Προς το περιεχόμενο

iPhone 4 : Πρόβλημα με το σήμα και η περίεργη απάντηση της Apple


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ'οτι φαινεται τελικα δεν ειναι το μονο προβλημα του iPhone 4

Νερα κανει και η οθονη

 

Για την οθόνη είπαν ότι μετά από κάποιες ώρες λειτουργία στρώνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 586
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όπως δεν εμφανίζεται κι αν βάλουμε την πλαστική θήκη της Apple.

 

Στo video δεν φαίνεται να ισχύει αυτό.

Το πρόβλημα παραμένει. Απλά ελαττώνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λιγα λογια...απαραδεκτη η apple. κλασικα βιαστηκε να το λανσαρει στην αγορα και το τεσταρισμα εμεινε μονο στα...χαρτια. στην πραξη δεν εγινε τιποτα.

Καλο το εφφε αλλα το αποτελεσμα μετραει. να περιμενει καποιος στην ουρα, να πληρωσει τοσα χρηματα και να μην μπορει να παρει τηλεφωνο.

Και μην ακουω σχολια του τυπου "μα ποιος το παιρνει για να κανει τηλεφωνα". εν ετη 2010 αυτα τα σχολια τα θεωρω λειαν επιεικως "λαϊκα".

οταν πληρωνεις κατι και ειναι για να κανεις και τηλεφωνα, πρεπει να λειτουργει.

Αλλα μετα εσεις οι κλασικοι λατρεις του iphone, βγαινετε και λετε για την htc, οτι εχει προβληματα και οτι βγαζει χαλια συσκευες.

Κι'εγω λεω οτι "οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια".

 

Αν μη τι αλλο, θα πρεπει η apple να τα αποσυρει ολα πισω και να δωσει καινουργια σε οσους το πηραν.

αν θελει φυσικα να λεγεται "σοβαρη" εταιρεια.

Και σιγα μην το κανει. αφου την ενδιαφερει μονο ποσα κομματια θα πουλησει για να λενε ολοι οτι εσπασε το ρεκορ πωλησεων. και απο αποτελεσμα μηδεν !!!!

 

αλλα δεν φταει η apple. φταινε ολοι αυτοι που περιμενουν κιολας τοσες ωρες στην ουρα για να της δωσουν τα λεφτακια τους, και μαλιστα σε τοσο δυσκολες οικονομικα εποχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μια ακομα φορα τα θυματα θα τρεξουν να παρουν κατι προβληματικο.πρωτα με το Ipad τωρα με αυτο.και πιο πριν που ραγιζε η προσοψη.απλα για κλαματα και κριμα που πανε ολοι και τα παιρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι αλλο, θα πρεπει η apple να τα αποσυρει ολα πισω και να δωσει καινουργια σε οσους το πηραν.

 

Δηλαδή ρε Tonyk444 αν η HTC έβγαζε κινητό με αυτό το πρόβλημα θα τα έπαιρνε όλα πίσω και θα έδινε καινούργια σε όσους το πήραν? Καταλαβαίνεις τώρα τι λες?:lol:

 

αν θελει φυσικα να λεγεται "σοβαρη" εταιρεια.

Και σιγα μην το κανει. αφου την ενδιαφερει μονο ποσα κομματια θα πουλησει για να λενε ολοι οτι εσπασε το ρεκορ πωλησεων. και απο αποτελεσμα μηδεν !!!!

 

Μάλιστα, η HTC ή οποιαδήποτε άλλη εταιρία ΔΕΝ ενδιαφέρεται για το πόσα κομμάτια θα πουλήσει, μόνο η κακιά και άπληστη Apple.

Σε λίγο θα μας πεις ότι οι άλλες "σοβαρές" εταιρίες κάνουν και δωραιές σε φιλανθρωπικά υδρήματα από τα κέρδη τους.

 

Πάντος έχει πλάκα όταν με το παραμικρό πρόβλημα σε συσκευή της apple βγαίνουν όλα τα τρόλια να πουν τη μαλακία τους, όταν όμως επαληθεύεται ότι κάτι είναι όντως πολύ καλό τελικά (όπως η ανάλυση της retina) δεν βλέπουμε ούτε ένα σχόλιο από αυτά τα άτομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε Tonyk444 αν η HTC έβγαζε κινητό με αυτό το πρόβλημα θα τα έπαιρνε όλα πίσω και θα έδινε καινούργια σε όσους το πήραν? Καταλαβαίνεις τώρα τι λες?:lol:

 

 

 

Μάλιστα, η HTC ή οποιαδήποτε άλλη εταιρία ΔΕΝ ενδιαφέρεται για το πόσα κομμάτια θα πουλήσει, μόνο η κακιά και άπληστη Apple.

Σε λίγο θα μας πεις ότι οι άλλες "σοβαρές" εταιρίες κάνουν και δωραιές σε φιλανθρωπικά υδρήματα από τα κέρδη τους.

