Προς το περιεχόμενο

Μερικη αναβαθμιση


morgoth666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταιος προβληματισμος, υποσχομαι, μιας και η παραγγελια θα γινει αυριο (εχω παρει ηδη την 5850 και την ψυκτρα απο το e-shop). Αυτος εχει να κανει με το mobo που απ'οτι διαβαζω δεν ειναι και τοοοσο καλο για gaming. Δεδομενου οτι θα μπορουσα να διαθεσω κανα 15-20αρι παραπανω για μητρικη (χωρις να κοψω απο αλλου) μπας και υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα η τσαμπα σας βαζω σε κοπο?

 

Τελος ποια η γνωμη σας για αυτο? http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/Motherboards/ECS-A790GXM-AD3-AM3-VGA-DDR3-790GX.htm

 

οπως καταλαβαινετε συνεχιζει να με τρωει η ιδεα του να εχω μελλοντικα την επιλογη του xfire χωρις να μπαινω στον μπελα να αλλαξω mobo.

 

Αυτα και τελος το πρηξιμο απο εμενα, αυριο βραδυ ξεμπερδευετε :D

 

το μελλοντικα μη το σκέφτεσαι τόσο ίσως χρειστεί να τα αλλάξεις όλα!δε ξέρω αν οι νέοιι 12πύρινοι κάνουν σε αυτή τη μητρική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ενα 650W Gaming που θελει ενας φιλος μου να ανταλλαξει με το Corsair το 400αρι που θα μου ερθει για πιο silent. Το εχει πανω απο χρονο αλλα δεν το εχει χρησιμοποιησειπανω απο 50 ωρες γιατι το desktop του το χρησιμοποιει σπανια μονο για ηχογραφισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχ.. το συγκεκριμένο το έχω και είμαι υπερικανοποιημένος. Ούτε ακούγεται, ούτε τίποτα, κι ας έχει έναν 8άρη ανεμιστήρα.

Βέβαια έχουν παίξει και θορυβώδεις παρτίδες αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ισχυριζεται οτι κανει πολυ θορυβο αλλα ειναι λιγο κολλημενος με το να ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ αθορυβο το συστημα, λογικο εν μερει γιατι το θελει για ηχογραφησεις. Δεν ξερω, ψηνομαι για την ανταλλαγη αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...