Προς το περιεχόμενο

Μονάδες Αδυνατίσματος(GILLI και TASTE DIET)


puma1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εγω θα ρωτήσω κατι , την φίλη σου την λένε puma1991 ; lol

 

Οχι!!!!!!ουτως η αλλως εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τα κιλα μου!!!!1,73 με 74-75 μια χαρα πιστευω ειναι για την ηλικια μου και το φυλο μου!!!(20 αν και το καταλαβες!!)

Η φιλη μου ειναι 16 και εχει υψος 1.60 και ειναι 60 κιλα και ηθελε να χασει 10 κιλακια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι!!!!!!ουτως η αλλως εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τα κιλα μου!!!!1,73 με 74-75 μια χαρα πιστευω ειναι για την ηλικια μου και το φυλο μου!!!(20 αν και το καταλαβες!!)

Η φιλη μου ειναι 16 και εχει υψος 1.60 και ειναι 60 κιλα και ηθελε να χασει 10 κιλακια!!!!

 

...και να γίνει σκιάχτρο...

Δεν είχε πουθενά αλλού να δώσει τις 175.000 χιλιάδες δραχμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω κι εγω τη γνωμη μου...εχω ακουσει πολλα γι αυτα τα κεντρα αδυνατισματος και απο προσωπικες εμπειριες θα ελεγα κι εγω οτι δεν εκανε σωστα.Μπορει να ακολουθησει τη διατροφη που της δινουν αλλα τι θα γινει μετα το τελος του προγραμματος?Τι θα τρωει?Επιπλεον 16 χρονων ειναι μικρη ηλικια για να κανει κανεις σκληρη διαιτα,το σωμα της ειναι ακομη στην αναπτυξη...εγω θα της συνιστουσα να επισκεφθει καποιο διατροφολογο ωστε να βελτιωσει την ημερισια καταναλωση θερμιδων της (και ταυτοχρονα να παραμεινει πληρης η διατροφη της σε θρεπτικα συστατικα) κι απο κει και περα ειναι σημαντικο να γυμναζεται συστηματικα (με μετρο παντα).Ειναι πολυ δυσκολο να ''χασεις κιλα τρωγοντας'' οπως υποσχονται επειδη ακομη κι αν τα χασεις,τα ξαναπαιρνεις σε χρονο ντε τε.Σωστη διατροφη και ασκηση ειναι το κλειδι.Εξαλλου αν αυτα τα κεντρα αδυνατισματος ειχαν τοση αποτελεσματικοτητα τοτε θα ειχαμε βρει το ''φαρμακο'' για την παχυσαρκια...(χωρις φυσικα να υποννοω τιποτα για τη φιλη σου:-) )

 

Ελπιζω να βοηθησα.:-)

 

εδιτ:

Τωρα που ξαναδιαβασα το ποστ να πω και το εξης...νομιζω οτι το νορμαλ ειναι να χανεις 1-2 βαρια 3 κιλα το μηνα.Αν την εβγαλαν και πιο βαρια κατα 2 κιλα πιστευω πως ναι θα ''χασει 4 κιλα''.Το θεμα ειναι ομως οπως λεω και παραπανω να μην τα ξαναπαρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει μαστάρια, δεν έχει γυμναστεί ποτέ της και φοράει κολλητά τζιν ωσάν άλλο μασαζοκορσέ...

 

Παιδια μια γνωμη για αυτες τις μοναδες ζητησα ,οχι να το παιξεται ειδικοι για το πως πηρε αυτα τα κιλα!!!!Και αν θελετε να ξερετε πηγαινε γυμναστηριο,τωρα ποσες φορες την εβδομαδα δεν ξερω γιατι οπως ξερετε σε αυτην την ηλικια τα παιδια εχουν και φροντιστηρια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...