Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση. Κατι τελευταιο αν ξερεται στο e-shop της nintendo επειδη πρωτη φορα το χρησημοποιω τραβαει απο την πιστωτικη κατευθειαν το ποσο των αγορων ή βαζει στο λογιαριαμο ενα συγκεκριμενο minimum ποσο γιατι κατι τετοιο πηρε το ματι μου στο internet που εψαχνα

 

Στις αγορές που έχω πραγματοποιήσει, η πληρωμή γίνεται σε δύο στάδια. Στο πρώτο στάδιο παίρνει τα λεφτά του παιχνιδιού που θες να αγοράσεις και τα χρεώνει στον λογαριασμό σου. Στο δεύτερο στάδιο, τραβάει τα λεφτά που έχει ο λογαριασμός και κάνει την πληρωμή για να ολοκληρωθεί η αγορά.

 

Το αποτέλεσμα πάντως είναι να έχεις χρεωθεί στην κάρτα σου ακριβώς όσο χρειάζεται. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. Μετά την ολοκλήρωση της αγοράς, ο λογαριασμός σου στην Nintendo έχει μηδενικό υπόλοιπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις αγορές που έχω πραγματοποιήσει, η πληρωμή γίνεται σε δύο στάδια. Στο πρώτο στάδιο παίρνει τα λεφτά του παιχνιδιού που θες να αγοράσεις και τα χρεώνει στον λογαριασμό σου. Στο δεύτερο στάδιο, τραβάει τα λεφτά που έχει ο λογαριασμός και κάνει την πληρωμή για να ολοκληρωθεί η αγορά.

 

Το αποτέλεσμα πάντως είναι να έχεις χρεωθεί στην κάρτα σου ακριβώς όσο χρειάζεται. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. Μετά την ολοκλήρωση της αγοράς, ο λογαριασμός σου στην Nintendo έχει μηδενικό υπόλοιπο.

Ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια παιδια να ειστε καλα. Το προχοραω κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια φουρνιά δωρεάν DLC για το Monster Hunter 4 και για άλλη μια φορά το περιεχόμενο κάνει άλλα πληρωμένα DLC να ντρέπονται. Αυτό το παιχνίδι είναι πραγματικά φουλ στο περιεχόμενο. Εχω καμιά 30 ώρες και ακόμα νομίζω ότι έχω πολύ δρόμο μπροστά μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι στις 87 ώρες και αν και την single player ιστορία την έχω προχωρήσει, ακόμα είμαι στην αρχή αυτού που έχει να μου δώσει το παιχνίδι.

 

Πιστεύω θέλει κάπου στις 200-250 ώρες το παιχνίδι για να πείς ότι το έπαιξες καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται το καλοκαιράκι σιγά σιγά και είπα να κάτσω στη βεράντα να αράξω με το καφεδάκι μου και το νέο 3DS.

 

Δυστυχώς όμως, όπως και το το κανονικό 3DS, οι οθόνες είναι απογοητευτικές σε συνθήκες φυσικού φωτισμού. Είναι με διαφορά οι χειρότερες οθόνες που έχω δεί τα τελευταία χρόνια όσον αφορά την χρήση σε εξωτερικό χώρο. Εξαιρετικά χαμηλός φωτισμός και μεγάλη ανακλαστικότητα.

 

Πολύ μεγάλο φάουλ από πλευράς Νιντέντο, ειδικά αν λάβουμε υπόψην ότι μιλάμε για βελτιωμένη έκδοση υφιστάμενου συστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά λέω τελικά να πάρω ένα new 3ds. Έχω ήδη 2 xl. Να πάρω το new 3ds ή new 3ds xl. Έχουν μεγάλη διαφορά οι οθόνες τους; Έχω ερωτευτεί τα coverplates του new, αλλά επειδή έχω συνηθήσει το μεγάλο, θα μου φαίνεται πολύ διαφορετικό το μικρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λέω τελικά να πάρω ένα new 3ds. Έχω ήδη 2 xl. Να πάρω το new 3ds ή new 3ds xl. Έχουν μεγάλη διαφορά οι οθόνες τους; Έχω ερωτευτεί τα coverplates του new, αλλά επειδή έχω συνηθήσει το μεγάλο, θα μου φαίνεται πολύ διαφορετικό το μικρό;

 

Παρε το μικρο σε μαυρο με τα ξυλινα coverplate! Αρχισαν να ειναι ηδη δυσευρετα! Το new XL ειναι πιο μεγαλο απο το παλιο XL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μιλάω για τις οθόνες. Θα μπορώ να προσαρμοστω στη μικρότερη οθόνη ; Τα παιχνιδια πως ειναι στη μικρότερη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι καθαρά υποκειμενικό αυτό που ρωτάς. Πρέπει να δείς τις οθόνες του μικρού εσύ ο ίδιος και να αποφασίσεις.

 

Δεν είναι μόνο οι οθόνες μικρότερες, αλλά και το βάθος του 3D είναι μικρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για τις οθόνες. Θα μπορώ να προσαρμοστω στη μικρότερη οθόνη ; Τα παιχνιδια πως ειναι στη μικρότερη ;

Ειναι πιο μεγάλη από το μικρό 3ds και μικροτερη από το XL....έχει μικρότερο έως μηδενικό πιξελιασμα συγκριτικά με το new XL...το θέμα προσαρμογής ειναι καθαρά προσωπικό θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας παιδια...Αγορασα χτες απο ενα φιλο ενα 3ds xl με ενα παιχνιδι και ολα καλα....Εν το μεταξυ την ιδια μερα μου ηρθε μια παραγγελια που ειχα κανει απο public το παιχνιδι super mario 3d landενω βαζω μεσα κανονικα την καρτα βλεπω οτι δεν παιζει ψαχνω τοση ωρα να βρω κατι αλλα ματαια το παιχνιδι τιο αλλοπ εν το μεταξυ που συνοδευε την κονσολα επαιζε κανονικα....Εχει δηλαδη προβλημα η καρτα με το παιχνιδι που μου εστειλαν; και τωρα; εχω παραγγειλει για ps3 πολλες φορες απο κει δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα....το παιχνιδακι το μαριο το χρησοπληρωσα ενα 25ρι....δεν ξερω βπηθηστε επειδη ειμαι ασχετος γενικα ειναι η πρωτη φορητηκοσνολα της nintendo που ειχα ποτε...μηπως παιζει με καποιο αλλον τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μάλλον έχει πρόβλημα το cartridge, αφού διαβάζει το άλλο κανονικά. Επέστρεψε το πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχει πρόβλημα το cartridge, αφού διαβάζει το άλλο κανονικά. Επέστρεψε το πίσω.

επειδη μολις πριν λιγη ωρα οπως σ ειπα πηρα την κοσνολα,με το που βαζει το κασετακι σου εμφανιζει αυτοματα παντα το παιχνιδι εστι τουλαχιστον εκανε οταν του εβαλα το αλλο παιχνιδι,κατι που δεν εκανε στο mario η μηπως θελει να γινει τιποτα εγκατασταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν υπάρχει εγκατάσταση, αφού διαβάζει το ένα κανονικά, σημαίνει ότι αυτό που πήρες έχει πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...