Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να το εγκαταστησω και στους 2 και να παιζουν online 1 ο ενας και 1 ο αλλος???

 

Μπορεις να το εγκατασταστησεις σε οσους θες αλλα μονο ενας θα μπορει να παιζει καθε φορα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικα το τερματιζεις στη μεγιστη που σου εχει και μετα σου ανοιγει και τα πιο δυσκολα

 

Δεν εννοώ αυτό. Έβαλα το δεύτερο επίπεδο δυσκολίας [δεν θυμάμαι πως λέγεται] αλλά τελικά μου φαίνεται αρκετά εύκολο. Μπορώ να το ανεβάσω χωρίς να αρχίσω το παιχνίδι από την αρχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για μενα το εβαλες το review? Παω να το διαβασω παντως... :)

 

Αν το παιζεις, απαντησε μου στις ερωτησεις μου συμφωνα με το ποια ειναι η αποψη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα το εβαλες το review? Παω να το διαβασω παντως... :)

 

Αν το παιζεις, απαντησε μου στις ερωτησεις μου συμφωνα με το ποια ειναι η αποψη σου.

 

Για σένα το έβαλα. Δεν έχω ασχοληθεί με το online για να σου απαντήσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A,oκ. Για το online ενδιαφερομαι. Παντως ελεγε μεσα και στο review για το multiplayer και καποιες αλλαγες του.

 

Σε ευχαριστω.

 

Ναι φαίνεται να χει βελτιωθεί αρκετά. Εγώ δεν έχω ασχοληθεί με το mw2 οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα παιζω το mw1 :) Το 2 δεν το επαιξα πολυ και το black ops ακομα λιγοτερο μιας και δεν μου αρεσε σχεδον καθολου το online του.

 

MW1 μόνο σε ίντερνετ καφέ με παρέα ώρες κάψιμο! Campaign ούτε καν έχω ασχοληθεί. Τo mw3 είναι το πρώτο COD που ασχολούμαι με campaign. Αλλά εντάξει το βρίσκω ικανοποιητικό, γιατί το σύστημα μου με δυσκολία σηκώνει το bf3 που θα το προτιμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι πιο φιλικο απο οτι το bf3 στο τι ζηταει. Τωρα αν και 2 φιλοι μου εχουν παρει το bf3, δεν ξερω αν θελω να παρω καποιο fps φετος... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...