Προς το περιεχόμενο

Vodafone Joy 845


akalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δε καταλαβαίνω γιατί βγαίνουν στην αγορά android κινητά με παλιότερες από την τρέχουσα version(2.2).

 

ποιά ειναι στην αγορά με 2.2 φίλε μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω δε καταλαβαίνω γιατί βγαίνουν στην αγορά android κινητά με παλιότερες από την τρέχουσα version(2.2).

 

ποιά ειναι στην αγορά με 2.2 φίλε μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι και εγώ κάτοχος του εν λόγω κινητού, αγοράστηκε για να πειραματιστώ με το android (κάτοχος iphone).Το κινητάκι τα σπάει...πολυ καλή απόκριση,γρήγορο ακόμα και με την rom της Vodafone.Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα άλλη rom αλλά υπάρχει μεγάλη γκάμα...Το ηχειάκι του είναι χαμηλό, αλλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι και εγώ κάτοχος του εν λόγω κινητού, αγοράστηκε για να πειραματιστώ με το android (κάτοχος iphone).Το κινητάκι τα σπάει...πολυ καλή απόκριση,γρήγορο ακόμα και με την rom της Vodafone.Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα άλλη rom αλλά υπάρχει μεγάλη γκάμα...Το ηχειάκι του είναι χαμηλό, αλλα οκ.

 

Από μπαταρία πως τα πάει; Μήπως επιτέλους βγήκε android που βγάζει μέρες...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα νέο για το κινητό, τελικά αξίζει?

 

Έχω ένα κινητό vodafone του αδερφού μου 2 χρονών αλλά δέν λέει κ πολλά, δέν συγκρίνεται με τις άλλες εταιρίες

 

Καθόλου καλή ποιότητα και χρηστικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις σήμερα το απόκτησα!

Για τα 110 ευρόπουλα που ζητάει, το κρίνω τσάμπα ως αγορά.

Είναι το πρώτο αφής που αγοράζω, αλλά μου φαίνεται να έχει καλή κατασκευή, γρήγορη απόκριση στα μενού και βέβαια είναι ένα κανονικό Adroid...

Η οθόνη του είναι αξιοπρεπέστατη, για τα λεφτά της.

Είναι νωρίς για αντοχή μπαταρίας.

Γενικά πιστεύω ότι είναι μια χαρά για "νέους" σαν και εμένα στο χώρο. Άλλωστε η αξία του ρίσκου είναι μικρή και αν τελικά κάποιος δεν βολευτεί με αυτό, το πουλάει σαν ζεστό ψωμάκι.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έρθεις σε πρώτη επαφή με το android είναι μια χαρά.Εμένα η μπαταρία με τηλέφωνα,sms,wifi gprs ανοιχτά (το wifi οχι συνέχεια) κρατάει τρεις μέρες και το βράδυ το αφήνω ανοιχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το κινητο ειναι κλειδωμενο μονο για vodafone;δλδ μπορω να βαλω καρτα της κοσμοτε;και απο εξτρα ρομ εχουνε βγει και 2,2.ενδιαφερον για 2ο κινητο....

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Εγώ το πήρα το κινητό πιο πολύ για πειραματισμό με το android. 'Εβαλα την κάρτα μου cosmote και λειτουργεί κανονικά. Σύντομα θα δοκιμάσω να βάλω την έκδοση android 2.2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κι εγω το μικρο.....αλλα μου φαινεταιο οτι κραταει λιγο η μπαταρια του....μπορω να κανω κατι γι αυτο??.......υπαρχι περιπτωση να ειναι ελλατωματικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...