Προς το περιεχόμενο

Mortal Kombat 9: Komplete Edition (PC)


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ ευχάριστα νέα αυτά!

Λείπει πάρα πολύ ένα τέτοιο παιχνίδι από το pc.

Το street fighter δεν με ενθουσίασε. Ήμουν πάντα fan του mortal kombat.

Έχουμε καμιά ενημέρωση για το πότε να το περιμένουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευχάριστα νέα αυτά!

Λείπει πάρα πολύ ένα τέτοιο παιχνίδι από το pc.

Το street fighter δεν με ενθουσίασε. Ήμουν πάντα fan του mortal kombat.

Έχουμε καμιά ενημέρωση για το πότε να το περιμένουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχουμε καμιά ενημέρωση για το πότε να το περιμένουμε;

Για PS3 και XBOX 360 η κυκλοφορία είναι προγραμματισμένη για τον Μάρτιο του 2011.

Για το PC, όπως λέει και το αρχικό post του john2gr, το σκέφτονται απλά. Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για κυκλοφορία σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχουμε καμιά ενημέρωση για το πότε να το περιμένουμε;

Για PS3 και XBOX 360 η κυκλοφορία είναι προγραμματισμένη για τον Μάρτιο του 2011.

Για το PC, όπως λέει και το αρχικό post του john2gr, το σκέφτονται απλά. Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για κυκλοφορία σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Υπάρχουν φήμες για τέλος του 2011 μαζί με όλα τα DLC ενσωματωμένα. Φήμες είναι πάντα και τίποτα επιβεβαιωμένο

 

που τις ειδες τις φημες? η μονη εταιρια που βγαζει fighting στο pc ειναι η capcom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βάσει των τρεχόντων δεδομένων, το μόνο που έχω υπόψιν μου είναι ότι ο Boon, "παίζει" στο twitter με όσους ζητούν PC έκδοση. Μπορεί αυτό να δημιουργεί φήμες ότι τελικά θα δούμε PC έκδοση μέσα στο 2011, αλλά η δική μου εντύπωση είναι ότι δεν πρόκειται να συμβεί (γενικότερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βγει σε pc αυτος θα χασει! Η capcom εχει παρει τα χρηματα μας και θα βγαλει πολλα λεφτα ακομα απο τα fighting pc ενω αυτος δεν θα παρει τιποτα! Ειδικα απο τις 24 ιουλιου που ο Yoshinori Ono ειπε ξεκαθαρα οτι ο ιδιος θελει να βγει το παιχνιδι και σε pc ολη η προσοχη των pc gamers/pc fans ειναι στραμενη στην capcom. Αν θελει να το βγαλει και σε pc πρεπει να το βγαλει τωρα γιατι σε λιγους μηνες που θα βγει το sfxteken pc ολοι θα προτιμησουν αυτο παρα το mortal kombat.

 

δεν ειναι τυχαιο το οτι η ζητηση για το SSF4 AE αλλα και για το SFXTeken pc ηταν και ειναι πολυ μεγαλυτερη απο το mortal kombat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Moderators

Τις τελευταίες ημέρες υπάρχει μια έντονη φημολογία ότι έρχεται και σε PC κατα τον Ιούνιο, βάσει ενός listing που ξέφυγε στο Amazon.uk.

Προφανώς μπορεί να πρόκειται για απλό λάθος του amazon χωρίς τελικά να σημαίνει κάτι..

 

http://www.gamesreviews.com/news/03/mortal-kombat-9-coming-to-pc/

http://www.vg247.com/2013/03/16/mortal-kombat-goty-edition-for-pc-listed-by-amazon-uk/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...