Προς το περιεχόμενο

Jim Jarmusch's "Dead Man" DVD


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

prokeite gia enan pragmatika wraio skinotheti

ton opoio oi perissoteroi ton kserete aptin tainia ghostdog:the way of the shamurai.

kserei kaneis an i tainia tou ''Dead man''(O nekros) tou 1996 me ton johnny depp,kykloforei pouthena stin athina?eite region 1 i 2 ?

An oxi,na paraggelna auto to dvd apo amazon,an den exei kykloforisei ellada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πολύ 'εσωτερική' ταινία του Jarmusch, ο οποίος έγινε γνωστός από το Stranger than Paradise και το Down By Law.

 

Δυστυχώς δεν το βρίσκω το DVD του "Dead Man". Πάντως δεν έχει κυκλοφορήσει καν σε R2 αλλά μόνο σε R1. Ρίξε μια ματιά στα R1 μαγαζιά στην ΑΘήνα μπας και...

 

Υπάρχει ένα που λέει ότι έχει ακόμα και DVD της Criterion (το είδα σε διαφήμιση στο 'Σινεμά', δεν το έχω τσεκάρει προσωπικά!). Λέγεται Uncut και βρίσκεται στην Ομήρου 21, στο Κολωνάκι, τηλ. 2103601667.

 

Αλλιώς η παραγγελία του DVD θα γίνει αναγκαστικά από το εξωτερικό (Στο play.com κοστίζει 22.20 με closed captions).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι ασφαλέστατη. Έχω μια άψογη συνεργασία με το play.com (ως πελάτης εννοείται). Και οι τιμές που βλέπεις είναι αυτές που πληρώνεις. Δηλαδή δεν πληρώνεις μεταφορικά, είναι δωρεάν για όλο τον κόσμο!!!

 

Στο ένα και μοναδικό λάθος που έκαναν μέχρι τώρα (μου έστειλαν άλλη έκδοση DVD της ταινίας από αυτήν που είχα επιλέξει), τους ενημέρωσα με email, μου ζήτησαν να επιστρέψω την ταινία, μου πλήρωσαν τα ταχυδρομικά της επιστροφής (με refund στην κάρτα) και μου στείλαν χωρίς δεύτερη συζήτηση την ορθή έκδοση της ταινίας - εννοείται χωρίς καμία επιπλέον χρέωση!

 

Εγώ προσωπικά τους συνιστώ ανεπιφύλακτα, είμαι όχι απλά ευχαριστημένος αλλά ενθουσιασμένος πελάτης. Έχω παραγγείλει πάνω από 50 ταινίες χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paredwse

said:

Είναι ασφαλέστατη. Έχω μια άψογη συνεργασία με το play.com (ως πελάτης εννοείται). Και οι τιμές που βλέπεις είναι αυτές που πληρώνεις. Δηλαδή δεν πληρώνεις μεταφορικά, είναι δωρεάν για όλο τον κόσμο!!!

 

Στο ένα και μοναδικό λάθος που έκαναν μέχρι τώρα (μου έστειλαν άλλη έκδοση DVD της ταινίας από αυτήν που είχα επιλέξει), τους ενημέρωσα με email, μου ζήτησαν να επιστρέψω την ταινία, μου πλήρωσαν τα ταχυδρομικά της επιστροφής (με refund στην κάρτα) και μου στείλαν χωρίς δεύτερη συζήτηση την ορθή έκδοση της ταινίας - εννοείται χωρίς καμία επιπλέον χρέωση!

 

Εγώ προσωπικά τους συνιστώ ανεπιφύλακτα, είμαι όχι απλά ευχαριστημένος αλλά ενθουσιασμένος πελάτης. Έχω παραγγείλει πάνω από 50 ταινίες χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Oxi metaforika?!!

Auta einai really great news!

s'euxaristw poli.

kapoia euro etoimazontai na taxidepsoun...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...