Προς το περιεχόμενο

Euroleague Basketball


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα μην τα φτιάξουνε κιόλας. Αγαπητέ δεν παίζουν αυτά σε επαγγελματίες προπονητές. Ο Ζοτς ίδιος είναι σε όλους.

Επίσης, υποθέτεις, γράφοντας ένα σενάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

.....μα τί σχέση έχει "τί κάνει"....Απόψε ήταν ο "διάδοχός του" που έπαιρνε κι αυτός μια γεύση της μέγιστης νίκης....Σαν παιδί του έπρεπε να τον αγκαλιάσει, κι όχι να του "γκρινιάξει" (αναρωτιέμαι αν μάθουμε τί ειπώθηκε...) για ό,τι του γκρίνιαξε, με αποτέλεσμα ο άλλος να κάνει "πίσω" και να τον κοιτάει με wtf ύφος...

 

Λογικά για 1-2 αμφισβητούμενες(?) φάσεις στο τέλος. Mια με Σλούκα που γλιστράει και μια με Τεόντοσιτς που τον κάνουν σάντουιτς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά που ξέρετε ότι του γρινιαξε? Αφού έτσι είναι η φάτσα του ότι κ να πει..

Αμα δεις τον Ιτουδη εχει απορημενο υφος κ ειναι αυτος που συνεχιζει να του μιλαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ε όπως και αν έπαιζε απόψε, το εμβιπιεϊλίκι ήταν για την κανονική περίοδο, ούτως ή άλλως...

Ναι ρε, απλά έπαιξε ως MVP και στο F4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά για 1-2 αμφισβητούμενες(?) φάσεις στο τέλος. Mια με Σλούκα που γλιστράει και μια με Τεόντοσιτς που τον κάνουν σάντουιτς.

Συμφωνώ και εγώ. το μόνο που θα μπορούσε να έχει παράπονο. Στην φάση με τον Σλούκα έχει γίνει καθαρό φαουλ στον Σλούκι :-) . Και δεν ξέρω αν ακουμπάει και την μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην τα φτιάξουνε κιόλας. Αγαπητέ δεν παίζουν αυτά σε επαγγελματίες προπονητές. Ο Ζοτς ίδιος είναι σε όλους.

Επίσης, υποθέτεις, γράφοντας ένα σενάριο.

 

...αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ λέμε : ότι ο Ιτούδης ΔΕΝ είναι "ο οποιοσδήποτε".

Όσο για το "υποθέτω", προφανώς δεν άκουσα τί είπανε, ούτε το έδεσα και κόμπο - αλλά φίλε, μάτια έχουμε, και γλώσσες σώματος ξέρουμε να καταλαβαίνουμε. ΚΑΙ των δυο. Δεν κάνω εγώ σενάρια - εσύ μάλλον εθελοτυφλείς... 

 

 

Ρε παιδιά που ξέρετε ότι του γρινιαξε? Αφού έτσι είναι η φάτσα του ότι κ να πει..

 

.....δες το παραπάνω αδερφέ.

Εσύ δηλαδή σαν τί λες να του έλεγε, "ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΦΚΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟ ΠΟΥ ΚΕΡΝΤΙΣΕΣ, ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΧΙΟΥΜΕ";

Τον "ΑΠΩΘΗΣΕ" λέμε, και τα συχαρίκια ήταν "τυπικά" και ο άλλος κοντοστάθηκε (που όσο και να τον...."ξέρει" που λέτε, ΔΕΝ το περίμενε ο....καϋμένος...)..

Ας μην κοροϊδευόμαστε επειδή κάποιοι υπεραγαπάτε (και καλά κάνετε) Ζοτς και αυτά που φαίνονται τα μεταφράζουμε ως "δεν έτρεξε τίποτα"....

ΑΠΡΕΠΕΙΑ από Ζοτς. Τέλος.

