Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 7 μήνες μετά...

http://mattmoorewrites.com/2015/06/02/why-we-might-not-need-communitys-andamovie/

 

Με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο για ένα από τα καλύτερα τελειώματα που έχω δει σε σειρά. Μέχρι και η τελευταία αναφορά στο Lost.

 

We will miss you Greendale

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίχτηκε το Virtual Table Read χθες. Πολύ γέλιο με τον Pedro, αλλα και μεγάλη ευχαρίστηση να τους βλέπεις πάλι μαζί. Τα giggles όταν δεν μπορούν να συγκρατηθούν (ειδικά ο Jim) πολύ γέλιο.

Κρίμα μόνο που δεν μπόρεσε να παρεμβρεθεί και ο Walter Goggins τον οποιό λατρεύω απο το Justified.

 

Επεξ/σία από Kasrith
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Kasrith είπε

Παίχτηκε το Virtual Table Read χθες. Πολύ γέλιο με τον Pedro, αλλα και μεγάλη ευχαρίστηση να τους βλέπεις πάλι μαζί. Τα giggles όταν δεν μπορούν να συγκρατηθούν (ειδικά ο Jim) πολύ γέλιο.

Κρίμα μόνο που δεν μπόρεσε να παρεμβρεθεί και ο Walter Goggins τον οποιό λατρεύω απο το Justified.

O Walter μου έχει κολλησει σαν ο χαρακτήρας του από το The Shield. Δυσκολεύομαι να τον δω σαν κάτι διαφορετικό. Εγώ φταίω όχι ο ηθοποιός. Εδώ έχει παίξει μέχρι και trans στο SoA.

Σε άλλα νέα ΞΑΝΑ είδα νεράκι με το που βγήκε στο νετφλιξ πάλι όλη τη σειρά.

Αν μου έλεγες ξαναβαλτη στο καπάκι, δεν θα είχα πρόβλημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, guido είπε

O Walter μου έχει κολλησει σαν ο χαρακτήρας του από το The Shield. Δυσκολεύομαι να τον δω σαν κάτι διαφορετικό. Εγώ φταίω όχι ο ηθοποιός. Εδώ έχει παίξει μέχρι και trans στο SoA.

Σε άλλα νέα ΞΑΝΑ είδα νεράκι με το που βγήκε στο νετφλιξ πάλι όλη τη σειρά.

Αν μου έλεγες ξαναβαλτη στο καπάκι, δεν θα είχα πρόβλημα.

κ εγω την ξαναρχισα, την εχω δει ηδη 2 φορες. Δεν εχει γυριστει τπτ καλυτερο απο τα επεισοδιο με το paintball και το Abed's Christmas ανεξαρτητου σειρας και ειδους

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...