Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ: Προς νέα αναβάθμιση ταχυτήτων ADSL


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ πάντως είχα 8αρα και κλείδωνα στα 8και την έκανα 24αρα και κλειδωνω στα 13.σταθερά συνέχεια.και ένας φίλος που είχε fortnet 2αρα και περίμενε να αναβαθμιστεί μπας και δώσουμε 8αρα και εδώ έφυγε από τα προβληματικά 2 και ήρθε στον ΟΤΕ.και αυτός με 8κλειδωνει.κάποια στιγμή πριν 1,5 χρόνο είχα κάτι νούμερα όταν είχα 2αρα και πήρα τηλέφωνο.την επόμενη ήρθε τεχνικός μέτρησε θόρυβο κοίταξε και με άλλο τούτες και την επόμενη πήγαινε πάλι σταθερά στα 230.

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεοςςςςςςςςςςς ειναι τραγικοιθ και τρισαθλιοι αντι να κοψουν τα 2 mbps κοβουν τα ωχτο

ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

αυτο δεν υπαρχει

αρε

οτετζηδες εχει χαρη που σας εχουμε

αναγκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ φοβάμαι μήπως αρχίσουν τα προβλήματα με disconnects κλπ με την αναβάθμιση σε 24. Τόσο καιρό με την 8αρα γραμμή έχω σταματήσει να ανησυχώ για το ίντερνετ. Δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα..

 

Επίσης για τη συζήτηση το γιατί να φύγει καποιος από ΟΤΕ και να πάει σε άλλη εταιρεία, να πω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις όπως εγώ, που έφυγα από τη Forthnet για να βάλω ΟΤΕ λόγω των συχνών προβλημάτων, της παντελούς αδιαφορίας και ανικανότητας να τα επιδιορθώσουν, των 40λεπτων αναμονών στην τεχνική υποστήριξη και πολλών πολλών άλλων.. Εν γνώση μου λοιπόν προτίμησα τον ΟΤΕ παρά τις ακριβότερες τιμές.

 

Προσωπικά ίσως να εκτιμούσα περισσότερο τη μείωση των χρεώσεων παρά την αναγκαστική αναβάθμιση των γραμμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που δεν ξανά ανεβάζει τα 2 στα 8. Το έκανε πριν κάνα χρόνο και ήμουν φαντάρος, γύρισα και αποσυνδεόταν 1 φορά το δίλεπτο. Και μου σπάσανε και τα νεύρα να μου κάνουν υποβάθμιση στα 2. Είδα τον τίτλο και είπα "άντε, πάμε πάλι...".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που δεν ξανά ανεβάζει τα 2 στα 8. Το έκανε πριν κάνα χρόνο και ήμουν φαντάρος, γύρισα και αποσυνδεόταν 1 φορά το δίλεπτο. Και μου σπάσανε και τα νεύρα να μου κάνουν υποβάθμιση στα 2. Είδα τον τίτλο και είπα "άντε, πάμε πάλι...".

 

πριν κανα χρονο ειχε γινει αναβαθμιση απο τα 4 στα 8. Δε νομιζω οτι ειχε γινει ποτε αναβαθμιση απο 2 σε 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που δεν ξανά ανεβάζει τα 2 στα 8. Το έκανε πριν κάνα χρόνο και ήμουν φαντάρος, γύρισα και αποσυνδεόταν 1 φορά το δίλεπτο. Και μου σπάσανε και τα νεύρα να μου κάνουν υποβάθμιση στα 2. Είδα τον τίτλο και είπα "άντε, πάμε πάλι...".

 

πριν κανα χρονο ειχε γινει αναβαθμιση απο τα 4 στα 8. Δε νομιζω οτι ειχε γινει ποτε αναβαθμιση απο 2 σε 8. Και αν ειχε γινει δεν ηταν πριν απο ενα χρονο. Αλλα τοτε υπηρχε ακομα η 4αρα αρα λιγο δυσκολο να ειχε παει απο 2 σε 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά είχαμε 384/768/1024

Αργότερα γίνανε 768/1024/2048 (ίσως και παραπάνω)

Στην συνέχεια γίνανε 1Μbit/2Μbit/4Μbit/8Μbit/24Μbit

Ύστερα γίνανε 2/8/24

Τώρα θα γίνουνε 2/24.

 

Έχεια ακουστεί τίποτα για τις ημερομηνίες που θα αρχίσουν οι αναβαθμίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, και σε 2 χρόνια θα φτάσει τις ταχύτητες που προσφέρουν όλοι οι άλλοι πάροχοι εδώ και χρόνια... Και αναφέρομαι σε ταχύτητες έως 24mbit για όλους του πελάτες του ΟΤΕ... Αχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κανα χρονο ειχε γινει αναβαθμιση απο τα 4 στα 8. Δε νομιζω οτι ειχε γινει ποτε αναβαθμιση απο 2 σε 8. Και αν ειχε γινει δεν ηταν πριν απο ενα χρονο. Αλλα τοτε υπηρχε ακομα η 4αρα αρα λιγο δυσκολο να ειχε παει απο 2 σε 8.

 

Τώρα που το λες θυμήθηκα ότι είχα 4άρα και γύρισα και τη βρήκα 8άρα, με την 4άρα να έχει καταργηθεί. Γι' αυτό έπρεπε να πέσω στα 2.

 

Έτσι και αλλιώς, δεν αλλάζει αυτό που ήθελα να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...