Προς το περιεχόμενο

Euroleague Basketball


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω την εντύπωση ότι δεν έχει ξαναγίνει τέτοιος χαμός σε ΤΟΡ16 στην Ευρωλίγκα. Στον όμιλο του Παναθηναϊκού (ή μήπως του Αμαρουσίου; ) και της Ρεάλ θα γίνει σκοτωμός!!! Άντε κάνε προγνωστικά μετά από αυτά που έχουν γίνει.

 

Συναρπαστικό ματς στο ΟΑΚΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργα πράγματα. Μόλις η διαιτησία παίξει τον βάζελο 50-50, τα βρίσκει μπαστούνια.

 

Όπως και να έχει το παιχνίδι ήταν ματσάρα και κέρδισε αυτός που το άξιζε. Μάλλον χαιρετάει Ευρωλίγκα ο ΠΑΟ, εκτός αν κερδίσει τα επόμενα 4 παιχνίδια και οι άλλοι βγάλουν τα μάτια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω μολις τον παιξει 70-30 ριχνει 30αρες σε ομαδες 30 εκατομμυριων..Ερωδιε μηπως ξερεις καμια?

 

Ξέρω πολλές. Παρτιζάν, Μαρούσι, Ρεάλ. Καταλαβαίνω το τσούξιμο που σε καίει, αλλά δεν θα το κάνουμε ρίγκ εδώ μέσα. Ένα πράγμα μόνο, πες μου πόσες βολές εκτέλεσες σήμερα και πόσες εκτελείς κατά μ.ο. στην Α1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,μην το ξεφτιλίσουμε κι αυτό το θέμα με καφροκόντρα αιωνίων. Ευρωλίγκα λέγεται!

 

Βλέπω στατιστικά Αμαρουσίου. Κέρδισε με 23 λάθη (!!!!), 3 στις 7 βολές (!!!!!) και 11 στα 18 τρίποντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ειμαστε αντικειμενικοι, ξεκωλιαστηκε το Μαρουσι με τα τριποντα....αρκετα δε του Keys και με αμυνα πανω του....

 

Αποκει και περα, οσοι εγραψαν διθυραμβους για την Παρτιζαν χτες, τι να πουν σημερα για το Μαρουσι? Ομαδα χωρις ιστορια, χωρις λεφτα, χωρις κοσμο, επαιζε με τον κατοχο του τιτλου και με τους οπαδους εναντιον του στην "εδρα" του......και τα καταφερε.....

ενα ΜΠΡΑΒΟ τους αξιζει, δεν ειναι μονο χαλια ο βαζελος.....παιξανε και αυτοι μπαλιτσα και με αντιξοες συνθηκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τις βολες που βαραω στην Α1 στατιστικολογε και μεγαλε μπασκετμπολιστα ερωδιε..σημερα βαρεσα 15? Σου φαινονται οκ καλες? λιγες? πολλες?

Επίσης ξέρω ομάδςες 40 εκταμυρίων που εχούν να δουν τίτλο όσα λεφτά και αν ρίξουν..Παραδειγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου ειναι οτι ο Ομπραντοβιτς εχει πολλα χρονια ισως από την 1η του χρονια στον παο να βρεθει σε τετοια κατασταση εντός των αποδητηριων...

 

Ουσιαστικα παιζει με 7 παιχτες Σπανουλης, Διαμαντιδης, Νικολας, Περπερογλου, Φωτσης, Μπατιστ και Πεκοβιτς. Τεπιτς και Καλαθης μπαινουν καθαρα για βοηθιτους ρολους και δεν συμμετεχουν στην αναπτυξη του παιχνιδιου. Σαρας και Τσαρτσαρης ειναι εκτος ομαδας ουσιαστικα, οπως και ο Χαισλιπ που δεν εχει προσαρμοστει. Σεμαρντινι, Μπογρης και Βεργινης και παλι εκτος.

Με 7 παιχτες να εχουν ουσιαστικό ρολο δεν μπορει να παει πουθενα ο παο.. Ειδικα οταν οι 2 απο αυτους ειναι οι ασταθεστατοι Φωτσης και Περπερογλου.