Ακόμα και ΔΙΚΙΟ να είχε για ό,τι του έλεγε. Είναι "το παιδί του", και το ΜΟΝΟ που όφειλε, ακόμη κι ΕΚΕΙΝΗ την έντονη στιγμή (τη στιγμή μιας ήττας)*, ήταν να τον αγκαλιάσει με ΑΓΑΠΗ και "να του δώσει τη σκυτάλη". Όχι να φερθεί λες και είχε "τον κάθε Μεσσίνα" απέναντι...

ΤΕΛΟΣ  Λ Ε Μ Ε.-

 

 

Λογικά για 1-2 αμφισβητούμενες(?) φάσεις στο τέλος. Mια με Σλούκα που γλιστράει και μια με Τεόντοσιτς που τον κάνουν σάντουιτς.

 

....χμ, δεν ξέρω....Σαν τί δηλαδή να του γκρίνιαζε; "Ναι, το πήρες, ΑΛΛΑ κλπκλπ...";

Δε νομίζω.....Αυτά δηλαδή, να τα πει στους διαιτητές, τους κομισσάριους κλπ, ναι. Αλλά στον αντίπαλο προπονητή;

ΔΕΝ ξέρω τί του είπε, αλλά προφανώς του "παραπονέθηκε" για κάτι....(κάτι ΔΙΚΗΣ του υπαιτιότητας, προφανώς...)

Αμα δεις τον Ιτουδη εχει απορημενο υφος κ ειναι αυτος που συνεχιζει να του μιλαει

 

...έτσι. Πες τα ρε Μάργκι.

 

 

 

*....είχε εν τω μεταξύ χάσει "εδώ και ώρα", ε. Όχι ακριβώς "εκείνη τη στιγμή", με τον ήχο της κόρνας...

Του είχε "κάτι" φυλαγμένο (από το ματς) δηλαδή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μωρέ άμα κάνει μαλακία, και στον ίδιο Τον Θεό (Γιαχβέ/Αλλάχ κτλπ) τα χώνω εγώ...Παρουσία του ε.

(....και το πληρώνω χοντρά στη ζωή μου το ότι είμαι έτσι. Αλλά δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς...Και δεν θέλω κι όλας.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ λέμε : ότι ο Ιτούδης ΔΕΝ είναι "ο οποιοσδήποτε".

Όσο για το "υποθέτω", προφανώς δεν άκουσα τί είπανε, ούτε το έδεσα και κόμπο - αλλά φίλε, μάτια έχουμε, και γλώσσες σώματος ξέρουμε να καταλαβαίνουμε. ΚΑΙ των δυο. Δεν κάνω εγώ σενάρια - εσύ μάλλον εθελοτυφλείς...

Τα πες αυτά. Τι μου τα ξαναλες να τα εμπεδώσω; Οτι χρωστάει ο Ζότς στον Ιτούδη το ακούσαμε και αυτό.

Για την διαιτησία λογικά έκανε παράπονα, και ΔΙΚΑΙΩΣ. Εσυ αν δεν είδες τίποτα, εθελοτυφλείς.

Ποια ακριβώς είναι η θέση σου, οτι έπρεπε να ΜΗΝ πει, αυτό που ήθελε να πει, όταν χάθηκε μια κουπα, γιατι ήταν ο...Ιτούδης; Να κάνει γαργάρα με 2 λογια...

 

Οταν νιώθει οτι αδικείται ο Ζοτς πάντα έτσι κάνει. ΣΕ ΟΛΟΥΣ. και στον Ιτούδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....χμ, δεν ξέρω....Σαν τί δηλαδή να του γκρίνιαζε; "Ναι, το πήρες, ΑΛΛΑ κλπκλπ...";

Δε νομίζω.....Αυτά δηλαδή, να τα πει στους διαιτητές, τους κομισσάριους κλπ, ναι. Αλλά στον αντίπαλο προπονητή;

ΔΕΝ ξέρω τί του είπε, αλλά προφανώς του "παραπονέθηκε" για κάτι....(κάτι ΔΙΚΗΣ του υπαιτιότητας, προφανώς...)

