηνή θα πάρεις ή πας για άλλη κάρτα..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Νικο απλως εθεσα τις συγκεκριμενες καρτες σαν παραδειγμα επειδη μου φανηκε πολυ τρανταχτο δεν εχω σκοπο να παρω καποια απο αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...