Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο παιχνίδια πως πάει πάλι τα ίδια σκατά με το mw2??? είχαμε σοβαρό πρόβλημά να συνδεθούμε με φίλους και γενικά τα πινγκ για free for all ήταν και είναι άνω του 140-150 το καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τα 50 γιουρια που θα σκασω τα ξιζει το παιχνιδια για να το αγορασω????

 

 

α και σε γενικες γραμμες θελει κανα τερας υπολογιστη??

 

4πυρηνο εχω 4gb ram και 1 gb γραφικων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτως. τα 20 ευρω που εδωσα ηταν μια χαρα. Ετσι και αλλιως το παιχνιδι προκειτε για ενα expansion του MW2, τπτ παραπανω.

 

Κατα την γνωμη μου παρατηρουμε την υποστολη μιας σημαιας. Οτι εγινε Πριν καποια χρονια οταν το Fifa Παρεδωσε την σκυταλη στο Pro, ετσι και εδω βλεπουμε σιγα σιγα το περασμα της σκυταλης απο το COD στο BF..

 

Για μενα κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι ο τελευταιος τιτλος της εν λογω σειρας. Οχι γιατι μου αρεσε το BF (απεναντιας), αλλα γιατι ηδη το Black ops ηταν κατα την γνωμη μου μια παταγωδης αποτυχια, το MW3 δεν ειναι τπτ το ιδιαιτερο, ακολουθει τιτλος της Treyarch, αρα τελος απο μενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vlachaquito

Για 20€ και εγώ θα το έπαιρνα (retail όμως, όχι digital). ^_^

 

υγ : δεν είναι ο τελευταίος τίτλος, η activision το ανακοίνωσε πως το επόμενο CoD θα βγεί το 2012 και πως είναι ήδη στην ανάπτυξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτως. τα 20 ευρω που εδωσα ηταν μια χαρα. Ετσι και αλλιως το παιχνιδι προκειτε για ενα expansion του MW2, τπτ παραπανω.

 

Κατα την γνωμη μου παρατηρουμε την υποστολη μιας σημαιας. Οτι εγινε Πριν καποια χρονια οταν το Fifa Παρεδωσε την σκυταλη στο Pro, ετσι και εδω βλεπουμε σιγα σιγα το περασμα της σκυταλης απο το COD στο BF..

 

Για μενα κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι ο τελευταιος τιτλος της εν λογω σειρας. Οχι γιατι μου αρεσε το BF (απεναντιας), αλλα γιατι ηδη το Black ops ηταν κατα την γνωμη μου μια παταγωδης αποτυχια, το MW3 δεν ειναι τπτ το ιδιαιτερο, ακολουθει τιτλος της Treyarch, αρα τελος απο μενα..

 

οσο η treyarch αναπτυσει call of duty παντα fail θα ειναι. ντεφακτο

σε 2 χρονια παλι θα βγει ενα κανονικο παιχνιδι χωρις να κολαει

 

 

@vlachaquito

Για 20€ και εγώ θα το έπαιρνα (retail όμως, όχι digital). ^_^

 

υγ : δεν είναι ο τελευταίος τίτλος, η activision το ανακοίνωσε πως το επόμενο CoD θα βγεί το 2012 και πως είναι ήδη στην ανάπτυξη

 

σιγουρα παντως θα βγει 8-9/11/2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...