Προς το περιεχόμενο

Mortal Kombat 9: Komplete Edition (PC)


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρωτησε καποιος που ασχολειται με modding τι mods θελουμε να φτιαξει για το MK. Eγω του ειπα να φτιαξει εμενα ως playble χαρακτηρα και αυτος συμφωνησε! Συντομα θα παιζουμε ως Shredder στο MK. θα με ενημερωνει για το πως προχωρανε οι εργαισες στο mod. Του ειπα να δωσει μεγαλη προσοχη  στο mod μου. Γιατι ετσι και με απογοητευσει θα το πληρωσει πολυ ακριβα!

 

Πεστου να σου βαλει βυζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο παιχνιδι.Το επαιζα στο 360 μονο και μονο γιατι δεν ειχε βει για PC (μεχρι σημερα δηλαδη).Τα γραφικα ειναι αρκετα καλα χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις.Το μονο αρνητικο για μενα ειναι η απουσια του Goro και του Shao Kang αλλα ενταξει,εχει Freddy B) .Αν εχει παιξει κανεις online ας μου πει την γνωμη του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο παιχνιδι.Το επαιζα στο 360 μονο και μονο γιατι δεν ειχε βει για PC (μεχρι σημερα δηλαδη).Τα γραφικα ειναι αρκετα καλα χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις.Το μονο αρνητικο για μενα ειναι η απουσια του Goro και του Shao Kang αλλα ενταξει,εχει Freddy B) .Αν εχει παιξει κανεις online ας μου πει την γνωμη του!

 

Τι εννοείς φίλε μου; Και οι δυο υπάρχουν στο παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αλλα ενταξει,εχει Freddy B)

 

Αυτός ο κλασσικός χαρακτήρας του MK. :P

 

Τι εννοείς φίλε μου; Και οι δυο υπάρχουν στο παιχνίδι.

Not playable όμως. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερματισα το story και αυριο ξεκιναω το online. Μιλησα με φιλους στο steam που το εχουν αγορασει ολοι λενε οτι το netcode ειναι πολυ καλυτερο απο οτι στις κονσολες και οτι δεν εχει lag και οτι γενικα ειναι καλυτερο σε ολους τους τομεις. Για αλλη μια φορα βλεπουμε ποσο ανωτερο ειναι το pc απο τις κονσολες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς φίλε μου; Και οι δυο υπάρχουν στο παιχνίδι.

Οπως ειπε και ο Ghost πολυ σωστα,υπαρχουν απλα δεν μπορεις να τους χειριστεις εσυ.Το ιδιο προβλημα ειχα και στο 360 :mellow: !Αν δεν κανω λαθος playable ειναι μονο στο ps3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...