Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Skyward Sword


GameWorld

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 ωρες παιχνιδιου και βρισκομαι προς το τελος στο skyloft silent realm tears final trial!

 

Τι παιχνιδι θεε μου!

 

Μετα τον τερματισμο του αυριο μεθαυριο, το wii παει σουμπιτο για πωληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σαν άνθρωπος ή σαν gamer;:-D

Τι να χάσεις μωρέ;Απλά δεν θα έχεις παίξει ένα ακόμη τέλειο παιχνίδι,θα κάνεις λίγη ώρα παραπάνω να τερματίσεις το ss και δεν θα μπορείς να συγκρίνεις ποιό από τα δύο είναι το καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα δύο.. :P

Προτιμώ να το παίζω στη κονσόλα του το κάθε παιχνίδι. ^_^

 

Δηλαδή πάω απευθείας σε αυτό. :P

Ευχαριστώ για τα tips. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α 10 εχει μονο?θελω να το παιξω γιατι κ το οcarina το ειχα λιωσει οταν ειχα n64 κ το twilight princess το ειχα λιωσει στο wii,φαντασου τωρα παιζω με τον dolphin το wind walk πολυ καλο κ αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να λεμε για το συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι ΛΙΓΟ.

 

Προκειται για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Zelda Ολων των Εποχων και Το Καλυτερο Action Adventure παιχνιδι που εχει κυκλοφορησει. Pure Fun που ΜΟΝΟ η Nintendαρα ξερει να Προσφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι βρε παιδια,το δικο μου wii το ειχα τσιπαρει δηλαδη δεν του ειχα κανει softmod απλα το ειχα παει σε καποιον και του ειχε βαλλει τσιπ...υπαρχει περιπτωση να μην μου παιζει το καινουριο zelda η να μου ζητησει να κανει update και αν το κανω να μου κλειδωσει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

να ρωτησω και εγω κατι βρε παιδια,το δικο μου wii το ειχα τσιπαρει δηλαδη δεν του ειχα κανει softmod απλα το ειχα παει σε καποιον και του ειχε βαλλει τσιπ...υπαρχει περιπτωση να μην μου παιζει το καινουριο zelda η να μου ζητησει να κανει update και αν το κανω να μου κλειδωσει???

 

 

Με softmod πάντως τρέχω το.. εχμ.. *backup* του οriginal dvd που έχω απρόσκοπτα χωρίς να χρειάστηκε update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...