Προς το περιεχόμενο

ποια κριση ρε παιδια????


panagiwths1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι αυτοκίνητα, ρε παιδιά; Εδώ έχουμε κρίση. Καθίστε σπίτια, φάτε κουτόχορτο,μιζεριάστε κ γκρινιάστε στο διπλανό σας και συμπεριφερθείτε παράλογα επειδή το λέω εγώ.

 

Με αγάπη,

Τηλεόραση.

 

Δεν παρακολουθώ τηλεόραση. Το βλέπω στην καθημερινή μου ζωή. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν παρακολουθώ τηλεόραση. Το βλέπω στην καθημερινή μου ζωή. :mad:

 

Το θέμα είναι ότι αν δεν υπήρχε η κακή επιρροή της τηλεόρασης θα το έβλεπες πολύ πιο ήπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αν δεν υπήρχε η κακή επιρροή της τηλεόρασης θα το έβλεπες πολύ πιο ήπια...

 

Ρε ποιος την γαμάει την τηλεόραση. Την τσέπη μου κοιτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το βλεπω στα forums.Γεμισαν κυρα-Κατινες.

 

 

Ευτυχώς υπάρχουν οι καλαμαράκηδες να μας βάζουν στη θέση μας. Να μας ανοίγουν τα μάτια ρε αδερφέ.

 

Έχουμε επηρεαστεί τόσο από την τηλεόραση, που δεν μπορούμε να δούμε τι γίνεται γύρω μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω καταλάβει στη τσέπη μου από το 2008. Το θέμα είναι ότι το χαζοκούτι επηρρεάζει το υποσυνείδητο προς αρνητική μεριά και κάνει τα πράγματα ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. Δηλ επιδεινώνει την ήδη δύσκολη κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς υπάρχουν οι καλαμαράκηδες να μας βάζουν στη θέση μας. Να μας ανοίγουν τα μάτια ρε αδερφέ.

Γιατι γινεσαι επιθετικος;Και γιατι το πηρες προσωπικα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατσι.:lol:

 

Την επόμεη φορά λοιπόν που θα πετάξεις τα ότι να ναι σχόλια για κατίνες και σούλες και βούλες, ελπίζω να σκεφτείς προηγουμένως αυτά που πας να γράψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα ... Απόλυση = κρίση ;

Λουκετωμα = κρίση ;

Επίσης μείωση μισθού δημοσίου = κρίση ;

 

Δεν πατε καλά μερικοί.

 

Δεν είναι μερικοί. Πάρα πολλοί δεν πάμε καθόλου καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα burberry και ralph lauren μπορει να ειναι και απομιμηση κιολας

μεχρι και οι 60αρες φορουσανε μπερμπερι κασκολ(απομιμιση) το οποιο το περνανε 5-10-15(?) ευρω απο τον μαυρο για μια περιοδο..

αυτο το κασκολ στοιχιζει 200 ευρω.νομιζεις οτι εχουν καποιοι τοσα λεφτα για να δωσουν μοναχα για ενα κασκολ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύση στο λουκετωμα = Έξω τα πολυκατάστηματα ξένων συμφερόντων. Να έρθει πάλι η εγχώρια αγορά που τώρα τρώει ψίχουλα , να ξαναφαει άλλη μια φορά με Χρύσα κουτάλια και φυσικά να φοροδιαφευγει με μαγικους τρόπους.

 

Λύση στο δημόσιο = Ξεφορτωθειτε επιτέλους τους 1 zillion υπαλλήλους.

 

Λύση στην απόλυση = βρες δουλειά και δούλεψε , μην λες , α δεν έχει αερκοντισιον , δεν δουλεύω εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα burberry και ralph lauren μπορει να ειναι και απομιμηση κιολας

μεχρι και οι 60αρες φορουσανε μπερμπερι κασκολ(απομιμιση) το οποιο το περνανε 5-10-15(?) ευρω απο τον μαυρο για μια περιοδο..

αυτο το κασκολ στοιχιζει 200 ευρω.νομιζεις οτι εχουν καποιοι τοσα λεφτα για να δωσουν μοναχα για ενα κασκολ?

 

Το θέμα είναι ότι οι απομιμήσεις έχουν γίνει αρκετά πειστικές τα τελευταία χρόνια και δημιουργούν λάθος εντυπώσεις. Όχι δεν έχουν τόσα λεφτά οι περισσότεροι αλλά για να λείπουν λεφτά από τους περισσότερους κάπου τα δώσαν τόσα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...