Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλύτερα τώρα με τους beta δουλεύει και το CAP κανονικά και με τις 2 ταπεινές μου 5770 όλα στα high το παίζω άνετα το μόνο πρόβλημα είναι το lag οταν είμαι in car που πιστεύω πως θα λυθεί με κάποιο patch η με τους κανονικούς drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με ποιον τρόπο μεγαλώνει ο κύκλος ζωής - αντοχή ? είμαι στο 45 κεφάλαιο και με 2 γραμμές φυσικά δεν βγαίνει..

Αυτός έχει 5 ?!

post-227308-0-99131600-1354688350.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

got it xD

πώς κάνουμε redeem τον κωδικό στο uplay όμως; (όχι τον lost expedition,τον αρχικό serial number)

(για άλλη μια φορά,τί ηλίθιος client....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με ποιον τρόπο μεγαλώνει ο κύκλος ζωής - αντοχή ? είμαι στο 45 κεφάλαιο και με 2 γραμμές φυσικά δεν βγαίνει..

Αυτός έχει 5 ?!

\

 

Skills -> Shark tab -> Αυτά που σου λένε ότι δίνουν περισσότερα bars. (δεν θυμάμαι ακριβώς τώρα)

 

@Xtrm, όταν πήγες να το τρέξεις δεν ρώτησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@Xtrm, όταν πήγες να το τρέξεις δεν ρώτησε;

Ααα,έτσι θέλει να το κάνω boss;

Ακόμα κατεβάζει ο ubisoft download manager,σε μια ώρα θα είναι έτοιμο 30% ,2.6gb/8.6gb .Τότε θα με ρωτήσει;

Γιατί βλέπω στα games μου ότι έχει μόνο το driver:Sanf και το hawx2 ...Μάλλον επειδή είναι τα μόνα που είχα αγοράσει μέσα από το κατάστημα τους,ενώ τα άλλα ήταν steam(AC series)..

Μα καλά δεν υπάρχει μια επιλογή redeem serial number;Έλεος δηλαδή.

Για το uplay αν θέλετε κάντε με add: xtrmsnpr τα κλασικά!

 

btw καλημέρες σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μονο εμενα με απογοητευσε το παιχνιδι? με εξαιρεση τα γραφικα (τα οποια ομολογω ειναι τελεια ομες με την 4850 που εχω δεν μπορω να τα απολαυσω στο ΜΑΧ) κατα τα αλλα το ολο συνολο δεν με ελκυει.ειδικα για ολους οσοι λατρεψαμε το far cry 1!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το 1, το έλιωσα. Αυτό με κουράζει που πρέπει να φτιάχνω τσάντες, ενέσεις κλπ. Ειναι πολύ RPG για τα γούστα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, πού ακριβώς μπορώ να κάνω edit το syringe kit μου; Γιατί προσπαθώ να φτιάξω καινούργιες ενέσεις αλλά ειναι full.

Δεν μπορώ να κάνω κάπου discard τις ενέσεις που δεν θέλω; Ψάχνω τόση ώρα και δεν βρίσκω τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το έχω αγοράσει μέσω steam έχει γίνει αυτόματα το update ή όχι; Πάντως τώρα που κοιτάω δεν μου βγάζει update. Μήπως πρέπει να κατεβάσω το update χειροκίνητα αν και τα υπόλοιπα παιχνίδια που έχω στο steam κάνουν update αυτόματα. Μπορώ να δω κάπου την έκδοση του παιχνιδιού ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν τις χρησιμοποιείς;

 

Αυτό κάνω μέχρι στιγμής. Απλά μου φαίνεται κάπως παράξενο που δεν μπορείς να διαχειριστείς το syringe kit.

Ας πούμε εαν δεν θες να πετάξεις τις ενέσεις και να τις χρησιμοποιήσεις αργότερα, τι κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι φαίνεται είναι ο μόνος τρόπος. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τις κάνεις craft μόνο όταν σου χρειάζονται, εξάλλου δεν είναι δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...