Προς το περιεχόμενο

Τρομερός καυγάς στο Ακρόπολης (Μπάσκετ).


FilipposMD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασα πολλά μαργαριτάρια, αλλά κορυφαία ήταν εκείνα του τζίνου νομίζω, που μας προειδοποίησε ότι θα δει τα γεγονότα, αντικειμενικά και όχι οπαδικά. Με τελείωσες μεγάλε!! :lol: :lol:

 

Πάλι ύπουλο χτύπημα από το καλό και άξιο παλικάρι. Πάλι προκάλεσε. Λογική η αντίδραση του Φώτση να ζητήσει τον λόγο. Αναμενόμενη η αντίδραση του καλού και άξιου παλικαριού να ρίξει την πρώτη. Αδικαιολόγητη η απάντηση του Φώτση. Ο Τομάσεβιτς δεν ήταν εκείνος που έφαγε μία μπουνιά από έναν άλλον κόκκινο πικραμένο? Ήταν λιγότερο άνδρας που δεν το συνέχισε? Του θίχθηκε ο εγωισμός?

 

Μετά από κει και πέρα ο χαμός. Βαριά καμπάνα σε όσους συμμετείχαν στο ξύλο. Δεν ξέρω τι ποινές προβλέπονται σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά πιστεύω ότι ορισμένοι δεν θα πρέπει να αγωνιστούν στο Μουντομπάσκετ μετά το όλο πανηγύρι. Τεόντοσιτς, Φώτσης, Σχορτσιανίτης,Τσαρτσαρής, ο τύπος με την καρέκλα και ένας δυο άλλοι Σέρβοι αν είδα καλά στο βίντεο. Συγνώμη αν μου διαφεύγει κανένας :lol:

 

Επίσης κάποια μπομπούκια αθλητοκογράφοι σε site κλπ, καθώς και ο σχολιαστής να σκεφτούν το επάγγελμα του κηπουρού διότι είναι επικίνδυνοι σε αυτό που κάνουν τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 571
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο Σόφο ολ δε μόνευ.έψαχνε κάποιον να αγκαλιάσει σε φάση έλα ρε μαλάκες κανονίσατε και μένα με αφήσατε στην απέξω.:lol::lol::lol:

 

 

έκλαψα στο γέλιο.ωραία φάση.όπως εμείς πιτσιρικάδες.Ντου κετς.

 

 

πέρα από τα οπαδικά που χέστηκα γιατί είναι ματς Ελλάδας γούσταρα που κυνηγούσε ο σόφο και κλάνανε πατάτες.:lol::lol:

 

 

Σαν τον οβελίξ με τους Ρωμαίους.:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σόφο ολ δε μόνευ.έψαχνε κάποιον να αγκαλιάσει σε φάση έλα ρε μαλάκες κανονίσατε και μένα με αφήσατε στην απέξω.:lol::lol::lol:

 

 

έκλαψα στο γέλιο.ωραία φάση.όπως εμείς πιτσιρικάδες.Ντου κετς.

 

 

πέρα από τα οπαδικά που χέστηκα γιατί είναι ματς Ελλάδας γούσταρα που κυνηγούσε ο σόφο και κλάνανε πατάτες.:lol::lol:

 

 

Σαν τον οβελίξ με τους Ρωμαίους.:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πιστεύω ότι τα 10ευρα των χούλιγκαν, των ζώων, των κάφρων ήταν αυτά που χάλασαν το κλίμα των τελευταίων ημερών. Επηρεάστηκαν όλοι πάρα πολύ. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πιστεύω ότι τα 10ευρα των χούλιγκαν, των ζώων, των κάφρων ήταν αυτά που χάλασαν το κλίμα των τελευταίων ημερών. Επηρεάστηκαν όλοι πάρα πολύ. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ και σε μένα αμα σήκωνε χέρι ο άλλος θα τον ξυλοφόρτωνα.όσο ήρεμος όσο επαγγελματίας και να είσαι δεν κρατιέσαι.

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LpvcNR0P78M[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ και σε μένα αμα σήκωνε χέρι ο άλλος θα τον ξυλοφόρτωνα.όσο ήρεμος όσο επαγγελματίας και να είσαι δεν κρατιέσαι.

