Προς το περιεχόμενο

Λουκέτα ,moderators και �ξουσια


epote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως θα παρατηρήσατε κλειδώθηκαν δυο topics τις τελευταίες ημέρες και θέλω να σας προλάβω πριν μπλέξουμε στα αδιάβατα μονοπάτια του αναρχισμού και της επιβολής:P

 

Ρε παιδία αν μπορείτε συγκρατηθείτε λιγάκι, όπως βλέπετε προσπαθούμε να κρατήσουμε ένα επίπεδο στην αγαπητή υποκατηγορία μας ακριβώς επειδή επαφίεται στην τέχνη και στα προσωπικά κριτήρια του καθενός.

 

Δεν γίνετε να πείσουμε ο ένας τον άλλον ποια είναι η καλύτερη μουσική και ποια η καλύτερη ταινία, απλά να επιχειρηματολογούμε και να διατυπώνουμε τους *προσωπικούς* λόγους για τους οποίους μας άρεσαν. Φυσικά ποιος είμαι εγώ να τα λέω αυτά που έχω τσακωθεί περισσότερες φορές από όλους εδώ μαζί στο μπλα μπλα αλλά λέμε τώρα:P (ο moderator είμαι μη σας πάρει και σας σηκώσει μουαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Αχεμ ας σοβαρευτούμε).

 

Τελοσπαντον αυτά, λιγάκι σύνεση και ας μην αλληλοβριζομαστε γιατί μέχρι τώρα

(να μην το παινευόμαστε) αλλά έχουμε πολύ χλιδατη κατηγοριουλα!!

 

p.s και όχι τίποτα αλλά μην αμολήσω τον paredwse που τόσο καιρό κρατάω με λουριά σε κάτι «ακατονόμαστα» υπόγεια!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια , αλλά θα πρέπει να υπακούμε όλοι σε κάποιους κανόνες έτσι ώστε να κρατήσουμε το επίπεδο του forum , όπως πολύ σωστά λέει ο epote ! Πάντως , συγχαρητήρια στους mods που μέχρι τώρα τα πάντε περίφημα!Συνεχίστε έτσι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ox ox, akouo tis alisides na trizoun kai ta mougrita tou tromerou paredwsianou skilou mou sikonoun thn trixa!!:P

 

asteieuomai profanos kai den mou sikonoun thn trixa, emena den tha me faei;) lol:P

 

hexstatic:

 

exeis dikio oti einai antidhmokratiko, alloste ego eimai enas apo aytous pou DEN mporo anoisies kai epidiksh eksousias, apla mou TSAKIZEI ta neyra h logokrisia ktl alithia sto leo:P anarxisths mexri to kokalo eimai:P

 

alla nomizo pos epivalete na yparxoun esto merika paradeigmata oso asximo kai "fasistiko" kai an akougete ayto.

 

parodies dialogon tou stil

-o eminem ton pairnei

-esy ton pairneis re

einai axreiastes edo, den simfoneis? epipedo na kratame kai na vgazoume apotelesmata, nomizo pos se ayto simfoneis kai esy.

 

apo oti katalavaino se enoxlise to oti apla kleidothike to topic, sou yposxomai oti den tha ksanaginei kati tetoio toso aviasta, apla as palevoume oloi gia na kratame ta panta se logiko epipedo, oxi mono to teras alla oloi mas:P

 

(tou petaksa kati kokala na masoulaei tora elpizo na ton kratisoume iremo:P:D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epote

said:

hexstatic:

 

exeis dikio oti einai antidhmokratiko, alloste ego eimai enas apo aytous pou DEN mporo anoisies kai epidiksh eksousias, apla mou TSAKIZEI ta neyra h logokrisia ktl alithia sto leo:P anarxisths mexri to kokalo eimai:P

 

gia auto anatheteis ston paredose na ta klidwnei :P :p

 

Anyway..Apla mou tin edwse gia to siggekrimeno topic giati panw ekei pou arxisan na legontai kapies alithies klidwthike....

Whatever.. den tha ta bapsoume kai maura...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia auto anatheteis ston paredose na ta klidwnei

 

oi mikres xares ths zohs:P:P:P:P

 

na to theso ligo diaforetika, pano pou arxisan na legontai alithies arxisan na legontai kai xazomares pou den eixan kanena allo skopo ektos apo to na "thn poun" kai na prosvaloun, kano lathos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ομως δεν ειναι η αναρχικη σου αποψη, την οποια εχεις στα κοκαλα σου κιολας...μην τρελαθουμε και τελειος ,ετσι?

 

Καπου το εχω ξαναδει το εργο...και δεχομαι στοιχηματα για τον χρονο που θα παρει στον EPOTE να κλειδωνει χωρις αναστολες τα Topic...

Εως 5 Μηνες, για σιγουρια, λεω εγω.

 

Ελα πλακα κανω, ξερω πως εισαι απο τα νιατα σου,και θα μεινεις για παντα γνησιος αναρχικος και αγωνιστης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blizzardbill:

 

1)den exo kamia apolitos ithikh anastolh na kleidoso topic h na kano ban user ayth th stigmh

 

2)den ksereis ti ideologia presvevo opote asto kalitera

 

3)ksero kalitera apo sena ti simainei na to "paizeis" epanastaths kai na katalhgeis trapezitikos me 2 ekatomiria to mhna kai volemenos

 

kai en pasi periptosh den mporo na katalavo pou diafoneis se osa leo? diafoneis oti prepei na kratithei ena epipedo? den sas katalavaino re paidia, ama vrizomaste lete "vrizomaste kai ti katantia einai ayth" ama den vrizomaste sas katadinastevoume, eleos

 

sthn telikh ksereis kati? se opoion aresei, osoi den theloun na mhn ksanapostaroun, ti na kanoume dhladh? o paredwse exei kratisei se arxeio ti xazomares legane, kai kala ekane kai to kleidose to topic

 

den epivaloume tipota se kanena, apla apaitoume na sevomaste ton idiotiko xoro kai thn aksioprepia mas, toso paralogo einai ayto?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξη δικιο εχεις ουσιαστικα. Απλος οταν ακουω κατι στο στυλακι του ...

ειμαι αναρχιστης μεχρι το κοκαλο...

Πολλες φορες κατι με πιανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κανω λαθος στο forum αυτο δεν επιτρεποντε πολιτικες συζητησεις! epote γιατι αναγεις το θεμα στον αναρχισμο? και αλλα λοιπα...που τα βρισκω προσωπικα λιγο αστεια!

 

Ενταξει γουσταρατε να κλεισετε το ποστ , ειπατε τον λογο τελειωσε! Τhats it! ο κοσμος και ο καιρος θα κρινει αν εσυ η ο καθε αλλος Moderator εδω μεσα κανει καλες κρισεις ....

 

Αλλα ενταξει μην το αναγουμε και στα πολιτικα μας πιστευω!Ελεος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ολα αυτα που λες epote και συμφωνω μαζι σου αλλα δεν θα ηταν πιο σωστο αντι να κλειδωσεις ενα ολοκληρο τοπικ να διεγραφες οσα ποστ ηταν αναρμοστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epote

said:

 

Φυσικά ποιος είμαι εγώ να τα λέω αυτά που έχω τσακωθεί περισσότερες φορές από όλους εδώ μαζί στο μπλα μπλα αλλά λέμε τώρα:P (ο moderator είμαι μη σας πάρει και σας σηκώσει μουαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Αχεμ ας σοβαρευτούμε).

 

 

Ααααχ τι ωραιες εποχες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...