 

Πάντος έχει πλάκα όταν με το παραμικρό πρόβλημα σε συσκευή της apple βγαίνουν όλα τα τρόλια να πουν τη μαλακία τους, όταν όμως επαληθεύεται ότι κάτι είναι όντως πολύ καλό τελικά (όπως η ανάλυση της retina) δεν βλέπουμε ούτε ένα σχόλιο από αυτά τα άτομα...

 

ξανά διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και ξαναέλα.

συνολικά παραβίασες πάνω από 5 κανόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντος έχει πλάκα όταν με το παραμικρό πρόβλημα σε συσκευή της apple βγαίνουν όλα τα τρόλια να πουν τη μαλακία τους, όταν όμως επαληθεύεται ότι κάτι είναι όντως πολύ καλό τελικά (όπως η ανάλυση της retina) δεν βλέπουμε ούτε ένα σχόλιο από αυτά τα άτομα...

 

τι να την κάνω την ανάλυση όταν πρέπει να το πιάνω με τσιμπίδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μια ακομα φορα τα θυματα θα τρεξουν να παρουν κατι προβληματικο.πρωτα με το Ipad τωρα με αυτο.και πιο πριν που ραγιζε η προσοψη.απλα για κλαματα και κριμα που πανε ολοι και τα παιρνουν.

 

Ποιο είναι το πρόβλημα με το iPad?? Αν εννοείς το πολυδιαφημησμένο πρόβλημα με το WiFi σε πληροφορώ ότι το δικό μου δουλεύει μια χαρα και χωρίς update η κάτι άλλο. Ήταν και αυτό μια καραμέλα στο λανσάρισμα της συσκευής και τώρα πλέον ως δια μαγείας, το έχουν ξεχάσει όλοι.

 

Πάντως φίλε σε ευχαριστώ που με βοήθησες (και πολλούς άλλους) να καταλάβω ότι είμαι ενα... θύμα απλά για κλάματα! Απορώ αν θα μιλούσατε μερικοί έτσι αν είχατε τον άλλον απέναντι σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα, παντού, σε οποιαδήποτε εταιρία, για οποιοδήποτε προϊόν οι πρώτοι αγοραστές "tester"... beta, alpha, omega, z δεν έχει σημασία...

 

παίξαμε και φανεί αν χάσαμε. Εγώ τόσα χρόνια με iphone έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, μόλις ανακοινώθηκε έκανα το παν για να το πάρω. Αν υπάρχει όντως πρόβλημα στο δικό, ναι, την πάτησα... και να μην υπάρχει όμως πάλι "πρόβατο" και tester είμαι εν γνώση μου βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα, παντού, σε οποιαδήποτε εταιρία, για οποιοδήποτε προϊόν οι πρώτοι αγοραστές "tester"... beta, alpha, omega, z δεν έχει σημασία...

 

παίξαμε και φανεί αν χάσαμε. Εγώ τόσα χρόνια με iphone έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, μόλις ανακοινώθηκε έκανα το παν για να το πάρω. Αν υπάρχει όντως πρόβλημα στο δικό, ναι, την πάτησα... και να μην υπάρχει όμως πάλι "πρόβατο" και tester είμαι εν γνώση μου βέβαια

 

και τι κάνεις για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανά διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και ξαναέλα.

συνολικά παραβίασες πάνω από 5 κανόνες.

 

Προσέβαλα επειδή είπα μια επίμαχη λέξη ε?

 

Αν δηλαδή αποκαλέσω κάποιον "θύμα" και "για κλάματα" τότε δεν προσβάλλω και δεν παραβιάζω κανέναν νόμο?

 

 

Τώρα για το αν κάποιοι το φτάνουν στα άκρα και νομίζουν ότι πρέπει να κρατάνε τσιμπίδα για να κάνουν κλίση, νομίζω ότι καλύτερα θα ηταν να το διαπιστώσουν οι ίδιοι πηγαίνωντας σε ένα κατάστημα και κάνοντας ένα τεστ (όταν έρθει Ελλάδα). Εγώ πάντως που το δοκίμασα (Λονδίνο), δεν διαπίστωσα κάτι τόσο τραγικό όσο θέλουν να το παρουσιάζουν τα media.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι κάνεις για αυτό?

 

Όταν συνειδητοποιημένα προαγοράζεις μια συσκευή χωρίς αυτή να έχει καν κυκλοφορήσει δεν πέφτεις από τα σύννεφα με τα όποια προβλήματα εμφανίζονται... ότι όλο και κάτι θα ακουγόταν ήταν παραπάνω από σίγουρο. Το κατά πόσο είναι σοβαρό ή όχι (σε μένα συγκεκριμένα, όχι σε σένα που θέλεις απλά να το θάψεις) θα το κρίνω όταν μου έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...