Προς το περιεχόμενο

Metro 2033


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 695
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα πειρα Bolt Sniper και τα δα ολα, οπως φαινεται καταπατησε το Stalker, παλι δικη τους δημιουργεια ως προς το τελος της κυκλοφοριας του. Φαινεται θελανε πολλα και τους εδιωξαν. Απο σεναριο ομως σκιζει.. πολυ Original Story , Gameplay παρομοιο του Stalker, Linear Gameplay ομως και πολυ καλα γραφικα σε σχεση με τα αλλα Stalker. Παιζω σε 1280x1024 x4 AA 16AF - High χωρις να νιωθω το παραμικρο κολλημα, αν δουλευε το Fraps με αυτο θα ξερα σιγουρα.

 

Μια χαρα δουλευει το FRAPS απλα βαλε την latest version ;)

 

---------- Προσθήκη στις 17:36 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:36 ----------

 

 

Τωρα προσπαθεις να μου την σπασεις η ετσι τα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλευει το FRAPS απλα βαλε την latest version ;)

 

---------- Προσθήκη στις 17:36 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:36 ----------

 

 

Τωρα προσπαθεις να μου την σπασεις η ετσι τα λες?

 

Τραβα μαζεψε την αγνοια σου που σπαζεσε και ολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβα μαζεψε την αγνοια σου που σπαζεσε και ολας.

 

http://www.codinghorror.com/blog/2008/03/real-time-raytracing.html

Μαθε τι εννοουμε real time στα γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θελει να μου πει αυτο που εδειξες Psycho_Warhead ?

οτι δεν μπορει η 5770 να τρεξει κανονικα το παιχνιδι με dx11 ? ασχέτως πως υποστυριζει dx11?

Το advanced physx το εχω στο off παντως .

 

---------- Προσθήκη στις 17:01 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:59 ----------

 

 

αχα πηρα καιγω την απαντηση μου τοτε :-D

 

μια χαρα υποστηριζει το dx11 και μπορεις να δεις φουλ τα αποτελεσματα αλλα ηρθε ο καιρος να πας σε 17αρα οθονη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα υποστηριζει το dx11 και μπορεις να δεις φουλ τα αποτελεσματα αλλα ηρθε ο καιρος να πας σε 17αρα οθονη :P

 

τι εννοεις ? η οθονη μου ειναι 21ενος :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις ? η οθονη μου ειναι 21ενος :-)

 

ε τοτε θα σου κολαι η καρτα γραφικων στα νεα παιχνιδια ειδικα στα dx11 παιχνιδια(αν θελεις να εχεις dx11)

το ειπα επειδη στις 17αρες ειναι μικρη η αναλυση και δεν θελει τοσο πολυ δυναμη οπως στις μεγαλυτερες αναλυσεις ;)

ΥΓαν θες φουλ αποτελεσματα τοτε καλυτερα θα ητανε να επερνες 5850 βρες κανεναν φιλο σου να την πουλησεις αν θες :P (και ουτε παλι αλλα πολυ καλυτερα.... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος παντων, αναλυσαμε αρκετα την τεχνικη πλευρα του.. κανενα σχολιο για το παιχνιδι ?

 

Απροσδοκητα καλο.Ειδικα η ατμοσφαιρα ειναι απιστευτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τοτε θα σου κολαι η καρτα γραφικων στα νεα παιχνιδια ειδικα στα dx11 παιχνιδια(αν θελεις να εχεις dx11)

το ειπα επειδη στις 17αρες ειναι μικρη η αναλυση και δεν θελει τοσο πολυ δυναμη οπως στις μεγαλυτερες αναλυσεις

ΥΓαν θες φουλ αποτελεσματα τοτε καλυτερα θα ητανε να επερνες 5850 βρες κανεναν φιλο σου να την πουλησεις αν θες :P (και ουτε παλι αλλα πολυ καλυτερα.... )

 

καπως ακριβουτσικη η 5850 αποτι θυμαμε ειναι περιπου ενα 100αρικο περισσοτερα :-D

 

μια ερωτηση , αυτο που λετε με την αναλυση της οθονης , εαν χαμηλωσω την αναλυση απο 1600χ900 σε κατι αλλο δλδ θα μπορω να το παιξω με dx11 ? ? ? :o

 

Τελος παντων, αναλυσαμε αρκετα την τεχνικη πλευρα του.. κανενα σχολιο για το παιχνιδι ?

 

INSANE ατμοσφαιρα !!! εξωπραγματικη !! Σκοτάδι παντου με μονο φως μερικες φορεσ τον φακο σου , που ακομα και αυτον για να βλεπεις καλα πρεπει να τον κανεις recharge καθε τοσο να γεμιζουν οι μπαταριες του !!!

 

οσο παιζω τοσο ποιο πολυ μαρεσει παντως :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα θα προσπαθεις να εχεις την αναλυση στα φουλ τωρα δηλαδει στα 1680χ1050!!!μετα τα αλλα......

οσο για το παιχνιδι τωρα επαιξα μια ωρα πραγματικα τα σπαει!!!

ποσο καιρο ονειρευουν ενα παιχνιδι σαν και αυτο(να παιζεις κανονικα και να αγοραζεις τον εξοπλισμο σου κ.α. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...