Προς το περιεχόμενο

Portal 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 193
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τερμάτισα σήμερα και αρρώστησα! Επικό παιχνιδάκι.

Θα θελά να παίξω και το co-op κάποια στιγμη αν και αρκετοί λένε ότι είναι πιο δύσκολο σε ορισμένα σημεία και με τρομάζει :P .

Θέλει κανείς να παίξει μαζί μου;

 

'Οπως λέει και ο bnvdarklord, το ιδανικό θα ήταν να βρείς κάποιο φίλο που να μήν έχει παίξει ακόμα το co-op campaign (χαλάει κάπως την εμπειρία και για τους δύο αν ο ένας ξέρει τις λύσεις ήδη) - δες το Insomniacs GR Steam Group για τυχόν συμφορουμίτες που είναι διαθέσιμοι.grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

'Οπως λέει και ο bnvdarklord, το ιδανικό θα ήταν να βρείς κάποιο φίλο που να μήν έχει παίξει ακόμα το co-op campaign (χαλάει κάπως την εμπειρία και για τους δύο αν ο ένας ξέρει τις λύσεις ήδη) - δες το Insomniacs GR Steam Group για τυχόν συμφορουμίτες που είναι διαθέσιμοι.grin.png

 

Ναι όντως το καλυτερο θα είναι να μην το έχει παίξει κανείς μας. Οπ,θενκς για το steam λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

 

Η ερώτηση αφορά πιο πολύ τον τρόπο λειτουργείας του στημ παρά το πόρταλ, αλλά αφού γι αυτό ενδιαφέρομαι, θα ρωτήσω εδώ.

 

Το αγόρασα με τη σημερινή προσφορά, αλλά κλασικά το στήμ αυτή τη στιγμή τον παίρνει και θα κατέβει μεθαύριο.

 

Αν το χει κανένας θείος μου, μπορώ να το κατεβάσω και να το κοτσάρω στο στημ με κάποιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

 

Η ερώτηση αφορά πιο πολύ τον τρόπο λειτουργείας του στημ παρά το πόρταλ, αλλά αφού γι αυτό ενδιαφέρομαι, θα ρωτήσω εδώ.

 

Το αγόρασα με τη σημερινή προσφορά, αλλά κλασικά το στήμ αυτή τη στιγμή τον παίρνει και θα κατέβει μεθαύριο.

 

Αν το χει κανένας θείος μου, μπορώ να το κατεβάσω και να το κοτσάρω στο στημ με κάποιο τρόπο;

 

Με ενδιαφέρει κι εμένα το παραπάνω θέμα. Αν βρεις λύση, πόσταρέ τη και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα το αγοράσω εννοείται.

Το 1ο το χτύπησα, το 2ο μόλις το βρώ σε ευκαιρία θα το πάρω και αυτό.

 

Άν έχεις Steam και σε ενδιαφέρει το Portal 2 έχω ένα κουπόνι valve -50% αν το θέλεις.

Επεξ/σία από soso75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα θέλω να πάρω MW2, τα L4D και κάποια άλλα..

Αλλά αν δεν σου είναι κόπος και δεν το θέλεις, κάνε με add (έχω δύο -25% αν ενδιαφέρεσαι :P ). ^_^

 

JohnVani18 είναι το account name. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να το ειχες πει πιο νωρις, ενας σε ενα forum που ειμαι πουλαγε πολλα παιχνιδια που ειχε παρει μεσα στις γιορτες, στις ιδιες τιμες με αυτες που τα ειχε παρει. Πηρα 7 παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...