 

Ε κάπως έτσι, αφού σα να δείχνει και προς το παρκέ σε κάποια φάση. Δεν υπήρξε και κάποια άλλη αφορμή για παράπονα άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ρε άνθρωπε, τί δεν καταλαβαίνεις; Ο τρόπος που τον προσέγγισε τον ΠΙΚΡΑΝΕ τον άλλον. Αν ΔΕΝ καταλαβαίνεις πόσο άσχημο είναι αυτό, τότε είσαι άρρωστος με Ζοτς - κι αυτό ΔΕΝ είναι καλό. Ο δε άλλος, ΚΥΡΙΟΣ, δεν είπε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα επ' αυτού - ίσα ίσα βγήκε και τον αποθέωσε.

....για το ότι έπρεπε, στην ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΚΟΥΠΑ, ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ, να πάει στον Ιτούδη και να του κάνει ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ;!;!;! τί να σου πω, αν πράγματικά πιστεύεις ότι ΑΥΤΟ ήταν πρέπον απέναντι ΣΤΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΤΟΥ "ΓΙΟ", ε τότε απλά έχεις ίδιο χαρακτήρα με τον Ζοτς και δε χρειάζεται να το συνεχίσουμε διότι απλά δεν πρόκειται να καταλάβεις ποτέ σε τέτοια περίπτωση...

 

"Γαργάρα" λέει.....Είσαι απίστευτος όμως.

 

Ο Ιτούδης ρε αδερφέ "έβαλε τους διαιτητές"; Ή πείραξε ξέρω 'γω τα χρονόμετρα; ΑΝ έχει τέτοια "δίκαια", ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΕΠΟΝ να "δηλητηριάσει" την πιο χαρούμενη στιγμή του "γιού" του, στα μούτρα του. Ας κάνει ενστάσεις, ας κάνει έστω δηλώσεις στις συνεντεύξεις.

Αλλά σιγά να μη γκρίνιαξε στον Ιτούδη ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. ΕΣΥ τον υποτιμάς έτσι τον Ομπράντοβιτς και την σχέση του με τον Ιτούδη.

Γιατί μόνο ένας μικρόψυχος θα έκανε κάτι τέτοιο, απωθώντας τον αντί να τον αγκαλιάσει με αγάπη. ΤΟΝ "ΓΙΟ" ΤΟΥ ΛΕΜΕ. Τον νονό των παιδιών του ε.

ΕΓΩ πάντως, ΔΕΝ τον βγάζω μικρόψυχο - παπάρα τον βγάζω (που θα το μετανιώσει κι όλας....). Κι έχει μεγάλη διαφορά.

 

Και ναι, για να τα εμπεδώσεις στα ξαναλέω. Τί άλλο να κάνω όταν δεν τα καταλαβαίνεις με την πρώτη φορά....;

Τέταρτη όμως, δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Οταν νιώθει οτι αδικείται ο Ζοτς πάντα έτσι κάνει. ΣΕ ΟΛΟΥΣ. και στον Ιτούδη.

Μάλλον όταν νιώθει ότι δεν ευνοείται.

Τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Έλληνας στη φενερ, που δοξαστηκε στον ΟΣΦΠ. Και μπράβο για αυτούς.

Οι συγκεκριμενες ομάδες όμως αδιάφορες.

Φαβορί πριν ξεκινήσει ακόμα η διοργάνωση λογω μπατζετ.

Λαμποραλ τελικό ή Λοκο, πιο ενδιαφέρον θα'χε.

 

Eλληνες παιχτες με τροπαιο υπαρχουν πολλοι. Ελληνες προπονητες ομως μονο ενας(μεχρι χτες).

 

Η Λαμποραλ τι ενδιαφερον θα ειχε? Μπουχτισαμε απο ισπανικες ομαδες.

 

σιγα τον προπονητη μωρε, τερμα κ@λοχαρακτηρας, αμφιβαλω αν τον συμπαθει κανεις...

 

καταντησαμε να στηριζουμε τουρκο... αυτα τραβαμε με τους αμπαλους τους δικους μας...

 

 

Καλα εσυ στηριζε τουρκο...

 

Τον Ιτουδη τον αντιπαθεις επειδη ηταν τοσα χρονια στο Παναθηναικο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...