Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη σου κάνει εντύπωση. Όλα τα καινούρια παιχνίδια πάντα τόσο έχουν στο Steam Store. Δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσει κάποιος από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοι μιλανε για Stuttering παντως......

 

το game ειναι καλο,οσοι εχουν shuttering(πρωτος εγω το ειπα πως εχω και ειναι ενοχλητικο γιατι το mw2 το επαιζα με maximized Ολα ) καντε crtl+shift+esc stea->low priority και το black ops->high ετσι ειδικα στο campaing θα ξεκολεισετε,στο Multiplayer εχει "lag spikes" (τα λεω ετσι γιατι δεν ξερω που οφειλονται (εννοειται πως δεν οφειλονται στην γραμμη κλπ)) μεχρι να βγει καποιο update,hotfix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν Stuttering

 

for those of you who are having issues. go into steam/common/call of duty black ops/players and edit the config.cfg and config_mp.cfg

 

look for the following strings

 

seta r_multiGpu

seta r_multithreaded_device

 

if you have multigpu, set the number after multigpu to 1 (although for some reason, its set to this by default, change it back to 0 if you only have one card)

 

if you have a multicore cpu (who doesnt in this day and age), set the number after multithreaded_device to 1 (god knows why it was disabled to begin with).

 

in my case, setting the multigpu to 0 (i sold one of my 5850s a while ago so im not running crossfire) and multithreaded to 1 reduced the amount of 'freezes' dramatically. havent had any freezes in a while.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ρε σεις δινετε 50ευρα ετσι?Καθε χρονο το βγαζουν το παιχνιδι.Πανω απο 35 δεν θα επρεπε να εχει.Ποσο διαρκει το φετινο campaign?2 ωρες και αλλες 2 ωρες εχει cinematics?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ρε σεις δινετε 50ευρα ετσι?Καθε χρονο το βγαζουν το παιχνιδι.Πανω απο 35 δεν θα επρεπε να εχει.Ποσο διαρκει το φετινο campaign?2 ωρες και αλλες 2 ωρες εχει cinematics?

 

εννοειται οτι οσοι το αγοραζουν το παιρνουν για το multi

50 ευρω για 1 χρονο gaming (αφου βγαινει καθε χρονο ) δεν ειναι κι ασχημο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι λενε οτι το Campaign του Black Ops ειναι καλυτερο απο του Mw2(το οποιο κατα τη γνωμη μου ηταν EPIC).

 

εγω που παιζω φαινεται ωραιο,αλλα θα γουσταρα ασχημα την συνεχεια του 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να το βρούμε χαμηλότερα απο 50€;

 

ναι αμε μπορει να το βρεις και με 49! πλακα κανω φιλε, αυτη τη στιγμη τουλαχιστον και απο ελλαδα δεν παιζει παρακατω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...