Προς το περιεχόμενο

Να μεινει η να φυγει ο Οττο Ρεχαγκελ και γιατι?


benign

Να παραμείνει ο Otto ή να πάρει πόδι;  

2 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Να παραμείνει ο Otto ή να πάρει πόδι;

    • Να μείνει.
    • Να φύγει.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπερεκτιμημένος, κουρασμένος, χορτασμένος, και 71 χρονών.

 

Είτε φύγει είτε μείνει, το μέλλον μας είναι χλωμό. Θέλω να φύγει για να δούμε μπάλα, αλλά τρομάζω στην ιδέα του τι θα γίνει από τους ρεχαγκελικούς στην πρώτη στραβή του "καινούριου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η ανησυχια σου ειναι απολυτα δικαιολογημενη.Δυστυχως σαν λαος εχουμε ασχημη νοοτροπια και θελουμε ολα να ειναι τελεια απο την αρχη.Δεν εχουμε υπομονη να αφησουμε καποιον να δουλεψει σοβαρα.Και ο Μουρινιο να ερθει,θα τον διωξουμε υστερα απο λιγους μηνες.

 

Παρεπιπτοντως γινεται νομιζω να ειναι ο Μουρης στην Ιντερ και να προπονει και μια Εθνικη,ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερεκτιμημένος, κουρασμένος, χορτασμένος, και 71 χρονών.

 

Είτε φύγει είτε μείνει, το μέλλον μας είναι χλωμό. Θέλω να φύγει για να δούμε μπάλα, αλλά τρομάζω στην ιδέα του τι θα γίνει από τους ρεχαγκελικούς στην πρώτη στραβή του "καινούριου".

 

Αυτά μας έχουν φάει... Ασχολούμαστε με το τι θα κάνουν-πουν-γράψουν οι κάθε ρεχαγκελικοί.....

 

Να φύγει ο κύριος Όττο, να πάει αλλού. Αν τον θέλει κανείς βέβαια σε αυτήν την ηλικία.

 

Τον ευχαριστούμε πάντως για το καλοκαίρι του 2004. Αν είχε φύγει και όταν έπρεπε, ακόμα θα τον θεωρούσα έναν μικρό θεό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Ρεχαγκελ τον ευχαριστούμε πολύ για το 2004,όμως έπρεπε να φύγει με ψηλά το κεφάλι μετά το E.C, και είμαι σίγουρος μετά το W.C θα πέσει μεγάλη γκρίνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια περα απο τον φιλο alexdelpiero και εμενα(που ηδη εχουμε πει τις προτιμησεις μας),εχω περιεργεια ποιον αλλον προπονητη θα θεωρουσατε αξιοπρεπη υποψηφιο.

(Που ξερετε,μπορει ο κ.Πιλαβιος να ειναι συμφορουμιτης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια περα απο τον φιλο alexdelpiero και εμενα(που ηδη εχουμε πει τις προτιμησεις μας),εχω περιεργεια ποιον αλλον προπονητη θα θεωρουσατε αξιοπρεπη υποψηφιο.

(Που ξερετε,μπορει ο κ.Πιλαβιος να ειναι συμφορουμιτης)

 

 

Μπάγεβιτς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι ο Μπαγεβιτς ειναι ξεπερασμενος και υπερτιμημενος.Βαρετο αμυντικο ποδοσφαιρο της δεκαετιας του 50 παιζει.Συγνωμη αλλα ο τελευταιος που θα ηθελα να παρει την Εθνικη ειναι αυτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ο Ντούσαν μόνο αμυντικό ποδόσφαιρο δεν παίζει.

 

Εγώ λέω Χίντινκ.

 

 

Oh wait...

 

Προλαβαινουμε να τον παρουμε απο την Τουρκια... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδη έχει υπογράψει στην Τουρκία με ετήσιες αποδοχές 3.75 Εκ.€ για τέσσερα χρόνια.

 

http://www.ad.nl/ad/nl/1001/AD-Sportwereld/article/detail/463608/2010/02/15/Hiddink-tekent-vrijdag-als-bondscoach-van-Turkije.dhtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...