Προς το περιεχόμενο

Σοκολάτα Μιλκα...?


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη Προμηθευτική νομίζω έχει πλήρη γκάμα...

 

Αν και απ ότι έχω καταλάβει  υπάρχει κάποια διασύνδεση πια μεταξύ λάκτα και μίλκα...(εξαγορά ή κάτι τέτοιο) καθώς πολλά προϊόντα που υπάρχουν σε μίλκα υπάρχουν πανομοιότυπα σχεδόν και σε λάκτα...  πχ το κουτάκι με τα μικρά λακτάκια σε σχήμα καρδούλας με γεύση φράουλα μέσα ή μιλκα και λακτα με ορέο μέσα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δοκιμασα milka με chips ahoy..... σκετη απογοητευση. δεν εχει του ενα ενα γραμμαριο μπισκοτο μεσα. κατα τ αλλα κυκλοφορει εδω μιλκα με μπισκοτο tuc μεσα 

 

Δεν φαινεται πολυ το μπισκοτο αλλα εχει. Αντιθετως το oreo φαινεται πιο πολυ και ειναι σουπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και απ ότι έχω καταλάβει  υπάρχει κάποια διασύνδεση πια μεταξύ λάκτα και μίλκα...(εξαγορά ή κάτι τέτοιο) καθώς πολλά προϊόντα που υπάρχουν σε μίλκα υπάρχουν πανομοιότυπα σχεδόν και σε λάκτα...  πχ το κουτάκι με τα μικρά λακτάκια σε σχήμα καρδούλας με γεύση φράουλα μέσα ή μιλκα και λακτα με ορέο μέσα κλπ...

 

Ανήκουν στον ίδιο όμιλο: http://www.mondelezinternational.gr/για αυτό αντιγράφουν τη milka στα προιόντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη Προμηθευτική νομίζω έχει πλήρη γκάμα...

 

Αν και απ ότι έχω καταλάβει  υπάρχει κάποια διασύνδεση πια μεταξύ λάκτα και μίλκα...(εξαγορά ή κάτι τέτοιο) καθώς πολλά προϊόντα που υπάρχουν σε μίλκα υπάρχουν πανομοιότυπα σχεδόν και σε λάκτα...  πχ το κουτάκι με τα μικρά λακτάκια σε σχήμα καρδούλας με γεύση φράουλα μέσα ή μιλκα και λακτα με ορέο μέσα κλπ...

 

αυτο σκεφτομουν και εγω πριν μηνες μου εφερε μια φιλη μιλκα απο αγγλια που δεν υπηρχαν εδω και τσουπ μετα απο λιγο ακριβος τα ιδια εβγαλε η λακτα!

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάμε για περιπτεροσοκολάτες όμως :P

 

εχω πετυχει lindt στα σουπερ και σε βιντεοκλαμπ, Cadbury δυστηχως μονο στον ΑΒ βρισκω και ειναι μακρια απο μενα ρε γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλιοκαπιτάλες :ρ αφήστε τις Milka και πάρτε καμιά που να είναι fairtrade, έστω εν μέρει.

 

Ζω Γερμανια.....οποιος θελει, μου στελνει λεφτα και του παιρνω οποιαδηποτε γευση θελει και το στελνω ταχυδρομικος ;)

Κατι FinCarre και Fairglobe από Lidl είναι τουλάχιστον το ίδιο νόστιμες.

Και οι Lindt πολύ καλές, αλλά σχετικά ακριβές.

 

Τις Cadbury πόσο τις βρίσκετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...