Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απεβίωσε νεαρός άνδρας!

οι τοξικολογικές έδειξαν ότι πήγε από υπερβολική δόση καφεΐνης.

Φήμες λένε ότι έπινε τον ελληνικό σε κατσαρόλα :P

Χαχαχαχαχαχα!!!

Μλκ Θεός!!!Πέθανα!!!!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είχα σνομπάρει το τόξο για anti-infantry, αλλά τώρα που έχω εκρηκτικά βέλη, I'm going John Rambo on their asses. :P

Γουστάρω κιόλας που τα outposts δεν είναι copy/paste, αλλά έχουν διαφορές.

Π.χ. το ένα είναι τίγκα στα βαρέλια. Το άλλο έχει 5 chargers (μολότοφ, καραμπίνα), το άλλο είχε 5 σκυλιά.

Χαίρομαι και με τα takedowns (Grenade takedown = πολλά γέλια).

 

Tα μόνα άσχημα μέχρι στιγμής για μένα:

- Δεν βαράνε συναγερμό κι ας έχεις ανατινάξει το μισό μέρος και τους έχεις σκοτώσει όλους σχεδόν σε outpost χωρίς να σε δουν. Μένει ο άλλος μόνος του και νομίζει ότι τα έκανε ο Θεός. :P (σε normal τουλάχιστον)

- Όταν βάζω χάρτη/menu, κάνει distort την μουσική/ήχο. Κάτι παίζει με το φόρτωμα εκεί; Πάντα γίνεται.

- Βρήκα καταρράκτη που σε ένα μικρό κομμάτι του ήταν απλά textured και δεν κύλαγε νερό (ενώ θα έπρεπε).

- Στην Badtown

πόσες φορές θα χαστουκίσει και πάρει τα λεφτά από την τύπισα ο pimp; :P Κάθε 2 λεπτά, σφαλιάρα/money.

 

- Αν και είναι πολύ immersive γενικά, θα ήθελα περισσότερο interactivity στο να σπάνε/διαλύονται κάποια μέρη.

 

Τώρα από καλά, έχουν προειπωθεί τα περισσότερα. Η ελευθερία που έχεις. Η πανίδα που κυκλοφορεί τριγύρω και καμιά φορά μπορεί να παίξει random ρόλους. Από το να σκάσουν σε outpost 2 τίγρεις (όχι από κλουβί) και να τους φάνε όλους, μέχρι να προσπαθείς να πας stealth κάπου και να αρχίσει να σε κυνηγάει κοπάδι από ζώα αν δεν τα είχες προσέξει. :P

(και ο γ$#μημένος ο κροκόδειλος που είχα πει :P)

Χαρά με τα takedowns και τις φλόγες. Highlight:

Όσοι ψήσατε τις μαριχουάνες ξέρετε. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PR_u9rvFKzE

Σίγουρα έγινε high o Jason εκεί!

 

 

Γενικά, αν κάποιος το σκέφτεται αν αξίζει να το πάρει: ΠΑΡΤΕ!

(online δεν δοκίμασα καθόλου ακόμα, δεν μπορώ να αφήσω το single :P)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σνομπάρει το τόξο για anti-infantry, αλλά τώρα που έχω εκρηκτικά βέλη, I'm going John Rambo on their asses. :P

Γουστάρω κιόλας που τα outposts δεν είναι copy/paste, αλλά έχουν διαφορές.

Π.χ. το ένα είναι τίγκα στα βαρέλια. Το άλλο έχει 5 chargers (μολότοφ, καραμπίνα), το άλλο είχε 5 σκυλιά.

Χαίρομαι και με τα takedowns (Grenade takedown = πολλά γέλια).

 

Tα μόνα άσχημα μέχρι στιγμής για μένα:

- Δεν βαράνε συναγερμό κι ας έχεις ανατινάξει το μισό μέρος και τους έχεις σκοτώσει όλους σχεδόν σε outpost χωρίς να σε δουν. Μένει ο άλλος μόνος του και νομίζει ότι τα έκανε ο Θεός. :P (σε normal τουλάχιστον)

- Όταν βάζω χάρτη/menu, κάνει distort την μουσική/ήχο. Κάτι παίζει με το φόρτωμα εκεί; Πάντα γίνεται.

- Βρήκα καταρράκτη που σε ένα μικρό κομμάτι του ήταν απλά textured και δεν κύλαγε νερό (ενώ θα έπρεπε).

- Στην Badtown

πόσες φορές θα χαστουκίσει και πάρει τα λεφτά από την τύπισα ο pimp; :P Κάθε 2 λεπτά, σφαλιάρα/money.

 

- Αν και είναι πολύ immersive γενικά, θα ήθελα περισσότερο interactivity στο να σπάνε/διαλύονται κάποια μέρη.

