Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα εξαιρετικό πακέτο για τους πιο παλιούς:

https://www.humblebundle.com/store/p/commandoscollection_storefront

 

To πήρα γιατί commandos αλλά το νου σας όσοι έχετε (και'γω μαζί) windows 10. Σε κάποιους κάποια παιχνίδια της σειράς παίζουν, σε άλλους όχι, λίγο μπάχαλο. Τσάμπα τα παίρνουμε αλλά λέμε τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει και το Entropay που είναι web based

 

 

Entropay ειχα χρησιμοποιησει πριν πολλα χρονια. Δουλευε καλα.

Τσιμπαγε καπως στις προμηθειες αλλα ειναι πολυ βολικη και μπορεις να αλλαζεις αριθμους καρτας και να μεταφερεις τα λεφτα μεταξυ τους ανα πασα στιγμη. Επισης, αν την αφηνεις ανενεργη, σου "τρωει" κατι απο το υπολοιπο, νομιζω ηταν καθε εξαμηνο. Οποτε, πρεπει να την χρησιμοποιεις, ή αφηνεις ελαχιστο/μηδενικο υπολοιπο..

Τοτε την "φορτωνες" με πιστωτικη καρτα. Τωρα, αν παραμενει ετσι, μπορεις να την φορτωνεις με Ελληνικη πιστωτικη?

 

Δεν ανοιγεις κανα ξεχωριστο θεμα vizolover, να συμμαζευτουν εκει οι πληροφοριες για ολους?

Απ'οτι ειδα, δεν υπαρχει κατι σχετικο, υπεθετα οτι μπλοκαρε η διαδικασια στα CC στο φορτωμα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΗΒ Codemasters του 1 ευρώ είναι μια χαρά. Έστω και για το Grid 2 μόνο (Hospital Tycoon και Colin Mcrae είναι λίγο για πέταμα άλλωστε). Προσοχή όμως, γιατί στα Windows 10 μου έκανε αρκετά κόλπα. Απενεργοποίησα διάφορα services της Nvidia και μάλλον βελτιώθηκε, αλλά ακόμη το φοβάμαι για σκαλώματα.

 

Σήμερα έβγαλαν νέο weekly bundle, Διαβάζω καλά σχόλια για το Hard Reset, δεν έχω ψηθεί για αγορά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν το deponia για steam απο εδω : http://www.gamesrocket.de/newsletter.php/?promo=chip_advent_deponia_2015&ref=824 

 

κανετε register στο newslater (σας στελνουν ενα mail αργει να ερθει) κανετε επιβαιβεωση , σας στελνουν ενα κουπονι και το αγοραζετε τσαμπα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shadow Complex Remastered δωρεάν για PC, για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

 

https://www.epicgames.com/shadowcomplex/

 

Δεν είναι στο Steam, χρειάζεται τον Epic Games Launcher.

 

Επίσης, είναι free to keep, όχι δωρεάν για να παίξεις για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα (πηγή).

 

ΥΓ: Οι servers τους πρέπει να είναι full αυτήν την στιγμή.

ΥΓ2: Τα κατάφερα, κατεβαίνει :).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Shadow Complex Remastered δωρεάν για PC, για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

 

https://www.epicgames.com/shadowcomplex/

 

Δεν είναι στο Steam, χρειάζεται τον Epic Games Launcher.

 

Επίσης, είναι free to keep, όχι δωρεάν για να παίξεις για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα (πηγή).

 

ΥΓ: Οι servers τους πρέπει να είναι full αυτήν την στιγμή.

ΥΓ2: Τα κατάφερα, κατεβαίνει :).

 

Κι άλλος client ?????

 

Εντάξει κάποια στιγμή, αυτό το παραμύθι με τους clients πρέπει να τελειώνει, να βγάλουν μια πλατφόρμα που να τα ταιριάζει όλα μαζί. Ήδη έχω πέντε clients για παιχνίδια (Steam, Origin, Desura, GoG Galaxy, Battle.net), δεν παλεύεται και έκτος. Πρέπει να καταλάβουν ότι αγοράζουμε ορίτζιναλ παιχνίδια γιατί γουστάρουμε να αγοράζουμε ορίτζιναλ παιχνίδια και ότι δεν πρέπει να μας δυσχεραίνουν τη ζωή. :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλος client ?????

 

Εντάξει κάποια στιγμή, αυτό το παραμύθι με τους clients πρέπει να τελειώνει, να βγάλουν μια πλατφόρμα που να τα ταιριάζει όλα μαζί. Ήδη έχω πέντε clients για παιχνίδια (Steam, Origin, Desura, GoG Galaxy, Battle.net), δεν παλεύεται και έκτος. Πρέπει να καταλάβουν ότι αγοράζουμε ορίτζιναλ παιχνίδια γιατί γουστάρουμε να αγοράζουμε ορίτζιναλ παιχνίδια και ότι δεν πρέπει να μας δυσχεραίνουν τη ζωή. :/

 

Νομίζω πως το 2016 θα το βάλουν και σε Steam και απλώς δίνουν τώρα την δωρεάν έκδοση, για να το προωθήσουν, στον δικό τους client. Δεν μπορώ να πω όχι, κι ας χρειάζεται έναν ακόμη client :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Shadow Complex Remastered δωρεάν για PC, για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

 

https://www.epicgames.com/shadowcomplex/

 

Δεν είναι στο Steam, χρειάζεται τον Epic Games Launcher.

 

Επίσης, είναι free to keep, όχι δωρεάν για να παίξεις για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα (πηγή).

 

Πολύ καλή κίνηση από την Epic Games. 

Το παιχνίδι είναι ένα download 1.1GB. Μια χαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλυτερα που υπαρχουν πολλοι client αλλιως ο Αγιος Gaben θα μας γ....

 

Εδώ κοντεύουμε να καταντήσουμε κάθε publisher να έχει και δικό του client. Να υπάρχουν μερικοί, για να έχουμε πληθώρα επιλογών, αλλά όχι κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ανοίγει εσας ο  client της epic ? εμενα κολλάει στο  "please waite" 

 

Μου έφαγε πολλά σκαλώματα για να κάνει sign up (για το οποίο ποτέ δεν πήρα μήνυμα πως ολοκληρώθηκε, καθώς κόλλησε. Πήρα όμως το επιβεβαιωτικό e-mail και μπήκα) και login αλλά και για να μπω να κατεβάσω το παιχνίδι (εντούτοις, μετά κατέβαζε με full ταχύτητα). Θα έχουν τρελό φόρτο στους servers, δοκίμασε ξανά ή αργότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι είναι κάπως επιβαρυμένος ο server τους σήμερα, και λογικό είναι. Από ό,τι κατάλαβα η προσφορά θα ισχύει για αρκετές μέρες (σε κάποια sites αναφέρουν για όλο το Δεκέμβρη, αν και δεν ξέρω κατά πόσο επίσημο είναι αυτό). Για την ώρα δοκιμάζεις λίγο αργότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι κάπως επιβαρυμένος ο server τους σήμερα, και λογικό είναι. Από ό,τι κατάλαβα η προσφορά θα ισχύει για αρκετές μέρες (σε κάποια sites αναφέρουν για όλο το Δεκέμβρη, αν και δεν ξέρω κατά πόσο επίσημο είναι αυτό). Για την ώρα δοκιμάζεις λίγο αργότερα. 

μπήκα τώρα και κατεβάζω.

Πλάκα πλάκα από εκεί που ο epic launcher είχε μόνο την unreal engine τώρα έχει μαζέψει κάμποσα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...