Προς το περιεχόμενο

Που να δηλωσω το site μου.


_Marios_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν ειναι forum

 

 

Σαφέστατος! θα μπορούσες να απαντάς με σαφήνεια τις ερωτήσεις αν πραγματικά ήθελες βοήθεια. Εκτός αν θέλεις να παίξουμε το "βρες ποιος" οπότε η επόμενη ερώτηση είναι μία εκ των "φοράει καπέλο;" ή "έχει μουστάκι;" :-D

 

Γενικά, όταν κάποιος σε ρωτάει κάτι ακόμα κι αν έχει πέσει έξω στην πρόβλεψή του μπορείς εκτός από το να του πεις ότι κάνει λάθος να του πεις και το σωστό.

 

Επίσης, όταν μπαίνεις σε ένα forum για να λύσεις κάποιες απορίες σου καλό θα είναι να έχεις ασχολήθεί πρώτα μόνος σου, να έχεις καταλάβει τα βασικά ώστε να βοηθήσεις τους άλλους να σε βοηθήσουν. Τώρα 10 άτομα ασχολούνται μαζί σου και είσαι ακόμα εκεί που ήσουν στην αρχή.

 

PS1:Τα παραπάνω αφορούν όλα τα posts σου των τελευταίων ημερών

 

PS2:Τα παραπάνω στα γράφω με καλή διάθεση και όσο πιο ψύχραιμα μπορώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

 

Χαχα!!! Σορρυ που γελάω, αλλά έχετε πολύ πλάκα..!!

Λοιπόν, εγώ έχω domain από το http://www.papaki.gr (αυτό είναι ΚΑΤΑΧΩΡΗΤΗΣ ονομάτων), το οποίο όμως τυχαίνει να προσφέρει και δωρεάν hosting, αν είσαι καινούριος. Τσέκαρέ το αν θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

 

Χαχα!!! Σορρυ που γελάω, αλλά έχετε πολύ πλάκα..!!

Λοιπόν, εγώ έχω domain από το http://www.papaki.gr (αυτό είναι ΚΑΤΑΧΩΡΗΤΗΣ ονομάτων), το οποίο όμως τυχαίνει να προσφέρει και δωρεάν hosting, αν είσαι καινούριος. Τσέκαρέ το αν θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

 

Αλλο να μη θες να πεις ακριβως τι κανεις κι αλλο να πρεπει να μαντεψουμε τι κανεις ωστε να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε σε αυτα που ρωτας. Τες πα καλη συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

 

Αλλο να μη θες να πεις ακριβως τι κανεις κι αλλο να πρεπει να μαντεψουμε τι κανεις ωστε να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε σε αυτα που ρωτας. Τες πα καλη συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

Έλα πες μας τι θες να κάνεις. Αμα είναι κάτι καλό, μόνο 2-3 θα το αντιγράψουν και σε μια μέρα θα το έχουν Online. Αμα είναι καμία μπαρούφα, να σταματήσουμε να ασχολούμαστε, για να σταματήσεις να μας την λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω μια δουλεια που προφανως για να μην εχω απαντησει ολες της φορες τι κανω σημαινει οτι δε θελω να πω τι ειναι.

Έλα πες μας τι θες να κάνεις. Αμα είναι κάτι καλό, μόνο 2-3 θα το αντιγράψουν και σε μια μέρα θα το έχουν Online. Αμα είναι καμία μπαρούφα, να σταματήσουμε να ασχολούμαστε, για να σταματήσεις να μας την λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...