Προς το περιεχόμενο

Συγκινητικές ταινίες


NemeSis1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαθα σοκ με το Hachiko: A Dog's Story το οποιο ειναι πραγματικη ιστορια και γενικα ειναι εξαιρετικο.

 

Με συγκινησε παρα πολυ παρολο που στην αρχη ηταν πολυ χαρουμενο...

 

Μολις το ειδα....Παρα πολυ καλο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

everybody's fine με τον Robert De Niro

ostrov ρωσικη ταινια

το κατα ιωαννη ευαγγελιο (το ευαγγελιο του ιωαννη σε ακριβη μεταφορα σε ταινια στο,στο ρολο του χριστου ειναι ο γνωστος desmond απο το lost)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες ειδα το seven pounds . πολυ καλο!!

 

καλη ταινια αλλα δεν τρελαθηκα κιολας

προτιμω amores perros και 21 γραμμαρια

εχει δει κανεις το in search of a midnight kiss?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
καλη ταινια αλλα δεν τρελαθηκα κιολας

προτιμω amores perros και 21 γραμμαρια

εχει δει κανεις το in search of a midnight kiss?

 

Ναι να το δεις οπωσδηποτε.Απο τις αδικημενες ταινιες των τελευταιων ετων.Οι διαλογοι ειναι απλα κορυφαιοι, η Simmonds δινει ρεσιταλ και στο καπακι εχεις και μουσικαρες απο Shearwater.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
:lol::lol:

 

ο σκοπος της ταινιας ειναι

 

να σε κανει να αηδιασεις με τα ναρκωτικα και με τα χαπια κλπ ωστε να μεινεις

μακρια απο αυτα και το στοιχειο αυτο ειναι τοσο εντονο που οποιοδηποτε συγκινησιακο

περναει απαρατηρητο...

κανεις λαθος.η ταινια μιλαει για εθισμενους ανθρωπους γενικοτερα.δεν ειναι μια ταινια για τα ναρκωτικα.πολυ ρηχη αντιμετωπιση ειναι αυτη αν το βλεπεις ετσι.και γω δεν συμφωνω με τους ανθρωπους που λενε οτι παραηταν σκληρη η ταινια.ετσι ειναι η πραγματικοτητα δεν δειχνει κατι παραπανω.

οσο για την πιο συγκινητικη ταινια θα ελεγα το ''χορευοντας στο σκοταδι'' του ανεκδιηγητου τριερ η οποια εχει τοσο πολυ κλαμα που στο τελος σε πιανουν τα γελια!!!:lol::lol::lol:εγω παλι συγκινηθηκα με τον εαυτο μου που καταφερε να την δει μεχρι το τελος:cry::cry::cry:μπραβο μου!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=yu5f_T2wcRI[/ame]

 

---------- Προσθήκη στις 16:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:39 ----------

 

καλη ταινια αλλα δεν τρελαθηκα κιολας

προτιμω amores perros και 21 γραμμαρια

εχει δει κανεις το in search of a midnight kiss?

in search of a midnight kiss αυτη ειναι μια ωραια ταινια αν δεν την εχεις δει τρεξε αμεσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο σκοπος της ταινιας ειναι

 

να σε κανει να αηδιασεις με τα ναρκωτικα και με τα χαπια* κλπ ωστε να μεινεις

μακρια απο αυτα και το στοιχειο αυτο ειναι τοσο εντονο που οποιοδηποτε συγκινησιακο

περναει απαρατηρητο...

 

 

*διαιτης

 

 

 

κανεις λαθος.η ταινια μιλαει για εθισμενους ανθρωπους γενικοτερα.δεν ειναι μια ταινια για τα ναρκωτικα.πολυ ρηχη αντιμετωπιση ειναι αυτη αν το βλεπεις ετσι.και γω δεν συμφωνω με τους ανθρωπους που λενε οτι παραηταν σκληρη η ταινια.ετσι ειναι η πραγματικοτητα δεν δειχνει κατι παραπανω.

οσο για την πιο συγκινητικη ταινια θα ελεγα το ''χορευοντας στο σκοταδι'' του ανεκδιηγητου τριερ η οποια εχει τοσο πολυ κλαμα που στο τελος σε πιανουν τα γελια!!!:lol::lol::lol:

εγω παλι συγκινηθηκα με τον εαυτο μου που καταφερε να την δει μεχρι το τελος :cry::cry::cry:μπραβο μου!

http://www.youtube.com/watch?v=yu5f_T2wcRI

 

 

:-)

 

γραφω ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...