Προς το περιεχόμενο

Justified


ScarletK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχεις δει ακομα την δευτερη που ειναι by far η καλυτερη . Believe me.

Θεωρώ την τριίτη σεσον καλύτερη απο την δεύτερη αλλα όπως και να χει η σειρά είναι σε υψηλό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα την τριτη σεζον πριν κανα δυο βδομαδες και την θεωρω την χειροτερη απ'ολες. Οχι κακη απο μονη της αλλα σε σχεση με τις αλλες δυο, δεν μ'αρεσε τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το ξεκίνησα και εγω σήμερα... 3 επεισόδια και αν είχα χρόνο θα έβλεπα άλλα τόσα (πάντως ανα επεισόδιο πέρναγε πολύ γρήγορα η ώρα, ίσως να έχω καιρό να δώ επεισόδιο σειράς που να μην βαριέμαι/σερφάρω). Δεν μπορώ να εκφράσω ακόμα άποψη αλλα έχει καλα στοιχεία (update αύριο).

 

Με χαλάει λίγο οτι ακόμα δεν έχει αρχίσει να ανπτύσετε ένα main story. Ίσως να θέλει πρώτα να μας γνωρίσει τους πρωταγωνιστές μέσα απο αυτοτελής ιστορίες. Θα έχει κάποι story, έτσι; 

Επίσης γούσταρα φούλ Seth Bullock και δεν με χαλάει κάθολου η σύγχρονη version του!!! Α ρε Deadwood πόσο θα γούσταρα να έβλεπα άλλη μία  σαιζόν  :mellow:  :fear:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με χαλάει λίγο οτι ακόμα δεν έχει αρχίσει να ανπτύσετε ένα main story. Ίσως να θέλει πρώτα να μας γνωρίσει τους πρωταγωνιστές μέσα απο αυτοτελής ιστορίες. Θα έχει κάποι story, έτσι; 

 

Αυτό είναι ενα θεματάκι με τα πρώτα επεισόδια, αλλα κάπου εκεί 4-5 ξεκινάει και πιάνουν όλα τόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα και εγω σήμερα... 3 επεισόδια και αν είχα χρόνο θα έβλεπα άλλα τόσα (πάντως ανα επεισόδιο πέρναγε πολύ γρήγορα η ώρα, ίσως να έχω καιρό να δώ επεισόδιο σειράς που να μην βαριέμαι/σερφάρω). Δεν μπορώ να εκφράσω ακόμα άποψη αλλα έχει καλα στοιχεία (update αύριο).

 

Με χαλάει λίγο οτι ακόμα δεν έχει αρχίσει να ανπτύσετε ένα main story. Ίσως να θέλει πρώτα να μας γνωρίσει τους πρωταγωνιστές μέσα απο αυτοτελής ιστορίες. Θα έχει κάποι story, έτσι; 

Επίσης γούσταρα φούλ Seth Bullock και δεν με χαλάει κάθολου η σύγχρονη version του!!! Α ρε Deadwood πόσο θα γούσταρα να έβλεπα άλλη μία  σαιζόν  :mellow:  :fear:  :cry:

 

 

 

 

 

μη μασας, ουσιαστικα καθε σεζον εχει το δικο της στορι, εχει πολυ χαβαλε και αρκετες ανατροπες...ο ολιφαντ ειναι μορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σειρά είναι. Βέβαια δεν θα μπορούσα να την βάλω δίπλα στις αγαπημένες(πρώτον γιατι έχω δεί ελάχιστα επεισόδια και δεύτερον) γιατι ενώ έχει ωραίες ιστορίες και περναέι η ώρα ευχάριστα:

* Δεν έχει δυνατό main story (σχεδόν ανύπαρκτο, κάτι φαίνεται να παίζει με το

καρτέλ

αλλα δεν έχει δείξει κάτι ξεκάθαρο μέχρι τώρα και είμαι ήδη στο 8ο)

* Έχει καλές αυτοτελής ιστορίες αλλα και πάλι όχι πολυ δυνατές.

* Έχει καλες ερμηνείες, όμως δεν ξεχωρίζω κάποια. Πάρε το Deadwood για παράδειγμα, έμενες μαλάκας με τον τρόπο που έπαιζαν σχεδόν ΟΛΟΙ. (Εντάξει ο Bullock είναι καλός αλλα τον έχω ξαναδεί και στο παρελθόν)

 

Γενικά είμαι ευχαριστημένος και θα την συνεχίσω σίγουρα... Μόλις τελειώσω πρώτη σαιζόν θα κάνω και την γενική αποτίμηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει η πρώτη season και μπορώ να πώ οτι είμαι φούλ ευχαριστημένος. Καλό φινάλε και γενικά με κράτησε καθόλη την διάρκεια. Προς το τέλος έγινε αρκετά δυνατή μπορώ να πώ. Ελπίζω να μην ξεκινήσει κανα χαζο love story στην δεύτερη season με την πρώην. Γουστάρω Έιβα...

 

Καλή σειρά την προτίνω φούλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η σειρά είναι πολυ καλή... Καμια φορά ακροβατεί στην υπερβολεί και εκεί που πάνε να χάσουν τον έλεγχο, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο το κουμαντάρουν με τρομερή δεξιοτεχνέια.

 

Μόλις τελείωσα την τρίτη σαιζόν και θεωρώ οτι είναι η καλύτερη 3η>2η>1η... Ελπίζω να συνεχιστεί η άνοδος και να μπούμε δυαντά στην τέταρτη. Τελικά οι αγαπημένες μου σειρές τυχαίνει να είναι αυτές που σε αυτό το φόρουμ μαζέυουν μερικές σελίδες για όλες τις σαιζόν... 

ΔΕΙΤΕ την  :shifty:  :shifty:  :shifty:

 

Υ.Γ. Εδω ολόκληρο Shameless και έχει ΜΙΑ σελίδα. Απίστευτο........... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τεταρτη μεχρι τωρα δεν θα ελεγα οτι ειναι η καλυτερη, βεβαια εχει δυνατες στιγμες οπως στο 8ο επεισοδειο, αλλα γενικα σαν σεζον δεν εχει αυτο που με εκανε να λεω μεχρι τη 3η σεζον οτι το justified ειναι η κορυφαια τηλεοπτικη σειρα που παιζεται αυτη τη στιγμη...

 

το shameless να το δω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε shameless (το US έτσι, για το UK δεν έχω ιδέα ) με χίλια. Άλλο στύλ απο το Justified (καμία σχέση) αλλα σε γενικές γραμμές πολυ καλύτερο. Δες και τα ελάχιστα ποστ του αντίστοιχου θέματος, όπου έχω γράψει και την γνώμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει να δεις υπερβολη (shameless ), εδικα στην 3η. Αλλα πραγματι ειναι καλη σειρα και δεν σε κανει να βαριεσαι.

O Macy εχει ξεφυγει εντελως σ'αυτη την σειρα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...