Προς το περιεχόμενο

Τραπεζάκι για laptop


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο βρηκες?

Ψάχνω τραπεζάκι - βάση για το laptop. To θέλω να το χρησιμοποιώ όταν είμαι στο κρεβάτι. Τι προτείνεται;;

Ποιο βρηκες??

Βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεις να μ δωσεις link ( ή εστω πως να το ψαξω :P ) αυτο το εξυπνο τραπεζακι? :Ρ

Λογικά αυτό εδώ είναι, από την εταιρεία που έχει όλα τα έξυπνα προϊόντα! :D

 

http://www.diamantstore.gr/?lang=gr&com=products&id=40#.WG1opbscSW8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο ειναι..κ ενα ιδιο χωρις ποτηροθηκη φερνουν κ τα jumbo..μπορεις να ριξεις πρωτα εκει μια ματια για πιο ευκολα..

Στα προτεινω ανεπιφυλακτα παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο ειναι..κ ενα ιδιο χωρις ποτηροθηκη φερνουν κ τα jumbo..μπορεις να ριξεις πρωτα εκει μια ματια για πιο ευκολα..

Στα προτεινω ανεπιφυλακτα παντως..

Δεν είχα σκεφτεί ότι χρειαζόμαστε,Άι τραπεζάκι αλλά τώρα ψήθηκα! Θύμα,Ασία καθόλου τιμή τζάμπο; Ειναι σαν αυτό στα διαμάντ στορ;

 

Αυτή τη στιγμή που χρηςιμοποιω Υπολογιστή κυρίως για ταινίες κ λίγο σερφάρισμα και τον έχω απλά ακουμπισμένο δίπλα στον καναπέ κρεβάτι χρησιμοποιώ ένα σκαμπό ΙΚΕα το οποίο κανονικά χρησιμοποιείται ως κάθισμα σκαμπό και έχει δυο σκαλοπάτια όπου μπορεί κανείς ν ανεβαίνει για να πιάσει κάτι απο ψηλό ράφι (έκανε 15) και όταν είμαι καθισμένη στον καναπέ χρησιμοποιώ ένα μαξιλάρι σαν το Logitech στα πόδια μου.τωρα για πιο σοβαρή διυλεια δεν θα μπορούσα χωρίς καρέκλα κ γραφείο σε σωστό ύψος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο ειναι..κ ενα ιδιο χωρις ποτηροθηκη φερνουν κ τα jumbo..μπορεις να ριξεις πρωτα εκει μια ματια για πιο ευκολα..

Στα προτεινω ανεπιφυλακτα παντως..

 

Εγω από την άλλη για λαπτοπ καθολου!

Πλαστικο, τρεμοπαιζει και όχι σταθερο. Ασε που η επιφανεια δεν είναι καν επιπεδη, κανει μια κοιλια.

 

Το τραπεζακι που προτεινει ο kost90 φαίνεται πολύ καλυτερο στα ιδια λεφτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...