Προς το περιεχόμενο

Η καινούρια μου σελίδα


G-pal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

1) ΑΝ το σχεδίασες εσύ τότε είναι πολύ ωραίο, μπράβο! Μ'αρέσουν πολύ τα χρώματα.

 

2) Αν ΔΕΝ το σχεδίασες εσύ τότε ,και πάλι είναι πολύ ωραίο, αλλα τι στο καλό τη θές τη γνώμη μας για ένα έτοιμο template του wordpress ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) ΑΝ το σχεδίασες εσύ τότε είναι πολύ ωραίο, μπράβο! Μ'αρέσουν πολύ τα χρώματα.

 

2) Αν ΔΕΝ το σχεδίασες εσύ τότε ,και πάλι είναι πολύ ωραίο, αλλα τι στο καλό τη θές τη γνώμη μας για ένα έτοιμο template του wordpress ?

 

 

Είναι έτοιμο theme ( http://wordpress.org/extend/themes/notepad-theme ) και δεν έχει να λέει για τέτοιου είδους blog/sites...

Ίσως, αν αποκτήσει αρκετή κίνηση και καλό περιεχόμενο να αξίζει να "επενδύσει" σε custom theme

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν το σχεδίασα εγώ ολοκληρωτικά απλά έχουν γίνει τροποποιήσεις, και θα γίνουν και άλλες αν χρειάζονται.

 

ρωτάω την γνώμη σας για να μου πείτε τι άλλο θα θέλατε να δείτε εμφανισιακά και όχι μόνο. μπορεί να δείτε κάτι που εγώ δεν έχω δει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως φίλε μου το θέμα μας είναι έτοιμο. Απλά προσπαθούμε να το προσαρμόσουμε και να του κάνουμε αλλαγές. Δεν μπορούσαμε να φτιάξουμε ένα νέο θέμα από την αρχή για διάφορους λόγους, οπότε αποφασίσαμε να τροποποιήσουμε ένα. Για αυτό ζητάμε το feedback σας για να μας πείτε τι αλλαγές θα θέλατε να δείτε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το σιτε εμένα μου άρεσε, εκ πρώτης όψεος φαίνεται ένα ζεστό σίτε.Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν το "My******.com share Us Thoughts" τώρα το μόνο που πιστεύω ότι χρειάζεται είναι η πρόσθεση κάποιων δικών σας πινελιών,θα γίνει ακόμα καλύτερο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...