Προς το περιεχόμενο

Euroleague Basketball


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως ετσι και πανε Σερβοι στο ΦΦ4 προβλέπω επεισοδια και κανα καλα στημενο καυγαδακι (ελπιζω χωρις θυματα) με τους ολυμπιακους.. Στανταρ πραγματα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, ας μην το χαλάσουμε και αυτό. Το πρώτο ματς με την Πρόκομ είναι εκτός?

 

Οχι. Ειναι 2 σερι ματς εντος εδρας. Το τριτο (και το τεταρτο αν χρειαστει) εκτος, και αν η σειρα παει 2-2, τοτε επιστρεφει στο Σεφ.

 

Βασικα μας βολευει αυτο το συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην το λες ειρωνικά.

 

ΕΙρωνικά το λεω φυσικά. Με τις ευλογίες του πέρασε η Παρτιζάν. Βέβαια αν ήθελε το Μαρούσι να περάσει ας κέρδιζε την Παρτιζάν, δε φταίει ο ΠΑΟ, απλώς να μην ξεχνάμε κάποια πράγματα. Γιατί όλο για το Γιαννάκη ακούω και πάμε να αγιοποιήσουμε τον Ζότς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙρωνικά το λεω φυσικά. Με τις ευλογίες του πέρασε η Παρτιζάν. Βέβαια αν ήθελε το Μαρούσι να περάσει ας κέρδιζε την Παρτιζάν, δε φταίει ο ΠΑΟ, απλώς να μην ξεχνάμε κάποια πράγματα. Γιατί όλο για το Γιαννάκη ακούω και πάμε να αγιοποιήσουμε τον Ζότς.

 

facepalm και παλι

 

Παιζει με ολους τους βασικους με παρτιζαν.

 

Παιζει χωρις τους καλυτερους με μαρουσι.

 

Τους κερδιζει και τους 2 και στο ματς με μαρουσι πηγαινε ποντο ποντο.

 

Μιλαμε για μεγαλο facepalm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θελετε και τα λετε ή σας ξεφευγουν?

Ο Παναθηναικος θα ειχε καθε δικαιολογια να χασει μεσα στο Βελιγραδι με τα τοτε προβληματα και να μην ανοιξει ρουθουνι?

Και θα πουμε οτι το εδωσε ο Ζοτς επειδη κερδισε το Μαρουσακι?

 

Ψαχνετε ακομα και τωρα, στις χαρες σας, που πηρατε Ευρωπαικο και εμεις αποκλειστηκαμε να την πειτε στον Ζοτς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙρωνικά το λεω φυσικά. Με τις ευλογίες του πέρασε η Παρτιζάν. Βέβαια αν ήθελε το Μαρούσι να περάσει ας κέρδιζε την Παρτιζάν, δε φταίει ο ΠΑΟ, απλώς να μην ξεχνάμε κάποια πράγματα. Γιατί όλο για το Γιαννάκη ακούω και πάμε να αγιοποιήσουμε τον Ζότς.

 

Ώπα, φάουλ.

 

1ον, ο ΠΑΟ αποκλείστηκε επειδή έχασε τόσο από Παρτίζαν, όσο και από Μαρούσι. Με ποια λογική να κάτσει να χάσει από Μαρούσι; Ο ΠΑΟ, ως μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα δεν θα εκτεθεί για να περάσει μια άλλη ελληνική ομάδα. Αξίζεις να περάσεις Μαρούσι; Ξανακέρδισέ με. Αξίζεις να περάσεις Παρτίζαν; Κέρδισέ με μες στη Χάλα Πιονίρ. Εγώ δε θέλω η ομάδα μου να γίνει ρεζίλι για να περάσει μια άλλη ελληνική ομάδα. Γιατί, τι ακριβώς υποχρέωση έχουμε απέναντι στο Μαρούσι δηλαδή; Ο Ζοτς τράβηξε διαχωριστική γραμμή, νίκησε και τους δύο και αποστασιοποιήθηκε. Καλά εσείς λέγατε και από πριν ότι θα πάει να χάσει στο Βελιγράδι. Σας διέψευσε. Εγώ ρεζιλίκια όπως το Δανία-Σουηδία 2-2 δεν τα γουστάρω. Και χαίρομαι που το κερδίσαμε το Μαρουσάκι και με μισή ομάδα. Με την ίδια λογική, ας μη μας κέρδιζε στο 1ο ματς το Μαρούσι για να περάσουμε εμείς. Πραγματικά θα ήθελα να μου εξηγήσεις τη λογική σου, γιατί αδυνατώ να καταλάβω. Και στο κάτω κάτω, με το ίδιο σκεπτικό, θα ήταν κατάπτυστο να πανηγυρίζετε και να χαίρεστε την ήττα του ΠΑΟ από τη Σταντάρ, δεδομένου ότι είναι ελληνική ομάδα, σωστά;

 

Αυτό πραγματικά δεν το περίμενα πάντως, άκου φταίει ο κακός ο Ζοτς ο παλιοσέρβος που δεν πέρασε το Μαρούσι στην επόμενη φάση. Τι άλλο θα ακούσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αυτο το λες ειρωνικα?:rolleyes:

 

Καθολου. Θεωρω οτι θα πατε ΠΕΡΙΠΑΤΟ τελικο και εκει θα βρειτε λογικα την Μπαρτσελονα που θα εχει κομματιαστει στις μαχες με Ρεαλ και τον νικητη του ΤΣΣΚΑ-Καχα.

Αν αυτη την στιγμη γινονταν τελικοι best out of 5 Ολυμπιακου-Μπαρτσελονα θα σου ελεγα οτι θα το επαιρνε η Μπαρτσελονα με sweep

Σε 1 μηνα, σε 1 ματς, οπως ειναι οι διασταυρωσεις, δινω 65-35 στον Ολυμπιακο ο οποιος το ξαναλεω μαγκια του, εκμεταλλευεται στο επακρο τοσο την τυχη οσο και την γενικη καθιζηση ή αποτυχια ανοδου καποιων ομαδων(Παναθηναικος, Σιενα, ΤΣΣΚΑ, Ρεαλ, Καχα) και παει φουλ για ενα δικαιο τιτλο.

 

ΥΓ. Πιστευω οτι πρεπει να ευχεστε να παιξετε με Μπαρτσελονα-Ρεαλ-Καχα. Η ΤΣΣΚΑ εχει αυτη την στιγμη 6 πολυ καλους παικτες που εχουν μαθει και συμβιβαστει με την ιδεα οτι οι αλλοι 6 ειναι για το φυλλο αγωνα και κατα τη γνωμη μου εχει το πιο κοντο ροστερ που ομως σε ΕΝΑ ματς-ειδικα τελικο-αυτοι οι 6 εχουν μαθει να βγαζουν ενεργεια απο το πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μποντιρόγκα-Διαμαντίδης-Χόλντεν-Γιασικεβίτσιους-Λάνγκτον-Ναβάρο-Παπαλουκάς-Πάρκερ-Σισκάουσκας-Βούισιτς η κορυφαία δεκάδα της δεκαετίας των '00s στην Ευρωλίγκα. Οι δικές μου ψήφοι συμφωνούσαν κατά 70% Έβαζα Μπατίστ, Σμόντις και Τομάσεβιτς αντί για Χόλντεν, Ναβάρο και Λάνγκτον. Δυο έλληνες στην κορυφαία δεκάδα....Μια χαρά πάμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...