 

Παληκαρια δεν πατε καλυτερα να κοντραριστειτε στα αντίστοιχα τοπικ; Σας βαρεθηκαμε.. Το τοπικ αναφερεται στην Ευρωλιγκα όχι στο παο - οσφπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκωλιάστηκε μεν το Μαρούσι, αλλά είχε και σε κακή μέρα τους Καϊμακόγλου και Μαυροειδή που είναι από τους πιο σημαντικούς του παίκτες. Θέλω να πω ότι όντως είναι πολύ καλή ομάδα το Μαρούσι και το έχει δείξει άπειρες φορές φέτος.

 

Ο Παναθηναϊκός πάντως πολύ χαλιά, δεν ξέρω. Ο Σπανούλης ήταν για λύπηση σήμερα. Σαν να είχε δουλέψει μπάρμαν χθες τη νύχτα και ήταν άυπνος. Πολύ κουρασμένος... Πάντως, βλέποντας και ότι η Μπάρτσα δεν είναι φορμαρισμένη, μην αποκλείουμε να γίνουν πολλαπλές ισοβαθμίες, να περάσει δεύτερος ο ΠΑΟ και να πέσει με καμιά Εφές ή Μακάμπι, που υπό συνθήκες τις έχει, ακόμα και με μειονέκτημα έδρας. Ο άλλος όμιλος είναι πολύ ανοιχτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια στο Μαρουσι, εμενα με κερδισε ως φιλαθλο και καταλαβα ποσο λαθος ειχα στην αρχη της χρονιας οταν πιστευα πως επρεπε να μας εκπροσωπησει ο Αρης στην Ευρωλιγκα. Υποκλινομαι.

 

Εμεις τα λεγαμε για τα προβληματα του Παο αλλα καποιοι επιμενατε πως η ομαδα παει μια χαρα και δεν εχει ελλειψεις. Σημερα τελικα ο βασιλιας ηταν γυμνος.

 

Απο κει και περα, δειτε τα στατιστικα των παικτων του Παναθηναικου, λενε μεγαλες αληθειες..

 

2 πραγματα ακομη -

 

Η νικη αυτη ελπιζω να θορυβησει και τη δικη μου ομαδα ωστε να παει στον Αγιο Θωμα, ετοιμη για μαχη μεχρις εσχατων. Αυτος ο Παο θα κανει σιγουρα ηττα στην Α1, επομενως εμεις απαγορευεται να κανουμε αλλη.

 

Πλεον ο Οσφπ ειναι η μονη ομαδα απο τις 16 του θεσμου που εχει σαφες προβαδισμα για την πρωτια στον ομιλο. Σ ολους τους αλλους ομιλους τα πραγματα ειναι πολυ πιο μπερδεμενα.

 

---------- Προσθήκη στις 00:02 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:00 ----------

 

Ξεκωλιάστηκε μεν το Μαρούσι, αλλά είχε και σε κακή μέρα τους Καϊμακόγλου και Μαυροειδή που είναι από τους πιο σημαντικούς του παίκτες. Θέλω να πω ότι όντως είναι πολύ καλή ομάδα το Μαρούσι και το έχει δείξει άπειρες φορές φέτος.

 

Επειδη δεν μπορεσα να δω ολο το παιχνιδι, ανα διαστηματα που παρακολουθησα, ετυχε να δω εκπληκτικες αμυνες απο τον συγκεκριμενο παικτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μας τη λεγατε και σας ειπα να κοιτατε τη φωτια που εχουν πιασει τα μπατζακια σας και να μας αφησετε εμας... η φωτια εγινε ολεθρια πυρκαγια..ας προσεχατε, θελατε να ασχολειστε με εμας αντι για εκεινη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σπανούλης ήταν για λύπηση σήμερα. Σαν να είχε δουλέψει μπάρμαν χθες τη νύχτα και ήταν άυπνος. Πολύ κουρασμένος..

 

Σερνοταν σημερα, σε καποια φαση μαλιστα που πηγε για λει απ εφαγε ταπα απο το καλαθι :X

Μηπως ομως χειροτερος ηταν ο Ομπρα που ενω εβλεπε τα χαλια δεν εβαζε Γιασισκεβιτσιους? γιατι αν δεν ηταν τραυματιας δε δικαιολογειται να μη τον βαζει

 

Παντως το Μαρουσι τα πηγε πολυ καλα τηρουμενων των αναλογιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...