Προς το περιεχόμενο

Οργανο γυμναστικης....


CooLBoyV3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Προσφατα διαφημισαν ενα οργανο γυμναστικης telestar(camble flex)και αναρωτιομουν αν καποιος γνωριζει να με συμβουλεψει αν πραγματι ειναι καλo και αξιζει τα χρηματα της.Το site ειναι αυτο-------> http://www.telestarshop.gr/product.asp?pid=226&cid=9&sid=12 THANKS!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας .

Σκεφτόμαστε να αγοράσουμε ένα διάδρομο γυμναστικής.

Τι θα πρέπει να προσέξουμε περισσότερο,όσον αφορά τα χαρακτηριστικά του ?

Τιμή μέχρι 1000-1200 μαξ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ταχύτητα πιάνουν και πόσο βάρος αντέχουν (σε περιπτωση που έχεται πολλά κιλά), να έχει ενδοίξεις να μετράει σφυγμούς και τέτοια...

 

Κατά την γμώμη μου το πιο φθηνό και καλό όργανο για μύς είναι μια μπάρα για έλξεις και για αεροβική ένα σχοινάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας .

Σκεφτόμαστε να αγοράσουμε ένα διάδρομο γυμναστικής.

Τι θα πρέπει να προσέξουμε περισσότερο,όσον αφορά τα χαρακτηριστικά του ?

Τιμή μέχρι 1000-1200 μαξ.

Με 1200 και για ιδιωτική χρήση πέρνεις ιακονοποιητικό διάδρομο.

 

Να προσέξεις τα εξής.

-Να έχει εγγύηση πάνω από 2 χρόνια minimum.

- Να είναι 2 ίππων τουλάχιστον. (με αυτά τα χρήματα ίσως να βρεις και με παραπάνω , 2,5 - 3 ίππους )

- Ο πωλητής στον οποίο θα απευθυνθείς να σου εγγυθεί οτι παρέχει ολοκληρωμένο service αν πάθει κάποια βλάβη.

-να εχει κλειδι ασφαλείας

 

μπες εδώ http://www.fit-life.gr/hlektrikoi-diadromoi.html

 

Ολα τα χαρακτηριστικά για προγράμματα κτλ είναι λίγο πολύ κοινά , με τα 1200 θα τα έχεις όλα.

 

ps λέω τώρα εγώ , δεν παίζει κανα άλσος εκεί που μένεται για jogging περπάτημα κτλ ξέρω γω; Από άποψη μηχανικής , το περπάτημα και το τρέξιμο στο ηλεκτρικό διάδρομο έχει κάποιες διαφορές από οτι στο φυσικό περιβάλλον. Αλλά αυτό έχει σημασία ΑΝ κάποια στιγμή θα σε ενδιαφέρουν και σχετικές επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

να ρωτησω κι εγω : μαγαζι στην Αθηνα με εξαρτηματα για αρση βαρων ξερετε κανενα και αν ναι πού; εχουν sites που να δεχονται παραγγελιες; ενδιαφερομαι για lifting straps ή wrist wraps για την ασκηση Deadlifts.

 

Aν ειναι ευκολο, ας μου απαντησετε σχετικα συντομα γιατι σαββατο θα κατεβω αθηνα μπας και το βρω επιτελους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εάν πάρεις διάδρομο να προσέξεις πολύ μήπως και έχεις πρόβλημα με τα γόνατα σου. Οι κραδασμοί δεν είναι οτι καλύτερο για τις κλειδώσεις. Ένα ελλειπτικό μηχάνημα είναι προτιμητέο γιατί δεν επιβαρύνει σχεδόν καθόλου γόνατα, αστραγάλους κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...