 

Τώρα από καλά, έχουν προειπωθεί τα περισσότερα. Η ελευθερία που έχεις. Η πανίδα που κυκλοφορεί τριγύρω και καμιά φορά μπορεί να παίξει random ρόλους. Από το να σκάσουν σε outpost 2 τίγρεις (όχι από κλουβί) και να τους φάνε όλους, μέχρι να προσπαθείς να πας stealth κάπου και να αρχίσει να σε κυνηγάει κοπάδι από ζώα αν δεν τα είχες προσέξει. :P

(και ο γ$#μημένος ο κροκόδειλος που είχα πει :P)

Χαρά με τα takedowns και τις φλόγες. Highlight:

Όσοι ψήσατε τις μαριχουάνες ξέρετε. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PR_u9rvFKzE

Σίγουρα έγινε high o Jason εκεί!

 

 

Γενικά, αν κάποιος το σκέφτεται αν αξίζει να το πάρει: ΠΑΡΤΕ!

(online δεν δοκίμασα καθόλου ακόμα, δεν μπορώ να αφήσω το single :P)

 

Αυθεντικο το εχεις ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@Millenium Δεν κάνω review, οπότε δεν είμαι τόσο διαφωτιστικός. :P

Ναι, κανένα patch για μερικά πραγματάκια θέλει (αυτό το sound distortion που έλεγα).

 

@Konstantinos77

Yup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Millenium Δεν κάνω review, οπότε δεν είμαι τόσο διαφωτιστικός. :P

Ναι, κανένα patch για μερικά πραγματάκια θέλει (αυτό το sound distortion που έλεγα).

 

@Konstantinos77

Yup.

 

Eνταξει βλακεια που σε ρωτησα ,αφου λες οτι δεν εχεις παιξει ακομα το multi ...:P

Bασικα αυτο θα ηθελα να σε ρωτησω αν αξιζει αλλα αφου δεν το εχεις παιξει ...Εγω σημερα θα το τσιμπησω αρκει να γινω καλα πρωτα γιατι ημουν αρρωστος ...Σκεφτομαι τι θα πρωτοπαιζω ομως γιατι ηδη παιζω black ops 2 ,warfighter bf3 και βγαινει τωρα και το αftermath ...Kαψιμο λεμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απ' ότι είχα δει από το online του, δεν με πολυβλέπω να παίζω. (ειδικά αν είναι σαν τα άλλα παιχνίδια της Ubisoft που θέλουν το τάδε και το τάδε και το τάδε port σίγουρα ανοιχτά για να συνδεθούν)

Το coop θέλω να το τσεκάρω κάποια στιγμή πάντως.

 

Γενικά όταν έχουν ένα τέτοιο single (δηλαδή sandbox) προτιμώ να χάνομαι στον κόσμο του και να είμαι εγώ ενάντια (κυριολεκτικά εδώ) στα θηρία. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, αναβαθμίζονται όμως τα fps σου (λογικά)

 

Ρε σεις, σας κάνει και εσάς καμιά μαγκιά το παιχνίδι; Το βάζω, ξεκινάει, όλα κομπλέ βλέπω το intro και τον άλλο που σου μιλάει στην αρχή αρχή και βλέπω τον CPU από 38~45oC idle να βαράει κατοστάρα και να σβήνει το pc (για να μην καεί το αυτόματο του cpu), το καθάρισα τώρα κλπ και θα το ξανατσεκάρω, αλλα γενικά δεν έχω θέμα θερμοκρασιών με το pc. Ξέρει κανένας τίποτα για αυτό το θέμα;

 

βαράει 100άρα = 100οC??? να πάρω τον υπολογιστή σου για να θερμάνω 1-2 αίθουσες? το έχεις τίποτα o/c? σίγουρα δεν λείπω μόνο εγώ απο την ψύκτρα? εάν γίνεται πάνε δοκίμασε να παίξεις και να μου πεις πόσο γράφει το vcore σου cpuz μιας και μπορεί να έχει φάει κανά σκάλωμα η μητρική και από το bios που είναι στο auto όταν μπαίνει σε turbo mode να ψήνει κροκόδειλο από το πολύ ρεύμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, αναβαθμίζονται όμως τα fps σου (λογικά)

 

 

 

βαράει 100άρα = 100οC??? να πάρω τον υπολογιστή σου για να θερμάνω 1-2 αίθουσες? το έχεις τίποτα o/c? σίγουρα δεν λείπω μόνο εγώ απο την ψύκτρα? εάν γίνεται πάνε δοκίμασε να παίξεις και να μου πεις πόσο γράφει το vcore σου cpuz μιας και μπορεί να έχει φάει κανά σκάλωμα η μητρική και από το bios που είναι στο auto όταν μπαίνει σε turbo mode να ψήνει κροκόδειλο από το πολύ ρεύμα

 

Δεν έχω το o/c, η ψύκτρα είναι φρεσκοκαθαρισμένη με καινούρια θερμοαπαγωγική και οι τιμές δεν άλλαξαν καθόλου. Σε κανένα άλλο παιχνίδι δεν ανεβαίνει η θερμοκρασία πάνω από 75

post-155453-0-19065400-1354552432_thumb.png

post-155453-0-69259000-1354552489_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...