Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Crysis 3 γκουχου :D. Άντε με το καλό στα bonus.

Sent from my LG-E900

 

Και εγώ το σκέφτηκα αλλά εντάξει, παραείναι καλό για να είναι αληθινό. Υπάρχουν υποθέσεις για Dead Space 2 ή Kingdoms of Amalur ή Dead Space. Μακάρι να μπει κάποιο από αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εγραψα και στο τοπικ του bundle αλλα θα το γραψω και εδω μιας και φαινεται να εχει πιο πολυ κινηση

 

 

σε ενα αλλο forum διαβαζω αυτο, δεν το εχω δοκιμασει/δεν ξερω αν ισχυει

 

The Steam keys give an Origin key in the Steam client, which is NOT the same as the same as the Origin key you get from Humble.  So, for the Steam redeemable games, you can fill up 2 Origin accounts.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το κατάλαβα.

 

Εννοεί πως αν κάνεις activate το παιχνίδι στo steam μετά θα σου δώσει άλλο κωδικό για να τον ενεργοποιήσεις στο steam. Στην ουσία το bundle σου δίνει 2 origin keys και 1 steam key για κάθε game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα παιχνίδια τον τελευταίο μήνα ειδικά, να δω πότε θα προλάβω να τα παίξω!

Τελικά μου φαίνεται το καλοκαίρι μαζεύουμε παιχνίδια για το χειμώνα και τον χειμώνα βιβλία για το καλοκαίρι!

 

ΥΓ: μου άρεσε που σε αυτό το bundle το κάθε παιχνίδι έχει ξεχωριστό key... τουλάχιστον δεν πάει χαμένο κάποιο που έχεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκδοση του gog.com παίζει σύμφωνα με τη σελίδα τους. Ίσως στο σχετικό forum μπορούν να σε βοηθήσουν αν έχεις εκείνη την έκδοση και έχεις προβλήματα.

 

Αυτο φιλε ειναι επι πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται η διαδικασία? πλήρωσα με PayPal και τώρα τι γίνεται? πως εξαργυρωνω τους κωδικούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...