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LpvcNR0P78M[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει καμποσες φορες το βιντεο και καταληγω στο συμπερασμα οτι ο Τεοντοσιτς μαζεψε ξυλο και για το σπιτι, αλλα τα θελε ο κωλος του και με το παραπανω...Εκει που τον εχει πεταξει κατω ο Φωτσης και παει ο χοντρος απο πανω και τον κοπαναει, πραγματικα δε θα θελα ουτε απο κρυφη καμερα να εχω την οπτικη γωνια που ειχε ο Τεοντοσιτς. Και γενικα δε θα θελα να δω ποτε στη ζωη μου το χοντρο εκνευρισμενο σε αποσταση μικροτερη των 5 μετρων, ποσο μαλλον να κοπαναει.

Ατυχος της βραδιας ο Μπουρουσης. Ειχε τον χειροτερο τραυματισμο χωρις να φταιξει πουθενα και κυριως με υπουλο τροπο.

 

Κατι αλλο. Για βαριες καμπανες ειναι οι Τεοντοσιτς, Κριστιτς και επειτα ελαφροτερες πλην ομως παραδειγματικες οι Κεσελι, Φωτσης, Τσαρτσαρης, χοντρος.

 

Ο Κριστιτς που παιζει ΝΒΑ να υποθεσω πως οτι ποινη και να φαει δεν τον πιανει καν ε? Ισα ισα που καμια καμπανα τυπου -αποκλεισμος απο την εθνικη ομαδα- θα του ερθει και σαν θειο δωρο γιατι θα τον απαλλαξει απο την αγκαρια, γιατι αποτι φαινεται καπως ετσι το εχει παρει το ολο θεμα, για να μην πω χαβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει καμποσες φορες το βιντεο και καταληγω στο συμπερασμα οτι ο Τεοντοσιτς μαζεψε ξυλο και για το σπιτι, αλλα τα θελε ο κωλος του και με το παραπανω...Εκει που τον εχει πεταξει κατω ο Φωτσης και παει ο χοντρος απο πανω και τον κοπαναει, πραγματικα δε θα θελα ουτε απο κρυφη καμερα να εχω την οπτικη γωνια που ειχε ο Τεοντοσιτς. Και γενικα δε θα θελα να δω ποτε στη ζωη μου το χοντρο εκνευρισμενο σε αποσταση μικροτερη των 5 μετρων, ποσο μαλλον να κοπαναει.

Ατυχος της βραδιας ο Μπουρουσης. Ειχε τον χειροτερο τραυματισμο χωρις να φταιξει πουθενα και κυριως με υπουλο τροπο.

 

Κατι αλλο. Για βαριες καμπανες ειναι οι Τεοντοσιτς, Κριστιτς και επειτα ελαφροτερες πλην ομως παραδειγματικες οι Κεσελι, Φωτσης, Τσαρτσαρης, χοντρος.

 

Ο Κριστιτς που παιζει ΝΒΑ να υποθεσω πως οτι ποινη και να φαει δεν τον πιανει καν ε? Ισα ισα που καμια καμπανα τυπου -αποκλεισμος απο την εθνικη ομαδα- θα του ερθει και σαν θειο δωρο γιατι θα τον απαλλαξει απο την αγκαρια, γιατι αποτι φαινεται καπως ετσι το εχει παρει το ολο θεμα, για να μην πω χαβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει καμποσες φορες το βιντεο και καταληγω στο συμπερασμα οτι ο Τεοντοσιτς μαζεψε ξυλο και για το σπιτι, αλλα τα θελε ο κωλος του και με το παραπανω...Εκει που τον εχει πεταξει κατω ο Φωτσης και παει ο χοντρος απο πανω και τον κοπαναει, πραγματικα δε θα θελα ουτε απο κρυφη καμερα να εχω την οπτικη γωνια που ειχε ο Τεοντοσιτς.

Eιδες δεν εμεινε αναπηρος οπως επιθυμουσες...Επρεπε λιγο ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει καμποσες φορες το βιντεο και καταληγω στο συμπερασμα οτι ο Τεοντοσιτς μαζεψε ξυλο και για το σπιτι, αλλα τα θελε ο κωλος του και με το παραπανω...Εκει που τον εχει πεταξει κατω ο Φωτσης και παει ο χοντρος απο πανω και τον κοπαναει, πραγματικα δε θα θελα ουτε απο κρυφη καμερα να εχω την οπτικη γωνια που ειχε ο Τεοντοσιτς.

Eιδες δεν εμεινε αναπηρος οπως επιθυμουσες...Επρεπε λιγο ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...