Προς το περιεχόμενο

Firefox 3.6 - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ευχαριστω που δοκιμασες !!! απλα μου φανηκε περιεργο οταν ρωτησα μερικους που μου ειπαν οτι ανοιγει κανονικοτατα τα παντα . εγινε φιλε σε ευχαριστω να σαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εμενα ενω με τον 3.6.10 εμπαινα σε ενα site που επισκεφτομαι πολλες ωρες την ημερα , σημερα που με αναβαθμισε στην 3.6.11 δεν με βαζει !!! δοκιμασα ccleaner , restart το router και διαφορα αλλα τετοια αλλα μου βγαζει 404 page not found και αμα τυχει να φορτωσει την σελιδα δεν φορτωνει το CSS της , αλλα μονο ενα κατεβατο γραμματα

 

το site ειναι αυτο ---> http://softarchive.net

 

 

Τωρα δοκιμασα με 3.6.11 και μπαινει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα εξακολουθει να φορτωνει σωστα την σελιδα , γιατι λειπει το CSS της . ειμαι με Connx

με ΙΕ εχω τα ιδια .

 

εκανα ενα reset το router και τωρα μου εβγαλε .

 

We are moving to another server, if you see this message then please wait or force you DNS updates.

Sorry for any inconvenience

 

οποτε μαλλον τσαμπα ασχοληθηκαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα εξακολουθει να φορτωνει σωστα την σελιδα , γιατι λειπει το CSS της . ειμαι με Connx

με ΙΕ εχω τα ιδια .

 

εκανα ενα reset το router και τωρα μου εβγαλε .

 

We are moving to another server, if you see this message then please wait or force you DNS updates.

Sorry for any inconvenience

 

οποτε μαλλον τσαμπα ασχοληθηκαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα ενώ μου δούλευε κανονικά ο firefox στα windows 7 μια μέρα άρχισε να μου δείχνει μερικές ιστοσελίδες σε ακαταλαβίστικα.Tι φταίει?

provlhma.jpg?t=1287991517

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα ενώ μου δούλευε κανονικά ο firefox στα windows 7 μια μέρα άρχισε να μου δείχνει μερικές ιστοσελίδες σε ακαταλαβίστικα.Tι φταίει?

provlhma.jpg?t=1287991517

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια μεγαλο προβλημα με το firefox (3.6.11)

δεν εχω ομαλο scrolling ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ δηλαδη οταν ξεκιναω να κατεβαινω προς τα κατω για να διαβασω μια σελιδα σταματα καποια στιγμη και μετα συνεχιζει.

επισης μικρες διακοπες εχω επισης και στα videos και ακομα και οταν γραφω και αυτη τη στιγμη

γραφω καποια λεξη και μετα απο μια μικρη διακοπη εμφανιζονται τα γραμματα που πληκτρολογησα

help please γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια μεγαλο προβλημα με το firefox (3.6.11)

δεν εχω ομαλο scrolling ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ δηλαδη οταν ξεκιναω να κατεβαινω προς τα κατω για να διαβασω μια σελιδα σταματα καποια στιγμη και μετα συνεχιζει.

επισης μικρες διακοπες εχω επισης και στα videos και ακομα και οταν γραφω και αυτη τη στιγμη

γραφω καποια λεξη και μετα απο μια μικρη διακοπη εμφανιζονται τα γραμματα που πληκτρολογησα

help please γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...